Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Maradjak továbbra is szerető?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Maradjak továbbra is szerető?

Figyelt kérdés
A férfiről kiderült ( akivel csak szexkapcsolatom van), hogy kb 2 éve barátnője van, akivel együtt is élnek. Azt tudtam eddig is, hogy rajtam kívül szexel mással is, de nem zavart. A barátnő is csak azért, mert nem akarok "bántani" egy olyan embert akit nem is ismerek, viszont tudom, hogy kapcsolatot soha nem akarnék ettől az embertől, viszont a szex fantasztikus vele, minden vágyamat kielégíti. Mellett én is ismerkedem, nem várok ettől az egésztől többet, mint ami.
2019. júl. 2. 12:17
1 2 3 4 5 6
 31/57 anonim ***** válasza:
Minden kva megtörik egyszer...
2019. júl. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/57 A kérdező kommentje:

Sajnálom, hogy van életem és nem egész nap egy honlapot figyelgetek, de már végre megértettelek titeket. Biztos otthon ülő, unatkozó háziasszonyok vagytok akik ki se látnak a gyerek hányásából...így persze, hogy ellenszenves vagyok. Itt élitek ki a frusztrációtokat, ez abból is látszik, ha 10 percig nem írok, már kötekedtek. Az ilyen embereket sajnálni lehet csak.


A kérdésre válaszolva, pedig azt írtam, hogy az nem mindegy, hogy 1-10 év után teszi meg. És ha annyira "rossz" barátnő vagyok, hogy megcsaljon, akkor meg is érdemlem. Te ha nem úgy állnék egy kapcsolathoz, hogy ebből lehet komoly, akkor felesleges lenne belekezdenem.


A kérdésemre pedig megkaptam a választ, ami után sikerült döntenem.


További szép estét, és egy boldogabb életet! :)

2019. júl. 2. 19:04
 33/57 anonim ***** válasza:
85%
Persze, aki nem olyan férfival toszik aki foglalt és rossz véleménnyel van rólad az csakis leokádott háziasszony lehet. Rosszul látod, jó munkám van, jó fizetésem, gyerekem nincs, nem is akarok. Egyéb kitaláció és magyarázat arra, hogy mekkora ótvar nő vagy?
2019. júl. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/57 A kérdező kommentje:

Közgazdász-pszichológus végzettséggel nem hiszem, hogy annyira ótvar nő lennék, ahogyan te fogalmazol. Elfoglalt vagyok és ez így kényelmes. Nem gondolom, hogy egy név nélküli oldalon idegen emberek vádaskodásaira kellene magyarázkodnom, és nem is fogok.

Az persze más kérdés, hogy ez miért vált ki belőled ilyen indulatokat, és miért esik jól, hogy egy fórumon, számodra teljesen ismeretlen embert szidsz. Egyetlen egy dolgot tudsz az életemről, és abból sem a teljes sztorit. Több időt ingyen nem is szánok rád, de ha gondolod egy személyes konzultáció keretein belül szívesen segítek neked feloldani a frusztrációidat! :)

2019. júl. 2. 19:17
 35/57 anonim ***** válasza:
87%
De az vagy, teljesen mindegy mi a végzettséged. Ha annyira okos vagy, inkább magad fejtsd meg, miért jó egy foglalt férfival kezdeni, és hogy vajon ez a csodálatos ember miért vesz hülyére valakit, aki otthon várja? Illetve mit érezhet az a nő, ha esetleg gyanít valamit? Vagy ha nem, akkor milyen hatással lesz rá? :)
2019. júl. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/57 A kérdező kommentje:
Ahogy írtam, nem magyarázkodom és nem is tudnék, mert az már nem az én gondom. Az, hogy az a nő miért tart ki mellette, vagy milyen a kapcsolatuk, ahhoz semmi közöm. Én jól érzem magam így, mindenkinek a saját dolgával kellene foglalkozni, és akkor nem lenne ennyi probléma. :)
2019. júl. 2. 19:29
 37/57 anonim ***** válasza:
80%
Nos igen, diplomát lehet szerezni így vagy úgy, de a jellem adott. Ezt egy pszichológusnak illene tudni.
2019. júl. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/57 A kérdező kommentje:

Ráadásul eléggé eltértünk a témától és egyfajta személyeskedésbe kezd átmenni ez az egész. A későbbiekben nem azért nem fogok válaszolni, mert nem tudnék mit, hanem, mert ez a téma számomra lezárva. Továbbra is lefekszem vele és nem lesz bűntadatom miatta, sőt annyira nem, hogy fél óra múlva itt is van.

Köszönöm a válaszokat, sziasztok!

2019. júl. 2. 19:31
 39/57 anonim ***** válasza:
88%

Akkor minek teszel fel kérdést, ha azt akarod hogy mindenki a saját dolgával törődjön?

Azért van ez az oldal, hogy a kérdésekre válaszoljunk, ennyi. Ha a válaszok nem tetszenek, hát, nem a mi bajunk, mint ahogy szerinted nem a te bajod, hogy szerencsétlen lány át van vágva. :)

2019. júl. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/57 anonim ***** válasza:
100%
Ujjj de kemény valaki, csak azért is alapon lefekszel vele megint :D
2019. júl. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!