Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Más is érzett hasonlót gyereke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is érzett hasonlót gyerekes anyuka esetében?

Figyelt kérdés

Hogy az anyuka egy nagyon rendes, kedves, csinos nő, de a gyerekét legszívesebben elküldenétek a ........, annyira idegesítő.

Erőszakos, követelőző, mindenütt ott akar lenni, és körülötte kell, hogy forogjon minden.

Te meg csak jó képet vághatsz hozzá, de belül legszívesebben..

Meg igazság szerint már rég hagytam volna annyiban a kapcsolatot, de mindig megkeres a barátnőm(az anyuka)

Nagyon sajnálom őt, és elhiszem, hogy nehéz gyerekkel találni valakit.


Elég régóta húzódik ez már, én nem is keresnék senkit.

De egyszerűen nem bírom elviselni a gyerekét.



2019. júl. 24. 15:20
1 2 3
 21/22 AudioTherapy válasza:

Kedves Kérdező!


Az ilyen kapcsolatokat sosem szabad komolyan venni. Meg kell szurkálni a nőt, amíg lehet, aztán kib@szni.


Egyetértek azzal, aki azt írta, “nem a te fajtád”. Ez így van. Ne foglalkozz más szarával, csak a magadéval.


A gyerekes anyuka pedig olyan mint a leprás. Mindig ott van az a ki@aszott gyerek az ánuszába.


Egy ilyen helyzetben mindig csak másodhegedűs leszel.


Nekem volt ilyen nem is egy. De én a 3F szabály szerint játszok:


“Find it, Fuck it, Forget it.”


Szóval: Gyerekessel sose gondold komolyan. Az nem a te sz@rod.

2022. máj. 8. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 AudioTherapy válasza:

Más levetett rongya. Ez találó, adom.


Mert tényleg így van. Más levetett rongya.

2022. máj. 8. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!