Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ti ebben a helyzetben elmondan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti ebben a helyzetben elmondanátok, hogy mi történt?

Figyelt kérdés

Egy munkahelyi összejövetelen az egyik kollégámmal közel kerültünk egymáshoz (szexuálisan), de később azt mondta csak az alkohol miatt és nagyon halványan emlékszik csak a dolgokra. Ismerem a barátnőjét is és szegény lány annyira boldognak hiszi a kapcsolatukat, hogy azt rossz nézni. A munkatársam azt állítja szereti, de szerintem nem csak velem csalta meg. Szörnyű bűntudatom van az eset miatt és egyre gyakrabban jut eszembe, hogy talán el kellene mondanom a lánynak, mert még olyan fiatal és már így is éveket pocsékolt egy ilyen kapcsolatra.

Kérlek ne ítéljetek el, tudom mennyire gerinctelen dolog harmadiknak lenni egy kapcsolatban, de sajnos a múlton nem lehet változtatni. Ti beszélnétek a helyemben a lánnyal?


2019. máj. 21. 22:35
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
89%

Fura látni, hogy hányan gondolják úgy, hogy addig jó a másik lánynak, amíg a háta mögött csalja ez a féreg, és esélye sincs tiszta lappal kezdeni mással. Hiszen ő azt hiszi, hogy minden rendben.

Annál megalázóbb nincs, mint amikor már mindenki tudja, hogy félrekúr a kedves párod, csak te nem.

A lány helyében én inkább tudni akarnám. Akkor is, ha fáj.

Aki szerint a kérdező csak hallgasson, az szerintem inkább a megcsalóval tud azonosulni. 🤐

2019. máj. 22. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%

6 éve az akkori párom megcsalt egy lánnyal. A lány tudta, hogy én vagyok, de hallgatott.

Örültem volna, ha kiderül hamarabb. Biztos haragudtam volna a lànyra, ha elmondja. De utólag hálás lettem volna, hogy szólt.

Nincs értelme egy ilyen kapcsolatban tovább maradni. Ha a pasinak nincs gerince, szerintem nem baj, ha te mondod el. Tudjon minél hamarabb kilepni és új életet kezdeni

Egyébként ne érezd magad rosszul, a te "bűnöd" össze sem hasonlítható a pasiéval. Szingliként te senkinek nem tartozol huseggel és elszàmolàssal!

2019. máj. 22. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
25%

Pont nem a szeretotol szeretnem megtudni aki segito szandekkal akar megmenteni attol a ferfitol, aki ala o onkent es dalolva fekudt ala.

Nem a te dolgod.

2019. máj. 22. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
0%
11es, szerintem félreérted, miért mondják, h hallgasson. Nem azért, mert nem lenne jobb, ha kiderülne. Hanem mert ezt a pasinak kellene felvállalnia. Mas kérdés, hogy szerintem a legjobb, ha a pasi sem tálal ki, csak felesleges fájdalmat okoz a lánynak, hisz változtatni már úgy se lehet azon, ami megtörtént, csak engedje el.
2019. máj. 22. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
25%

Nehogy már a szerető akarjon "segíteni". Mástól elfogadom, ha elmondaná, de az álszent, hazug szeretőtől nem akarnám megtudni.


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__megcs..


Ezt is a kérdező írhatta

2019. máj. 22. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
97%

"Egy ilyen szutyok nő tálalt ki nekem is, állítólag segíteni akart"


Még véletlenül sem a férjed a szutyok?

2019. máj. 22. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
23%
Mindketten szutykok. Csak nem magadra ismertél vagy te is szerető voltál?
2019. máj. 22. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
Van igazság abban amiket írtok, de nem érzem úgy, hogy a sértettség miatt szeretnék bosszútállni. Az egész még decemberben történt, ha annyira zavart volna, hogy nincs folytatás már rég keresztbe tehettem volna nekik. Lehet számotokra hihetetlen, de egy olyan nőnek is vannak érzelmei, aki egy buliban szétteszi olyannak, aki kapcsolatban van. Hibáztam egyszer, de ez nem jelenti azt, hogy nem bánhatom a dolgot és nem sajnálhatom azt, aki tudom, hogy az én nagy hibám miatt most vagy később nagyon szenvedni fog, pedig valószinűleg nem érdemli meg. Ha annyira haragudnék a srácra nem egy anonimoldalon kérném ki az emberek véleményét, hogy egy kivülálló mit gondol, hanem dühből már rég cselekedtem volna. Nem szeretnék mentegetőzni, pontosan tudok mit tettem és, hogy nincs rá bocsánat, nem is akarom a lány bocsánatát. Csak tudom, hogy előbb utóbb úgy is kiderül, hogy nem hűséges hozzá a srác és lehet jobb lenni, ha ez minél előbb történne meg.
2019. máj. 22. 11:16
 19/24 anonim ***** válasza:
100%
hozd a lany tudomasara nevtelenül. Nekem is rosszul esne a lany helyeben, de idövel örülnek, hogy megtudtam.
2019. máj. 22. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
59%
Nekem elég lett volna egy szívből jövő bocsánatkérés is, de ahelyett, hogy igazán megbánó lett volna az exszerető, inkább féltékennyé akart tenni és gúnyolódott rajtam, merthogy ő fiatalabb. Na ezek a dolgok miatt, tudtam, hogy csak bosszúból írt nekem és azt szerette volna elérni, hogy én is benne legyek a bosszúban (célzást tetz rá). Én ilyenben nem vagyok benne. A bosszú nem old meg semmit, csak felemészt. Hidd el az élet megbosszúlja a megcsalót.
2019. máj. 22. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!