Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Maradjak továbbra is szerető?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Maradjak továbbra is szerető?

Figyelt kérdés
A férfiről kiderült ( akivel csak szexkapcsolatom van), hogy kb 2 éve barátnője van, akivel együtt is élnek. Azt tudtam eddig is, hogy rajtam kívül szexel mással is, de nem zavart. A barátnő is csak azért, mert nem akarok "bántani" egy olyan embert akit nem is ismerek, viszont tudom, hogy kapcsolatot soha nem akarnék ettől az embertől, viszont a szex fantasztikus vele, minden vágyamat kielégíti. Mellett én is ismerkedem, nem várok ettől az egésztől többet, mint ami.
2019. júl. 2. 12:17
1 2 3 4 5 6
 51/57 anonim ***** válasza:
81%
49-es, helyes az értékrended szerintem is (bár én férfi vagyok), de hidd el a kérdező is nyugodtan alszik. Nem az ő hibája, nem ő tehet róla... felelősség letolva, azt kész. Arról már nem is beszélek, hogy erkölcstelen, de hát ki nem az ugye? .....
2019. júl. 5. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/57 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem hagyjátok. Ő dugatni akarja magát ezzel a faszival, oszt' kész. Ez elvan döntve, bár így nem volt értelme a kérdésnek.Ő dolga, ő teste, ő gusztusa. Lesz még neki jó pár másik is ebből a fajtából. Ez borítékolható. Az ilyen típusú nőnemű nem változik meg senki kedvéért, semmi miatt. A vér ott van, nem válik vízzé.
2019. júl. 5. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/57 A kérdező kommentje:

Fordítsunk a dolgokon.

Ha azt írom a kérdésbe, hogy kiderült, hogy a férfi akivel összejárok és akibe szerelmes vagyok annak barátnője van, mit csináljak? A válaszok 90%-a az lenne, hogy egy naív h..e p..csa vagyok.

Ha azt írom, hogy kiderült, hogy barátnője van ls borítani szeretném a bilit, jó ötlet e? A többségi válasz az lett volna, hogy mekkora egy undorító r...nc vagyok.


Érdekeltek a válaszok azért tettem fel a kérdést, de itt nem észérvek voltak, hanem személyeskedés és pocskondiázás. Persze vállaljam a véleményt, ha már kérdést tettem fel, de ebben az esetben miért kellene megfogadnom, amit nincs is, hiszen a személyemet sértegettétek a nagy részben és ezek nem válaszok voltak. Ettől függetlenül legalább ugyanannyi privát üzenetet kaptam, ls azok alapján mérlegeltem.


És bocsánat...de itt csak egy kapcsolatról beszélünk. Ezt a bizonyos hölgyet, még legalább 5 másikkal csalja. Ha a párod éjszakra kimarad, folyton dugdossa a telefonját, kiszívott nyakkal megy haza, akkor te nem gyanakodnál? Miért az én problémám, hogy szemellenzőt visel?

Természetesen teljesen más lenne a helyzet, ha menyasszony, feleség lenne. Ha pedig gyermek is lenne a képben, páros lábbal rúgnám ki a férfit a lakásból és az életemből is. De jelenleg ez csak egy mezei kapcsolat. Lehet erkölcstelen vagyok, de az, hogy ez a kapcsolat ilyen, abban elég kis porszem vagyok, legalábbis úgy érzem.

2019. júl. 5. 17:33
 54/57 anonim ***** válasza:
61%

Nagyon büszke lehetsz magadra hogy te vagy a hetedik akit párhuzamosan kfél.

Akárhogy érvelsz és mentegetőzöl, a véleményemben csak megerősíteni tudsz.

Egyébként sok használható tanácsot adtam én is (tusolás, szájápolás, óvszer - tudod, főleg ha aznap utolsónak kerülnél sorra) és képzeld, nem csak te dolgozol segítő szakmában, simán szakmai tanácsnak is tekintheted amiket írtam...

2019. júl. 5. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/57 anonim ***** válasza:
100%

Tehát valójában ha kiírod a kerdést, ha nem, a helyzeteden így sem, és úgy sem változatnál?

Ha lett volna olyan észérv, ami nem pocskondiázó, akkor figyelembe vetted volna? Igaz, sok mocskolódó ember gyűlt itt össze (nem fényezem magam, én is így reagáltam) de ha másként (kevésbé bunkó formában) adtuk volna elő ugyan azt, az mennyire lenne számodra hasznos? Kirúgnád a pasit? Vagy anonim emberekre nem hallgatsz?

Másrészt nem egy ember van itt a gyk-n, akiket megcsaltak. Férfiak, nők fifti-fifti. Valszeg nem kizárólag az ilyen jellegű, témájú kérdéseket keresik, vagy nem ilyenekre keresnek megoldást. De egész biztos hogy felszakadnak azok a bizonyos sebek, amikor valaki azt ecseteli (némi közönnyel fűszerezve), hogy mennyire nem bánja hogy másodhegedűs egy "férfinél" akinek kapcsolata van. Ok. Szemellenző, meg más szeretők, de ha ők engednek neki akkor neked is kell? Persze lehet hogy nyitott kapcsolatban élnek, vagy a nőnek is van k..ópajtija, ezt nem tudjuk. Talán te sem. Csak olyan büszkének tűnsz hogy így viselkedhetsz.

Most nem pocskondiáztalak, szeretném ha válaszolnál.

2019. júl. 5. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/57 anonim ***** válasza:
59%
Kérdező, ne alázd tovább magad. Már így is nagyon lent vagy.7-nek lenni egy palinál, hát... Ez egy "igazi csődör" lehet, vagy aranyból van a farka,hogy nem választasz helyette olyat, aki nem dugja meg előtted a fél világot és szór tele különféle bacikkal. Tudod az óvszer pont azoktól a betegségektől nem véd, amik a legveszélyesebbek. Orális úton is simán elkaphatóak. Jó orvoshoz járást. Szükséged lesz rá.
2019. júl. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/57 anonim ***** válasza:
51%

Tudom, hogy le fogtok pontozni, de én a kérdezővel nagyrészt egyetértek.

Van olyan ismerősöm, akit a párja állandóan csal, volt olyan, hogy egy fesztiválon rajtakaptam őket, és elmondtam a megcsalt félnek, hogy vigyázzon vele, és hogy felnyissam a szemét.

Erre elmondta a párjának(megcsalónak), aki kimagyarázta, hogy csak sokat ivott, és véletlen megcsalás volt.

Onnantól kezdve én voltam a szar alak, engem hordtak el mindennek, hogy miért pofázok bele a magánéletükbe meg keverem a sz-rt, és csak összeugrasztani akarom őket, foglalkozzak a saját szánalmas életemmel.

Tessék ez az eredménye, ha az ember jót akar a másiknak. És itt nem én voltam a szerető, a mgcsalt fél egy rokonom.


Igazából sok a hülye hiszékeny nő, nem sokra menne vele a kérdező azzal sem, ha esetleg kiborítaná a bilit, ő lenne egy ócska kva a felcsalt nő szemében, a megcsalóval meg "megbeszélne" mindent, a megcsaló kimagyarázná a dolgokat.

Van olyan ismerősöm is, aki ha a saját szemével látja, hogy a párja félrequr, akkor sem hisz a szemének.


Miért mindig a szeretőt okoljátok. Ha ő nem áll meg, majd a következő megáll a megcsalónak, nem?

2019. júl. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!