Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Más is érzett hasonlót gyereke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is érzett hasonlót gyerekes anyuka esetében?

Figyelt kérdés

Hogy az anyuka egy nagyon rendes, kedves, csinos nő, de a gyerekét legszívesebben elküldenétek a ........, annyira idegesítő.

Erőszakos, követelőző, mindenütt ott akar lenni, és körülötte kell, hogy forogjon minden.

Te meg csak jó képet vághatsz hozzá, de belül legszívesebben..

Meg igazság szerint már rég hagytam volna annyiban a kapcsolatot, de mindig megkeres a barátnőm(az anyuka)

Nagyon sajnálom őt, és elhiszem, hogy nehéz gyerekkel találni valakit.


Elég régóta húzódik ez már, én nem is keresnék senkit.

De egyszerűen nem bírom elviselni a gyerekét.



2019. júl. 24. 15:20
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
65%

#4

Mi az hogy "más levetett rongya?" Remélem nem ohajtasz szaporodni! Nagy megkönnyebülés lenne a világnak.

2019. júl. 24. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves a gyerek? Mert nem mindegy hogy 5 eves vagy 15.
2019. júl. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:

Alapvetően kedvelem, bírom a gyerekeket, velük mintha jobban el is lennék, de ő egy különleges.

És valamiért a gyerekes nők valamiért nekem akkor kedvesebbnek tűntek.

2019. júl. 24. 15:51
 14/22 A kérdező kommentje:
#13, idősebb, 15-nél is. :(
2019. júl. 24. 15:51
 15/22 Izabella220 ***** válasza:
100%
Egyet értek azzal hogy sok a gyermektelen nő aki ideális kapcsolatra. De a 4es azért, más levetet rongya durva kifejezés. Sok oka lehet ha valaki egyedül neveli a gyerekét, akár özvegy lehet fiatalon. Sztem nézőpont kérdése.
2019. júl. 24. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
15-nél is idősebb? Akkor anyuka rontotta el ha még most is a nyakán lóg. Én is egyedül neveltem 1,5 évig a lányom igaz meg csak 6 éves de soha nem volt olyan hogy állandóan a nyakamon lógjon. Az már nem is egészséges mikor anyuka így neveli a gyereket hogy ne tudjon róla leválni. Szeretni attól még lehet. Szerintem. 13-as voltam.
2019. júl. 24. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

Akkor ő már nem gyerek, hanem (szinte) fiatal felnőtt.

Veszteni valód nincsen. Ültesd le őket egy asztalhoz, és mondd meg egyenesen, hogy a barátnőd kedveled, jó vele, az egyetlen ok, amiért nem akarod folytatni, az Jóskapista ellenséges viselkedése. Nektek ketten nem kell egymást szeretni, de egy udvarias viszonyt elvársz, és ezt te is megadod. Ha nem, akkor te itt befejezted, és legyenek boldogok egymással.


Amikor lehet, ti ketten találkozzatok, nálad. Egy 16+ fiatalt nyugodtan otthon lehet hagyni.

2019. júl. 24. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

Akkor itt anyuka szúrta el. Eleve miért ne lehetne gyerek nélkül programokat csinálni? Egy kamasz gyerek nem csecsemő, hogy mindenhova hurcolászni kelljen! Ellehet bárkivel, átmegy a haverokhoz, nagyszülőkhöz, apukához, ti meg randiztok. Vagy ekkora gyereket már otthon is lehet ám hagyni pár órára, az enyém 13, nem mondanám, hogy extra önálló, de még őt is lehet otthon hagyni egyedül rövidebb időkre simán. Nyilván nem éjszakára, de pl. egy délutáni, kora esti programra el tudok menni. Ha nálunk van valaki, elvan a szobájában, de amúgy meg máshol is tud lenni, az apjánál, vagy a nagyszüleinél.

Szóval itt nem úgy általában nem a gyerekes nőkkel (meg a gyerekükkel) van a gond, hanem az adott nővel és az ő elkényeztetett gyerekével!

2019. júl. 24. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%

Mondd meg a nőnek ,h őt birod a lánya viselkedeset nem,ha nem.tudnak valtoztatani akkor te a gyerek nélkül talalkozgatsz a nővel,vagy sehogy.

Ha nem.érti h neked rossz akkor ostoba,hagyni kell.


A nevelésben a szulok4a hunyok,egyèk meg amit foztek!

2019. júl. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
50%
Többször is...
2019. júl. 25. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!