Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha évekkel ezelőtt elrontottam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha évekkel ezelőtt elrontottam a férjem és a házimunka kapcsolatát, van még esély javítani rajta? Vagy felesleges, csak saját magam készítem ki vele?

Figyelt kérdés
Férjem semmit nem csinál otthon. Elvárja, hogy ne legyen mosogatni való felhalmozva, de ő saját maga után egy tányért nem mos el. Nem viszi ki a szemetet, nem rak zacskót a kukába. Keresztül esik a porszívón, de nem rakja el. Elmondtam neki nem egyszer, hogy ezek nincsenek puncihoz kötve, de ő csak ránt egyet a vállán és közli, hogy ez az én dolgom. Rengeteget vitatkozunk ezen, mert már marhára unom. Volt, hogy nem raktam el a ruháit, nem szedtem össze a szennyesét. De két hét után meguntam nézni, hogy halmokban áll a szennyes az ágy mellett. Most közölte,a mosogatással megvárhattam volna, míg megvacsorázik, mert zavarja az edény zörgés. Beleharaptam a friss, meleg pizzába, közölte, elhűl a mosogatóvíz. Ha nincs ott a gyerek, akkor hozzávágom a pizzát.
2019. aug. 3. 20:39
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
92%

Írd le egy papírra, hogy miért jó neked ez az együttélés, és miért rossz.

Ha a jó részbe annyit tudsz írni, hogy anyagilag könnyebb, akkor kezdj el matekozni.

Ha elváltok, akkor kapsz gyerektartást, családit, adókedvezményt, és ott a fizetésed. Mínusz az a kaja, víz, villany, meg a járulékosok, amit a férjed most elhasznál.

De kezdheted úgy is, hogy a gyerekkel ketten mennyiből tudtok megélni, és ehhez képest mennyiből kéne kijönni.

Mínusz a takarítás, pakolás a férjed után, és a gyerek biztos nem áll meg a fejlődésben, ha a mosogatóvíz kihül.

Jó nagy plusz, hogy esélyed van egy új kapcsolatra, egy normális férfival.

Megéri így együtt maradni?

2019. aug. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
69%

Férfiként azt gondolom, hogy azért ilyenek mert megtehetik. Egyszerűen ha nem csinál semmit akkor megcsináltok mindent ti. Elég egy kis hőbörgés vagy közöny és máris akad aki elvégzi.

Persze az igaz, hogy nem évek múlva kellene ezen elkezdeni változtatni hanem az elejétől tiszta lapnak kell lenni mindkét fél számára, hogy egyikük sem a másik cselédje. Ugye ha valaki otthon van a pasija meg naponta melózik az azért ne várja el, hogy munka után még a pasi mosson de ha mindketten dolgoznak akkor el kell osztani a házimunkát is valahogy.

Na de jobb később mint soha..alapon meg kell beszélni a dolgot, ez ugye kommunikáció ami tán nem igazán működik ott ahol ilyen probléma van. Ezt kell megpróbálni helyre hozni. Ha viszont nem vevő a másik a normális megbeszélésre akkor viszont vagy tűritek vagy felveszitek a kesztyűt de tudatában, hogy nem lesz könnyű.

Hiába rossz nézni a kupac mosatlan holmit, ki kell bírni és előbb utóbb eljuttok oda, hogy nem lesz mit felvennie. Azt is megtehetitek, hogy csak saját ruhát mostok az övé meg marad koszos. Ugyanígy minden mással. Türelem rózsát terem.

Akit pedig megcsaltak emiatt az hidd el csak kifogás volt. Normális ember tudja és érti, hogy takarítani, mosni stb kell és azt is érti, hogy ha két ember eszik a tányérokból,két ember piszkítja a ruhát, két ember tapossa a szőnyeget stb. akkor nem csak az egyik dolga mindent tisztába rakni. Ha ezért megcsalt akkor sajnálom de egy irtó nagy idióta.

Másik dolog ugye, hogy egyrészt ti választottatok ilyen párt magatoknak, másrészt meg hát mindenhez két ember kell, egyik aki csinálja a másik aki eltűri. Vagyis valahol a ti saratok is ha ilyen a párotok.

2019. aug. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
84%

Egyet èrtek #11-el, ezen kellene gondolkodnod.

Ha tièd a gyereknevelès, háztartás 100%-ban, ès mèg mellette dolgozol is, akkor ez a fèrj semmire se jó. Ès akkor mellè mèg hallgasd is a megalázásait. (Csak mert hogy tudd az a mizèria a mosogató vízzel az volt). Ès akkor mèg a gyerek is szemlèlője, az ilyen családi háttèr nagyon ártalmas. Szóval azon gondolkozz hogy tudsz majd boldogulni egyedül.

2019. aug. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
91%

Ezek úgy szoktak kezdődni, a nő nagyon szerelmes. Mindenben a párja kedvébe akar járni.

Egy idő után fárasztó lesz, de akkorra már a férfi hozzá szokik és már el is várja, hogy a nő kiszolgálja.

2019. aug. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
Pontosan úgy volt, ahogy a 14es válaszoló leírta. Fullos szerelem, drágám, fáradt vagy, pihenj, én megcsinálom. Ebből jutottunk oda, ha beteg vagyok, engem senki nem ápol.
2019. aug. 3. 21:34
 16/23 anonim ***** válasza:
30%

Férfi vagyok.

A párodnak magától illik felfogni, hogy ez így nem jó. Nem rabszolga vagy. Nálunk, kB 60-40 % az asszonykám javára a házimunka. Eddig még a mosogatást nem csináltam itthon. Egyszerűen azért, mert mi este mosogatunk. Általában. S akkor ő a konyhafőnök.

Mosást mindig csináltam. Kirakja a kupacokat, s abból tudom, hogy mosni való.

Főzni is szoktam. Nem mindig de szoktam.

Ha itthon vagyok s van időm miért ne csinálnám meg?

Ember még nem halt bele.

Viszont, sosem noszogatott, csesztetett miatta. Úgy nem biztos, hogy nekiálltam volna valaha is bárminek. Egyszerűen megkérdezi, hogy van kedvem csinálni. Mindig van...

2019. aug. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
89%

Ezt én is pont ugyanígy rontottam el még azzal a különbséggel hogy nemhogy nem tett le x ezer Ft-ot az asztalra, még nekem kellett eltartanom. Jó kis tanulópénz volt. Jól irta a 12#, azért csinálják mert MEGTEHETIK!!!

EN befejeztem, mondjuk meg is csalt, ezerszer könnyebb lett nélküle.

2019. aug. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 Andi80018 ***** válasza:
88%
Első lépésben vetetnék vele egy mosogatógépet, ami szerintem sokkal praktikusabb is. Másodjára biztos ultimátumot adnék neki, hogy vagy elkezd normálisan beszélgetni, meg nőként kezelni, vagy ennyi volt a házasság. Szerintem a házi munka akkor a nő dolga teljes egészében, ha otthon van, nem dolgozik, nincs kisgyerek, vagy gyerekek. illetve azok sem kicsik. A megcsalást miből gondolod egyébként?
2019. aug. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
91%

Hát, aranyom,én a megvárhattad volna míg őfelsége megvacsorázik témánál kimentem volna konyhába és a retkes lábassal úgy fejbebszom, hogy félrenyelje a pizzát.

Micsoda csávó már ez? Tudod ki mosna, főzne rá! Oldja meg akkor egyedül.

Te meg mit cselédkedsz? Nincs munkád vagy minek alázod le magad?

2019. aug. 3. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
91%

Hát rohadjak meg, de nem értem az ilyen nőket mint te. Hogy lehet valaki ennyire szolgalelkű? Hogy lehet, hogy rengeteg ilyen nő van? Ennyire rettegtek a f_asznélküliségtől? Tényleg nem értem. Én senkitől nem tűröm el, hogy úgy beszéljen velem mint egy utolsó szaros csicskával. Anyámtól se, a főnökömtől se, a páromtól akit én választok magamnak meg aztán végképp nem.

Igazából egyetlen lehetőséged van, fogod magad és megszabadulsz attól az emberi hulladéktól akit a férjednek nevezel.

Tényleg basszus hogy lehet így élni? Folyamatosan megaláznak és kihasználnak. Komolyan tudnál mondani 3 dolgot, ami jó a házasságodban?

2019. aug. 4. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!