Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megéri tovább küzdeni vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megéri tovább küzdeni vagy érdemesebb lenne inkább feladni?

Figyelt kérdés
Novemberben megismerkedtem egy lánnyal akivel elég hamar kiderült, hogy nagyon sok közös dolog van bennünk így annak rendje és módja szerint ,,össze is jöttünk". Viszont nekem csak pár hónappal korábban lett vége egy 8 és fél évig tartó párkapcsolatnak amit még nem teljesen zártam le magamban és elég bizonytalan voltam abban, hogy mennyire vagyok kész egy új kapcsolatban és elég lazára vettem sajnos a dolgot. Így az lett a vége, hogy 2 hónap után azt mondta, hogy ennek így nincs értelme mert nem érzi jól magát velem mert komoly kapcsolatra vágyna és velem ez nem az. Nemsokára összeismerkedett valakivel és pár hétig nem beszéltünk, de aztán újra egymás életébe keveredtünk. Azzal a sráccal pár hét után vége is lett a románcnak és elkezdtünk nagyon sok időt együtt tölteni aminek a vége az lett, hogy én beleszerettem és nagyon rossz, hogy akkor én szúrtam el. Viszont nincs most köztünk úgy mondd semmi azt leszámítva, hogy egész nap beszélgetünk, közös programokat szervezünk, kirándulunk, mindennap bemegyek hozzá a munkahelyére, kölcsönösen keressük egymást tényleg nagyon sok időt töltünk együtt viszont ő azt mondja nem akar kapcsolatot meg nincs második esély. Semmi fizikai kontaktus nincs közöttünk és eltelt közel három hónap és úgy érzem semmit nem ment ez a dolog előre és nem tudom már mit csináljak. Én tényleg szeretem és vele képzelném el a jövőt viszont úgy érzem, hogy átkerültem egy lelki társ szerepbe ami nekem kevés. Ti mit csinálnátok a helyemben? Bocsi ha kicsit hosszú voltam. :D

2019. máj. 27. 15:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne add fel, működhet.
2019. máj. 27. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Kialakult közöttetek egy jó haveri viszony. Nem is értem, hogy minek ismerkedsz addig, amíg le nem zártad a múltat. Kapcsolatfüggő vagy, hogy nem tudsz egyedül meglenni egy kicsit?

Ő nem akar tőled semmi komolyat. Úgyhogy ha hosszú kapcsolatot tervezel, akkor mást keresel.

2019. máj. 27. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
2. 5 hónapig teljesen egyedül voltam. Vele meg munkahelyből kifolyólag napi szinten találkozok így magától alakult így a dolog nem kerestem tudatosan. De amúgy igen én is így látom a helyzetet sajnos...
2019. máj. 27. 15:43
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha megprobalnad megcsokolni h reagalna szerinted?
2019. máj. 27. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem örülne neki.. Még puszit se adhatok neki kb... ha megakarom ölelni arra is azt mondja, hogy ne ölelgessem.
2019. máj. 27. 15:49
 6/11 anonim ***** válasza:
77%
Mást kell keresned, ő már nem akar téged.
2019. máj. 27. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Akkor hagyd. Ez csak akkor valtozhatna ha a szexualitas is bejonne ebbe a "kapcsolatba".
2019. máj. 27. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akarna ez a nő téged, akkor nem lógnátok ennyit együtt. Viszont szerintem fél hogy ha komolyabban bonyolódtok, megint csalódik benned. Kitartást, lehet ebből még valami.
2019. máj. 27. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Hát alapvetően majdnem mindenki azt mondja, hogy tovább kéne lépnem de én nem szeretnék mert szeretem és tudom, hogy valahol számítok neki főleg, hogy tudom ha én akkor nem vagyok határozatlan akkor most is együtt lennénk..
2019. máj. 27. 16:33
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
ne add fel, pont így volt a feleségemmel is. 15 éve. ezt amit leírtál, mond el neki is és kezdjétek újra. beszélj vele feltétlen, felnőtt komoly férfi módjára. érteni fogja.
2019. máj. 27. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!