Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összejöttem egy cigány férfiva...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejöttem egy cigány férfival, de hogy közöljem ezt otthon, ha az apám rasszista?

Figyelt kérdés

Apám kiskoromtól fogva nagyon csúnyán beszélt a romákról, feketékről, távol-keletiekről, szóval mindenkiről, aki nem fehér és nem magyar.


Beleszerettem egy cigány férfiba, aki rendes, dolgos ember, nagyon mélyről küzdötte fel magát, amiért nagyon tisztelem.


Dolgozik és levelezőn egyetemre jár. Apámnak nincs diplomája, mégsem hiszem, hogy ez meghatná.


Hogy mondjam el neki? Sajnos olyan a természete, hogy anyámat is remekül tudja uszítani ellenem.


Ha emiatt kidobnak hazulról, nem tudom, mi lesz, mert még én is tanulok.


A párom is otthon lakik, nehezen tudnánk egy albérletet Bp.-en fenntartani, mert tandíjat is kell fizetnünk, én nappalis vagyok, diákmunkával sem keresnék meg annyit, hogy mindenre jusson.


Csak normális válaszok érdekelnek, rasszista szöveget hallgathatok eleget otthon.



2019. júl. 29. 18:26
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Itthon ugyanez van, annyi különbséggel hogy nincs cigány/roma párom, és nem is lesz.

Én nem is mernék roma fiúval összejönni (ez nem csak a szülők miatt)

Ha meg tényleg akarod ezt a kapcsolatot akkor ne mond el. Ennél jobbat nem tudok.

2019. júl. 29. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Sic Semper Tyrannis ***** válasza:
58%
Há' mondjad azt tatájának, hogy ez a gádzsó komolyan gondolja az életet, nyugodt lehet, nem szokott kerázni a tesókkal, meg más romnyik után se szaladgál. Kamu vakert ne nyomjatok, mert rájön, és kirakja a shukár kis testedet a lakásból, azt' nyista lóvé, mit csináltok akkor? Hallgassál rám, muro jilo, nem lesz ott baj! Na lási rátyi.
2019. júl. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
51%
Nálunk is a család eléggé rasszista. Nekem is ez volt a problémán, de idővel rájött a családom, hogy igen is van kivétel cigányok között is, úgyan is látták rajta hogy normális, kedves, szorgalmas, becsületesen dolgozik és nem lopja a napot, lehet rá számítani minden téren. így elfogadták. Azóta a férjem!
2019. júl. 30. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
31%
Majd megtudod milyen a cigány fiúd. Aztán ne sirj hogy igaza volt apádnak
2019. aug. 1. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!