Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Maradjak továbbra is szerető?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Maradjak továbbra is szerető?

Figyelt kérdés
A férfiről kiderült ( akivel csak szexkapcsolatom van), hogy kb 2 éve barátnője van, akivel együtt is élnek. Azt tudtam eddig is, hogy rajtam kívül szexel mással is, de nem zavart. A barátnő is csak azért, mert nem akarok "bántani" egy olyan embert akit nem is ismerek, viszont tudom, hogy kapcsolatot soha nem akarnék ettől az embertől, viszont a szex fantasztikus vele, minden vágyamat kielégíti. Mellett én is ismerkedem, nem várok ettől az egésztől többet, mint ami.
2019. júl. 2. 12:17
1 2 3 4 5 6
 11/57 anonim ***** válasza:
66%
Miért vannak ilyen gátlástalan, szánalmas emberek. 😫 Hányni tudnék az ilyenektől. 🤢🤢🤢🤢🤢
2019. júl. 2. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/57 A kérdező kommentje:

Ez csak szex. Nem kérem, hogy vigyen el ide-oda, nem kérem, hogy vegyen ajándékokat. Szexelek vele, mert jó vele a szex.

Nincs kapcsolatom jelenleg, de vannak vágyaim, és ezzel a férfiaval, már azelőtt volt szexkapcsolatom mielőtt össze jött volna a barátnőjével. Akkoriban nekem is volt párom, így nem kerestem, majd pár hónapja ő írt rám, mikor szakítottam. Anno sem akartam tőle semmit. Baromi kényelmes, mert akkor szexelünk mikor én akarom, nem pedig tárom szét a lábaimat mikor füttyent egyet.

Eddie pont a barátnő miatt voltam bizonytalan, de miért is az én gondom, ha nem tudja megadni azt amit a férfi kíván? Gondolom, nem ok nélkül keres a pasi mást, bár, hogy őszinte legyek nem tudok semmit a kapcsolatukról, csak, hogy van, mert különösebben nem is érdekel.

Ha meg elmondanám a nőnek mit érnék vele? Mi közöm kavarni a sz..t, egy olyan dologban amihez semmi közöm, főleg, hogy nekem ez a férfi nem tett semmi rosszat?! És rajtam kívűl van még egy jópár szerető szerte az országban, így gondolom a bili előbb-utóbb úgyis borulni fog, de legalább én nyugodtan alszom...

2019. júl. 2. 14:20
 13/57 anonim ***** válasza:
100%
#14: Nyugodj meg, nő vagyok és rendszeresen megkapom a páromtól az adagom :D :D
2019. júl. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/57 anonim ***** válasza:
63%

#15: Abban biztos vagyok hogy nyugodtan alszol...

A legjobban mégis úgy járnál ezzel a hozzáállással, hogy pénzt kérsz. Nyugi, mások is úgy csinálják. Te semmiben nem vagy hibás és jár neked a szex egy foglalt pasival.

Irónia off: hányok...

2019. júl. 2. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/57 anonim ***** válasza:
87%

Nyilván. Akkor nyugtasd magad ezzel.

Akkor is szánalmasnak tartom az ilyen embereket mint te, de még szánalmasabbnak tartom azt akivel kavarsz.

Ha annyira nem adja meg neki a barátnője amit akar, akkor legyen gerince és szakítson.

Mi van amikor az észt osztották lemaradtál?

2019. júl. 2. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/57 anonim ***** válasza:
69%

Jól gondolod, hogy nem ok nélkül keres a pasi mást is. Ez az ok a jellemtelensége.

És igen, a barátnő valóban nem tud mindent megadni egy folyton más pinára vágyó, saját magát ill. a csak a saját farkát imádó fa.sznak.Szívesen a felvilágosítást.

Kár, hogy a barátnője is szemellenzőt visel, és veled együtt leadja az igényeit, tehát igénytelen ő is és te is.

2019. júl. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/57 A kérdező kommentje:
A férfiak alapvetően nem hűségesek. Lehet áltatni magunkat azzal, hogy minket nem csal meg, de ez nem így van. A kérdés csak, hogy mikor, 1 vagy 10 év után...És ez a nőn múlik, hogy mennyi ideig tud érdekes lenni, és fenntartani a férfi figyelmét.
2019. júl. 2. 15:04
 18/57 anonim ***** válasza:
82%

1.Ezzel az általánosítással ledegratáltad az összes férfit. Valóban több olyan van köztük, aki jellemtelen személyiségű, de azért itt is akad kivétel.

2.A te kúrópajtidnak oly mindegy, hogy meddig érdekes egy nő(neki csak addig, amíg először megdugja, 5 perc múlva már jöhet is más is mellé felváltva). Ő alapból pinából-pinába típus. Egy sosem lesz elég neki. Ideje lenne fejlesztened az ember ismeretedet.

2019. júl. 2. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/57 A kérdező kommentje:
A válaszokkal meggyőztetek abban, hogy maradjak "vele", ameddig nem lesz kapcsolatom. :)
2019. júl. 2. 15:43
 20/57 anonim ***** válasza:
83%
Erre mondják, hogy kból nem lesz jó feleség. Amíg vele vagy addig se teszel tönkre értelmes férfit.
2019. júl. 2. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!