Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Volt/Van valaki abban a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt/Van valaki abban a helyzetben, hogy nem akart vele lefeküdni a férje, de neki szüksége volt a szexre?

Figyelt kérdés
Értem itt azt, hogy semmi okot nem tudott (betegség, megcsalás, elhízás, stb.), amivel a szexmegvonást megmagyarázható. Mi lett/lesz a vége: válás, megcsalás?

2018. dec. 20. 14:57
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
Nem is akarom elhagyni a családom, mert szeretem őket így is. Csak mindenki azt írja az a megoldás. A párom nagyon szegény családból származik. Na mindegy maradok egy ilyen életben és marad a kezem, pedig imádok szeretni, csókolni is...De ezekről már le kell mondanom.
2018. dec. 21. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:
Olvasom itt minden válaszban: kommunikáció, kommunikáció. Még a csapból is ez folyik. Én biztos vagyok benne, hogy mindenki ezerszer átbeszélte, túlbeszélte a dolgot. Ettől még nem jön rendbe semmi! Miért nem szexel az ember? Egyszerű: mert nem kívánja! Ennyi. Vagy egyáltalán nem, vagy csak a párját. Kiábrándult belőle, nem szereti már, nem kívánja. A többi csak ürügy. A szex ösztön, késztetés, öröm forrása, normális esetben a legjobb dolog a világon. Ha bárki, a kapcsolatában hosszabb időre megtagadja a párjától a szexet, okkal vagy anélkül, az vegye tudomásul, ha a párja máshol keresi a boldogságot. Az már nem megcsalás,és emiatt nem hiszem hogy fel kellene rúgni, egy amúgy jól működő családot, tönkretéve a gyerekek gyerekkorát.
2018. dec. 21. 11:14
 23/29 anonim ***** válasza:
0%
Kérdező teljesen igazad van.
2018. dec. 21. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:

Tudod kérdező, arra a kérdésre, hogy mennyi 2+3 mindig 5, öt, öt, 5, 5, 5, öt, öt a válasz...



Nem azért, mert unalmasak vagyunk, hanem azért, mert arra a kérdésre az a jó válasz.

2018. dec. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
Látom az emberiség továbbra sem változott, de Eistein is megmondta :-)
2018. dec. 21. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
Nekem ugyan nem férj volt, de hosszútávú komoly kapcsolat együttéléssel. De minden más dettó ez: nem csalt meg (vagyis nagyon megdöbbennék, ha megcsalt volna), nem hízott el egyikünk sem, perverziók sem voltak, betegség sem volt. Még szerencse, hogy nem házasodtunk össze, mert terveztük. Szaktottunk végül (addig meg kb. 1 évig önkielégtés...)... ha már férjnél lettem volna, akkor váltam volna. A megcsalás gondolatától is hányok.
2018. dec. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:
Én is hánytam, amíg nem találtam magam, egy szexmentes házasságban, a fejemen ugráló gyerekekkel. Most sem csalok, megoldást keresek, de már nem ítélek el senkit...
2018. dec. 23. 12:27
 28/29 anonim ***** válasza:
Nekem van ilyen ismerősöm. Unalmába mindig telefonozik. Mindenkinek elmondja, hogy a pasija nem akar vele szexelni. Azt is mondta már neki, hogy vegyen vibrátort. Napra pontosan tudja, mikor csinálták utoljára
2018. dec. 28. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy kedves kérdező, és merre élsz?
2018. dec. 28. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!