Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Maradjak továbbra is szerető?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Maradjak továbbra is szerető?

Figyelt kérdés
A férfiről kiderült ( akivel csak szexkapcsolatom van), hogy kb 2 éve barátnője van, akivel együtt is élnek. Azt tudtam eddig is, hogy rajtam kívül szexel mással is, de nem zavart. A barátnő is csak azért, mert nem akarok "bántani" egy olyan embert akit nem is ismerek, viszont tudom, hogy kapcsolatot soha nem akarnék ettől az embertől, viszont a szex fantasztikus vele, minden vágyamat kielégíti. Mellett én is ismerkedem, nem várok ettől az egésztől többet, mint ami.
2019. júl. 2. 12:17
1 2 3 4 5 6
 21/57 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem meg a nőjének joga lenne tudni rólad, hogy eldöntse, hogy szeretné-e a párját lesz.pni és közösülni vele miután a te testnedveid vannak a farkán, és szeretné-e mosni a ruháit amiben hozzád ment hogy másba élvezzen, és főleg hogy szeretné-e ha egy ilyen emberre mennének el az évei aki ennyire semmibe veszi.
2019. júl. 2. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/57 anonim ***** válasza:

#24


Bár a vicces az lenne, ha a csajszinak is lenne egy szeretője...


Szépen modellezné a XXI.század világát.

2019. júl. 2. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/57 A kérdező kommentje:

Nem tudom miért tennék tönkre egy normális férfit. 2 évig volt egy kapcsolatom, és egyszer sem csaltam meg. Az utaink azért váltak külön, mert én még nem álltam készen a házasságra.

Kva vagyok mert lefekszem egy olyan férfival akinek barátnője van. Ha minden buliban összeszednék valakit akkor is az lennék. Jelenleg nincs időm egy kapcsolat kialakításra, mert építem a karrierem, ez a megoldás egyszerű és kényelmes. Ja és igen, természetesen használunk gumit, anélkül benne se lennék...

2019. júl. 2. 16:16
 24/57 anonim ***** válasza:
Nem tudhatjuk van-e neki vagy sem így találgatni kár.
2019. júl. 2. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/57 anonim ***** válasza:

#22: Igen, végig tökéletesen jellemeztelek és ezért is tanácsoltam hogy kérj pénzt hogy még jobban járj. Nekem ugyan nem ártasz vele, te tettél fel itt egy kérdést.

Azért óvszert azt használjatok, ki tudja honnan jön épp és kinek a mijébe mártogatta előtted :D:D:D:D:D

2019. júl. 2. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/57 anonim ***** válasza:
65%
Ja, és arra is figyelj hogy fogat mosson meg szájvizezzen... tudod, hátha épp más pnájában járt a nyelve és úgy ment hozzád. :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
2019. júl. 2. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/57 anonim ***** válasza:
Ja akkor így egyből más így nyugodtan szopkodhatja a párja a farkát miután benned volt. 😊
2019. júl. 2. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/57 anonim ***** válasza:
63%

#28


Szerinted számít neki, hogy ki(k) után szopja le? :D Dehogyis, van gusztusa rendesen ennyi pina után.

Tényleg maradj vele, összeilletek minden téren. Erre mondják zsák a foltját, ha csak kúrások erejéig is.

2019. júl. 2. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/57 anonim ***** válasza:
76%
"A férfiak alapvetően nem hűségesek. Lehet áltatni magunkat azzal, hogy minket nem csal meg, de ez nem így van. A kérdés csak, hogy mikor, 1 vagy 10 év után...És ez a nőn múlik, hogy mennyi ideig tud érdekes lenni, és fenntartani a férfi figyelmét." Ha úgy is megcsalnak, akkor minek akarsz te komoly kapcsolatot?
2019. júl. 2. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/57 anonim ***** válasza:
63%
Asszem utolsó, ezzel a kérdéssel megfogtad a kérdezőt. :D Erre már nem válaszol.
2019. júl. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!