Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem akar velem találkozni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar velem találkozni?

Figyelt kérdés

Távkapcsolat, 100 km a távolság, szóval annyira nem nagy. Mindig nem tudunk együtt lenni.

Felajánlottam neki, hogy elmegyek hozzá kora reggeltől késő délutánig, és visszautasított. Elvileg semmi dolga nem lett volna, és nem akar találkozni, rendes indokot nem adott hogy mi miatt.


Szerintetek mi lehet az oka?


2019. aug. 3. 09:06
 1/9 A kérdező kommentje:
És több hete már hogy nem láttuk egymást.
2019. aug. 3. 10:08
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Van valakije otthon, szexet akar csak, vagy mindkettő.
2019. aug. 3. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert valószínűleg nem véletlen ilyen kapcsolatot alakított ki... Ebből már gondolhatsz mindenre, ami nem pozitív.
2019. aug. 3. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Mondani szokta, hogy nem érdekli mikor megyek hozzá, nem keres ha én nem, vagy csak ritkán, és nem hív. Érzelmileg nem ad semmit.

Ha mondom hogy mennék, már közli is hogy őt nem érdekli, akkor megyek amikor akarok, de ezzel párhuzamosan a találkozót viszont visszautasította. Mindezt így. Van, hogy nem is beszélünk napokig.

Jeleztem már felé hogy nekem ez fáj, de semmi sem változott.

2019. aug. 3. 11:56
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Mondd már el, hogy ez miért jó neked és mit szeretsz rajta?
2019. aug. 3. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Nem volt ez mindig így. Ez a kapcsolat jó volt, kaptam figyelmet és szeretetet, jártunk ide oda. De ilyen lett, amikor mondtam neki hogy szabadabb akarok lenni. Pl.: Volt mondjuk egy lebeszélt dolog, amin én változtatni akartam, kiakadt.

Igazából azt akartam elérni hogy legyen beleszólási jogom a dolgokba olyan tekintetben, hogy hadd dönthessek én is, és ne az hogy nekem tartani kelljen magam a dolgokhoz állandóan.

Igazából hogy a dolgok változtatásának a jogát érezzem.

2019. aug. 3. 12:30
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát, az is gáz, hogy nem tudtatok ketten dönteni dolgokban. Megértem, hogy ez idegesített, hogy nem hagyta. Ez így nem visz sehova. Valószínű, hogy ő meg megunta, vagy most így duzzog. De ha a leírtakat nézem, nem lenne kár érte.
2019. aug. 3. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Részben az én hibám is, mert volt hogy ketten döntöttünk egy dologban, és aztán én változtattam a dolgon, hogy én máshogy akarom.

Volt olyan is hogy az ő kedvéért bólintottam rá a kívánságára, amihez semmi kedvem nem volt, csakhogy ne szomorítsam el.

2019. aug. 3. 13:18
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Minél előbb leültetném, mert ezt csak ti tudjátok megvitatni. Senkinek sem jó, ha húzódik.
2019. aug. 3. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!