Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ti ebben a helyzetben elmondan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti ebben a helyzetben elmondanátok, hogy mi történt?

Figyelt kérdés

Egy munkahelyi összejövetelen az egyik kollégámmal közel kerültünk egymáshoz (szexuálisan), de később azt mondta csak az alkohol miatt és nagyon halványan emlékszik csak a dolgokra. Ismerem a barátnőjét is és szegény lány annyira boldognak hiszi a kapcsolatukat, hogy azt rossz nézni. A munkatársam azt állítja szereti, de szerintem nem csak velem csalta meg. Szörnyű bűntudatom van az eset miatt és egyre gyakrabban jut eszembe, hogy talán el kellene mondanom a lánynak, mert még olyan fiatal és már így is éveket pocsékolt egy ilyen kapcsolatra.

Kérlek ne ítéljetek el, tudom mennyire gerinctelen dolog harmadiknak lenni egy kapcsolatban, de sajnos a múlton nem lehet változtatni. Ti beszélnétek a helyemben a lánnyal?


2019. máj. 21. 22:35
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
81%

Ha megcsalàs történik, akkor valamiért mindig a harmadik félen csattan az ostor, ő lesz elhordva mindennek.

Pedig igazából azt kéne elovenni, aki kapcsolatban volt és félre dugott, nem a harmadik felet kéne hibaztatni.

Ha december óta emészted magad, akkor szerintem mondd el és zárd le magadban utána.

Én voltam hasonló helyzetben, hallgattam. Utána végig néztem, ahogy meghàzasodnak és gyereket vállalnak. Úgy, hogy tudtam, hogy az egyik csalta a másikat nem is egyszer. A másik fél mit sem sejtett.

Szerintem legyél őszinte, ne band meg utólag.

2019. máj. 22. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
69%
Egyszer már megaláztad ezt a lányt azzal, hogy a pasija alá feküdtél. Miért akarod még egyszer megalázni azzal, hogy bele is nyomod az orrát a szarba, amit te kavartál?
2019. máj. 22. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Ismeros a sztori,sertett elhagyott szereto bosdzuja,aki még terhességet is képes voüt hazudni,miutan dobtak.Ja,meg kitalálta, em cdak vele csalt meg a férjem.

Persze,a férj( barát) is szemet,de egy szereto csak kivulállo 3.

Inkább annak hisz mindenki akit szeret( ett),nem egy vadidegennek,aki lehet ,tobbet kepzelt a liezonba,es igy akar bosszut állni..


Tedd amit akarsz,de viseld aután a kovetkezményeit is.

2019. máj. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Nem történt velem ilyen, de teljesen el tudom képzelni a helyzetet hogy milyen lenne ha a szerető állna elém elmondani az igazat. Igen, jobb lenne tudni. De jobb lenne ha a párom leülne és elmondaná hogy mit tett.

Ha a szerető állna elém, akkor tényleg megalázó lenne hogy látom hogy vele volt és akármilyen jó is lenne a szándéka, azt érezném hogy az orrom alá dörgöli.

Ha név nélkül írnál neki, az ilyen szempontból egy megoldás, de nagyon könnyű lenne letagadni.

Nagyon nagy a kettősség bennem, mert nem kéne beleszólnod, nem neked kéne megoldanod a kapcsolatukat. A lány helyében viszont tényleg szeretném tudni hogy csak az időmet vesztegetem e.

2019. máj. 24. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!