Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összevesztünk, úgy volt, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összevesztünk, úgy volt, hogy szakítunk, ez idő alatt ő lefeküdt az exével. Kibékültünk, nem mondta el, hogy mi történt, most kiderült, veszekedés után most ismét szakítani akar. Mit tegyek? Felejtsem el neki?

Figyelt kérdés
Elsősorban olyanok véleményét, történetét várom akik voltak már hasonló helyzetben és arra vagyok kiváncsi hogyha mit léptek.

2019. júl. 28. 08:10
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:

Szerintetek megbocsátható ez a dolog ?

Most épp azon vagyok, hogy ezt megbocsássam neki, megbeszéltük ezt a dolgot, de érzem rajta, hogy mióta kiderült már más a hozzáállása, talán pont lelkiismereti okokból...többször rákérdeztem, hogy ez rendszeres volt-e, vagy csak egyszeri.

Próbálok hinni annak amit elmond, de folyton elbizonytalanodok, hogy az amit mond józan ésszel átgondolva nem logikus.

Mondtam neki, hogy megbízok benne, de közben az érzékszerveim meg teljesmértékben az ellenkezőjét sugallják nekem.


Valamennyi közelebbi ismerősömmel beszéltem majdnem mind azt mondta, hogy hagyjam a francba az egészet, de a szívem szakad meg. Úgy érzem meg lettem alázva egy olyan által, akiben teljesmértékig megbíztam.


Mit tegyek?

2019. júl. 29. 12:06
 22/25 A kérdező kommentje:

Amikor kérdezem, hogy hát ilyen rövid idő alatt, hogy sikerült, ha közben folyamatosan nőgyogyaszati gondokkal is küzdött akkor épp...erre azt mondta az annyiban más volt, hogy az exével történt és csak egyszeri alkalom volt és más férfival ezt nem tudta volna megtenni... de ez engem nem vigasztal még így sem.

Mikor beszélünk és véletlenül felsejlik ez a téma, ha csak érintőlegesen is, rögtön felháborodik, hogy már megint ezzel jövök és ha nem tudok továbblépni ezen akkor tényleg hagyjuk egymást.

Szerintetek?

2019. júl. 29. 12:11
 23/25 A kérdező kommentje:
Hozzátartozik az igazsághoz, hogy annó amikor velem alakult valami, akkor meg még az ugyanezen exével volt szakításban. Épp költözött el, effektíve már nem ott lakott, de ez tény, hogy velem előbb kezdett el ismerkedni minthogy az exével kimondták volna, hogy vége...
2019. júl. 29. 12:22
 24/25 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező én egyszer megbocsátottam egy ugyanilyet, hogy az exével félrement, végig "jóba" voltak.. Ugyanúgy megcsalt fél évre rá.

Nekem ráment az egészségem is, a konstans gyomoridegtől az emésztésem is károsodott.. Én is hinni akartam, de a belső hangom mondta, hogy nem szabad, igaza is lett.

2019. júl. 29. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
78%
Mindenképp bocsáss meg. Ne cipeld ezt a terhet egy következő kapcsolatba. De a megbocsátás nem egyenlő a kapcsolat folytatásával. Látod, hogy ez a lány megbízhatatlan. Valami nem úgy van, ahogy ő akarja, már ugrik is egy másik pasi ágyába. Biztos, hogy ilyen társra vágysz?
2019. júl. 29. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!