Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Idővel minden nő elviselhetetl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idővel minden nő elviselhetetlen lesz?

Figyelt kérdés

Baxxátok meg, mostanság nem egy párbeszédet csípek el strandon, vendéglátóhelyen, boltban stb. ahol a feleségek, barátnők, bicskanyitogató módon, mintha érzelmileg kasztrálni akarná, beszél a férfival. Régóta nincs senkim, de belegondoltam, ha engem irányítgazni akarna embertelen módon egy nő, elkuldeném a 3,14csába. Hihetetlen.


Kort, nemet is.


2019. aug. 3. 22:54
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
21%

Többségük igen. De tényleg. Amint érzik, hogy lejjebb adhatnak a dolgokból, szép lassan akaratosabbak lehetnek és hasonlók, neki is állnak ezeknek. (Persze, a férfiak egy része is lejjebb ad magából, viszont náluk ez már 1-2 hónapon belül is előjön.)

Pár válaszoló pedig mégis miért jön azzal, hogy ez kell a férfiaknak és nem a normális nők? Teljesen normálisnak tűnő nők mennek át ilyenbe, amikor már részükről eltűnik a tűz vagy érzik, hogy úgysem dobbant egyből a férfi. A logikátok alapján a legtöbb nőnek szerintetek a tahó, nőverő, félrelépő pasik kellenek vagy mi?

Nekem is volt ciki-cuki barátnőm, aki pár év után átment egy akaratos hisztigépbe. A környezetnek persze ezt nem mutatta, szóval én voltam a gonosz és csúnya pasi, hogy dobbantottam és elhagytam a tündéri és NORMÁLIS lányt.

2019. aug. 4. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
95%

Exem is ilyen volt,én pedig igen becsicskultam. Nem akartam balhét mások előtt,viccet csináltam abból amit mondott (pedig tudtam hogy komolyan gondolta), vagy úgy tettem mintha meg sem hallottam volna. Belül nagyon fájt hogy egy érzéketlen idióta a párom. Persze elmondása alapján én voltam az érzelmileg retardált...

Végül meguntam a kis játékait...

Legközelebb remélem az élet egy normális kedves nőt sodor az életembe. Bár ezt kétlem...

2019. aug. 4. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
25%
Hát én a környezetemben látok ilyen 26-28-év körüli feleségeket...Konkrétan ki van nyalva a fenekük,férj mindent eléjük-alájuk rak nen főznek,az egyszem kölök az agyukra megy...jóképű a férj is -De neki nem elég jó...inkább a nyegle futárgyerekkel vihog a férjét meg lexarja. Baxus èn összetenném a két kezem ha a párom ilyen lenne.Nem ilyen mégis tisztelem.
2019. aug. 4. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos elment a világ nagyon abba az irányba hogy a jó,a harmonikus az uncsi...kell a feszültség,a hiszti,az hogy csak azért is nekünk legyen igazunk,nehogy már a másiknak!

Meg kell az izgalom,de ugye a legtöbb embernek ez kimerül a szexuális életében,gondolok itt a megcsalásokra.

Mert például ma már lehetne rengeteg izgalmas sport,hobbi közül vàlasztani ami leköti az embert (mert ugye fene jó dolgunkban unatkozunk), de áhhh az nem jó,jobb ha átbasszuk a párunkat akit szeretünk?!...

F36

2019. aug. 4. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
11-es, az a cuki lány akkor is kis hárpia volt amikor összejöttetek, csak te azt nem vetted észre, tudod a mézes mázas nő az gyanús, azokból lesznek a hárpiák.
2019. aug. 4. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
#15: Nem, normális volt. Csak, mivel a kapcsolat elején tepernie kellett, később viszont engedékenyebb voltam, ezért változott.
2019. aug. 4. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
100%
Erre van kereslet. Ha nem lennétek tutyimutyi férfiatlan kisfiúk még 40 évesen is, akkor nem kéne ilyen eszközökhöz folyamodni. :)
2019. aug. 4. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 Barnabas333 ***** válasza:
10%
Mellettem nem lesznek ilyenek a nők, viszont elhidegülés és szexhiány az van. Lehet inkább veszekedni kellene meg néha pofozni őket és akkor maradna a szex?😀 42f pedig imádom őket, masszírozni,táncolni, magas vagyok hosszú vékony ujjakkal, izmos nyelvvel. Nem dohányzom, szóval amelyik nőnél nem volt tabu mind azt mondta jó vagyok az ágyban. De ezek a családra és együtt élni jó fapinák...ehhh. az a baj, hogy mindkét nem azt mondja 2tipus van vagy együtt élni jó családot alapítani vagy szex és bulizás. De jó annak az 1százaléknak aki ebben talál egy vegyes embert...
2019. aug. 4. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
93%
Igen, a legtöbb nő ilyen lesz, a cuki rendesek is, azért mert a férfiak nem merik kijelölni a határokat, részben nem is tudják hogy kell mert nem volt apuka a családban vagy ha volt is, az anyja szintén becsicskitotta. A sarkadra kell állni és nem hagyni hogy a fejedre nőljön. 27/N
2019. aug. 4. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
100%
#18 A te hibád, ha szerinted családalapításra f apina nő való. Szerintem azzal érdemes családod alapítani, akivel boldog vagy. Akkor is ha már esetleg volt vagy 15 pasija előtted.
2019. aug. 4. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!