Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összevesztünk, úgy volt, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összevesztünk, úgy volt, hogy szakítunk, ez idő alatt ő lefeküdt az exével. Kibékültünk, nem mondta el, hogy mi történt, most kiderült, veszekedés után most ismét szakítani akar. Mit tegyek? Felejtsem el neki?

Figyelt kérdés
Elsősorban olyanok véleményét, történetét várom akik voltak már hasonló helyzetben és arra vagyok kiváncsi hogyha mit léptek.

2019. júl. 28. 08:10
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy nem látom tisztán a képet, hogy mi mikor meg hányszor történt, így nehezen tudok bízni benne.
2019. júl. 28. 08:53
 12/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha szakítani akar, akkor nem tök mindegy?
2019. júl. 28. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
93%
Nem is kell, mivel megbizhatatlan. :) Normalis ember a lelki kriziset nem a volt kapcsolata felmelegitesevel orvosolja. Ez az ember egy _selejt_.
2019. júl. 28. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 Bence_ ***** válasza:
88%

Azért feküdt le mással mert jól esett neki.

Ez a majdnem szakítottunk csak egy kifogás.

Szeret mással szexelni, vagy vállalja fel vagy szeressen annyira veled lenni, hogy csak te kellesz.

2019. júl. 28. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
37%

"Nagyjából egy hónapig nem beszéltünk, ez idő alatt történt..."


Azért ha egy hónapig nem beszéltek, az nem majdnem szakítás... A fő kérdésed úgy hangzik, mintha kb tőled az exhez szaladt volna, ami elég ribis, de azért ez egy kicsit àrnyalja a képet. Ha hetekig nem kerestétek egymást, joggal próbálhatott tovább lépni. Igen, gáz, hogy épp az exszel, de semmi jogod nincs számon kérni, amennyiben a béküléssel párhuzamosan azt a viszonyt teljesen lezárta.

2019. júl. 28. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%

Felejtsd el ezt a csajt, sim2el tudom képzelni, hogy az exe párhuzamosan volt melletted, érzelmileg el sem szakadt tőle. Megbízhatatlan a csaj, innentől kezdve halott az ügy.


30n

2019. júl. 28. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi,de Te forditva ülsz a moziban,ahogy mondják,mert nem akarod tudomásul venni az igazságot.Megcsalt,hogy szakitás alatt vagy előtt,az nem változtat a tényen.Ezek után ha nem szakitasz vele,akkor megérdemlitek egymást.Tudom,hogy szereted,de ő nem,ezt meg kell értened.Ha szeretne nem okozna fájdalmat,sajnálom.
2019. júl. 28. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
90%
Hát menjen. Mit akarsz még ettől?
2019. júl. 28. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
#16 én is erre tippelek, sajnos az ahogy lebukott csak tovább bolondítja a sztorit, amikor ezt valakivel beszélte akkor már rég túl kellett h legyen az exèn normális esetben, mivel akkor ismét együtt voltunk.
2019. júl. 28. 12:28
 20/25 anonim ***** válasza:
71%

Ja, most nyomatjátok a megcsalt szöveget, bezzeg, ha egy nő írta volna ugyanezt a kérdést, jönnétek azzal, hogy nem voltatok együtt, nem csalt meg.

Ezer meg egy ilyen kérdés volt női oldalról.

És valóban. Nem voltatok együtt kérdező. Az mióta megcsalás? Hogy görény dolog? Persze, undorító és én is szakítanék. Hogy megcsalás? Nem.

2019. júl. 29. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!