Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha évekkel ezelőtt elrontottam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha évekkel ezelőtt elrontottam a férjem és a házimunka kapcsolatát, van még esély javítani rajta? Vagy felesleges, csak saját magam készítem ki vele?

Figyelt kérdés
Férjem semmit nem csinál otthon. Elvárja, hogy ne legyen mosogatni való felhalmozva, de ő saját maga után egy tányért nem mos el. Nem viszi ki a szemetet, nem rak zacskót a kukába. Keresztül esik a porszívón, de nem rakja el. Elmondtam neki nem egyszer, hogy ezek nincsenek puncihoz kötve, de ő csak ránt egyet a vállán és közli, hogy ez az én dolgom. Rengeteget vitatkozunk ezen, mert már marhára unom. Volt, hogy nem raktam el a ruháit, nem szedtem össze a szennyesét. De két hét után meguntam nézni, hogy halmokban áll a szennyes az ágy mellett. Most közölte,a mosogatással megvárhattam volna, míg megvacsorázik, mert zavarja az edény zörgés. Beleharaptam a friss, meleg pizzába, közölte, elhűl a mosogatóvíz. Ha nincs ott a gyerek, akkor hozzávágom a pizzát.
2019. aug. 3. 20:39
1 2 3
 21/23 Rockarc ***** válasza:
88%

Az ilyen nem fog valtozni. Plane ilyen idos korban. Foleg ha van mas no is a kepben. Egyertelmuen ki kell dobni. Persze utana mar lesz rajta onellatasi es alkalmazkodasi kenyszer, az uj not sem fogja tudni az elso naptol lanccal lekotni a konyhaba. Utana majd elcsodalkozol rajta, hogy mennyi mindent megcsinal es ha osszeall az uj novel, akkor bizots felmerul, hogy ezt erted miert nem csinalta meg? Nincs ra ertelmes valasz. Amig nem omlik ossze az a vilag, amit biztositasz neki, addig ki fog hasznalni.


Az egyeduli amit tehetsz, hogy otthagyod es remenykedsz, hogy talalsz helyette egy jobbat. Illuzioid ne legyenek, keves van a mi korosztalyunkban, az pedig tobbnyire foglalt. Amiert megis megerne valtanod, hogy a gyerek ne ebben nojjon fel. Szemelyisegrombolo, ahogy az anyja porig van alazva.


43F

2019. aug. 4. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
0%
Itt is ez a helyzet,sajnos. :(
2019. aug. 4. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
81%
Nálatok nem a házimunka al van a legfőbb gond, hanem hogy szándèkosan aláz, te meg csendben tűröd. Ez jó felè semmikèpp sem fog haladni.
2019. aug. 4. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!