Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg halálra van ítélve a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg halálra van ítélve a kapcsolatunk?

Figyelt kérdés

Már harmadik éve együtt vagyunk.

Az elején igazi macsó volt, levett a lábamról.

Aztán én közben lakást vettem így igen hamar összeköltöztünk, s kezdődött az örökös harc.

Elkezdett nem bejárni órákra és a munkát is hanyagolni, mígnem csak otthon ült és játszott...

Én ettől egyre fruszráltabb lettem és egyre többször elég csúnya dolgokat vágtam a fejéhez, mígnem elhatározta hogy ott hagyja az egyetemet és katona lesz.

Azóta ledolgozza a nyolc órát, de otthon vagy játszik vagy sorozatot néz és minden egyes kis dologért könyörögni kell otthon. Már az együttlétek is elmaradtak és piszkosul magányos vagyok néha. Többször szóltam neki hogy élni szeretnék (nem járunk sehová) és haladni tovább az életben, ház gyerek stb. Azt mondja ő is ezt akarja de még az alapvető otthoni dolgokban sem segít, mindenféle barkács munkát, festést én csinálok.

Ehhez hozzájön az hogy eleinte a családom nem fogadta őt el és iszonyú nagy csata volt az hogy legalább egy légtérben meglegyenek.

Most ketten keresünk és elég jól. Hónap végén mindig számolgatom mégis a filléreket. Ő mindig azt mondja, hogy elszórom a pénzt, meg én nem tudom beosztani, holott alig költök magamra.

Most elmondta egy rokona hogy szerencsejátékozik egy ideje és oda tűnik a pénz. Megesketett, hogy nem mondom el neki, hogy tudom, de most ettől úgy érzem magam mint egy ketrecbe zárt állat. Nem tudom számon kérni, de közben átvert és nagyon fáj.

Hozzátenném azt hogy épp ez előtt a hír előtt beszéltük meg hogy utolsó esély, s ha nem megy, vége. De így elég nehéz teljes szívvel mindent beleadni a dologba.

Azt sem tudom mit csináljak, most esett le hogy milyen addiktív személyiség. Valamilyen játékon sorozaton vagy a mostaniak alapján szerencsejátékon folyton függ.

Hogy tudnék segíteni? Teregessem ki amit az anyukája elmesélt és ajánljam fel a segítségemet? Egyáltalán fog ez valaha változni? Nem tudom kivel megbeszéltük ezt, a családom csak szurkolna hogy tegyem ki, de szeretném ha valaki külső szemlélőként ezt meg tudná ítélni.

Lehet egy kicsit zavaros az egész, de remélem valaki el tud látni valami hasznos tanáccsal ☺️



2019. júl. 22. 15:45
1 2 3
 1/24 anonim válasza:
93%
Ennek vége, csak nem látjátok be.
2019. júl. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
95%

Semmirekellő, akazd a szögre szerintem.

Legyen az a kép előtted, hogy dolgozol, főzöl, mosol, takarítasz, gyereket nevelsz, ez meg a TV előtt sörösdobozzal a kezében a haverokkal anyázik, ha pedig valami nem tetszik odacsap.

Efelé tendál a kapcsolatotok, gyorsan szabadulj meg tőle!

2019. júl. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
90%
*akaszd
2019. júl. 22. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
95%

Lassuk csak!

- lusta

- jatekfuggo

- elhanyagol

- hazudik

- nem vagy boldog


Ennek mar a fele is sok. En szakitanek!

2019. júl. 22. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

Valahogy még mindig él a fejemben az eleje, az a hatalmas, nagy szerelem. Igazából még mindig szeretem, de tudom hogy ez most nem elég.

Hülye vagyok és az is pörög a fejemben hogy valami rosszat tesz magával... (Az édesanyja szerint beleőrülne)

Tudom hogy ez már nem az én dolgom és felelősségem, de pokoli nehéz 😞😞 És felnőtt nő létemre ezen pörgök pedig eddig mindig meg tudtam lépni amit kell.

Léptetek már úgy ki kapcsolatból,hogy még szerettétek a párotokat, de hasonló okokból tarthatatlan volt a helyzet? Nem bántátok meg?

2019. júl. 22. 16:00
 6/24 A kérdező kommentje:
Illetve van reális esély egyáltalán megoldani a helyzetet, vagy hiába álltatom magam?
2019. júl. 22. 16:04
 7/24 anonim ***** válasza:
94%

A barátnőm most válik a szerencsejátékos férjétől. 26 év alatt már egy lakást, autót, stb... vettek el tőlük. Mindn hónapban vonják tőle a hitelt. A férje nem dolgozik, tőle nem vonnak semmit.

Ha nem akarsz te is így járni és életed végéig fizezni az ő adosságait, akkor most rúgd ki, ha nem akarod a saját lakásodat is beáldozni!

2019. júl. 22. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
7-es. Nem akarom hogy eddig fajuljon a helyzet. Ez pár hónapja tart, ha most elkapom sem lehet megállítani?
2019. júl. 22. 16:06
 9/24 anonim ***** válasza:
92%
A múltban élsz. Üljél le és írd le egy papírra, hogy most milyen ez az ember. Utána olvassad ezt el és mond ki hangosan, tudsz-e egy ilyen embert szeretni?
2019. júl. 22. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
80%

TE nem tehetsz semmit, akkor se, ha fejreállsz, fogd már fel. Akkor változhat a helyzet, ha ő felismeri, hogy problémája van, ha ő magától, önmagáért akar változni és ha ő kér szakmai (addiktológus, pszuchológus) segítséget hozzá! Ha neki ez így jó - márpedig nyilván jó, különben nem csinálná - akkor minden így marad, akár belepusztulsz, akár nem, ő ezt magasról leszarja egyébként is.

Te meg egy hazugságba, egy elmúló hormonfelhőbe kapaszkodsz és délibábot kergetsz, ideje lenned leszállnod a földre.. Elmúlt a beetetés fázis, amibe annyira szerelmes vagy, előjött az igazi énje, ez kell neked?

2019. júl. 22. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!