Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Idővel minden nő elviselhetetl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idővel minden nő elviselhetetlen lesz?

Figyelt kérdés

Baxxátok meg, mostanság nem egy párbeszédet csípek el strandon, vendéglátóhelyen, boltban stb. ahol a feleségek, barátnők, bicskanyitogató módon, mintha érzelmileg kasztrálni akarná, beszél a férfival. Régóta nincs senkim, de belegondoltam, ha engem irányítgazni akarna embertelen módon egy nő, elkuldeném a 3,14csába. Hihetetlen.


Kort, nemet is.


2019. aug. 3. 22:54
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
54%

Barnabás333. Normális pali vagy te is, egyetértek az írásaiddal. Itt a gyk-n is az a baj, hogy nem azonos szinten állók vitatkoznak. A szintet mindenre értem, ami meghatároz egy embert. Egyszerűen nem lehet közön nézőpont egy 24 éves és egy 44 éves között olyan kérdésekben, amihez már tapasztalat is kell. Orrba-szájba fikázzák a férfiakat, mert hogy csak a szex, meg hogy semmirekellők, meg hogy a nő csináljon mindent, meg hogy a férfiakat csak a szórakozás érdekli, meg hogy a férfiak állandóan megcsalják a párjukat stb. Elhiszem hogy vannak ilyenek is, de nálam az ilyen párkapcsolat a nőt is minősíti. Minek vannak akár egy percig is ilyenekkel?


Aztán ott van a megcsalás kérdése. Hát nem tudom, de én a két kezemen meg tudom számolni azt, hogy mennyi jó nőt látok egy nap, már ami a szexuális vonzalmat illeti. Pedig Bp-en lakom. Néha már azt érzem, hogy egy másik bolygóról jöttem, Van a többség, azaz az ŐK, és vagyok ÉN.

Viszont van egy örök érvényű megállapításom, hogy egyik nem sem becsüli meg azt, ha talált egy értékes másik felet.Vagyis nagyon ritka.


Itt rengeteg nő már annak is örülne, ha a párja a koszos zokniját a szennyesbe dobná. Vagy ha egy jó szót szólna hozzá. Nálunk meg ehhez képest egy királynő életét élheti a párom. Viszont nem azért mert lementem pincsibe, hanem azért, mert mindig is bennem volt hogy segítsek neki. Egy háztartásban élünk, egy hajóban evezünk. Ennyi. Az egyik szomszéd válik, a másik elvált, a harmadik virágról virágra repked, a negyedik évente 8 pasinál/-val próbálkozik. A lányom barátnőjének anyja mindenféle drogos fesztiváloktól várja hogy találjon egy pasit, de hiába.


Bennem mindig is volt egyfajta igény, hogy a barátnőm/feleségem felnézzen rám, hogy ha kell anyagi és érzelmi biztonságot nyújtsak. Sőt, a személyiségemből fakadóan érdekes legyek, a lehető legtöbb dologhoz értsek, a kihívásokra megoldásokat nyújtsak. Én ezeket egyáltalán nem tartom nagy dolgoknak, inkább természetesnek. Teljesen átlagos emberként nézek magamra.

Egyszerűen nem is tudom felfogni, hogy ezt másképpen is lehet csinálni, vagy hogy egy férfi ne így álljon a dolgokhoz.

Ennek ellenére nem kapok kivételes figyelmet otthon, mondhatni nálunk ez teljesen természetes.


Szóval, ha objektíven, vagy egy átlagos nő szemével nézem a dolgokat, akkor engem meg kellene becsülni? Lehet hogy én ülök fordítva a lovon, de valójában egy jó szót sem kapok ezekért, sem különösebb törődést. Viszont az már kezd idegesíteni, hogy mindenféle jött-ment hazug, életre alkalmatlan férfi segg*t fényesre nyalják a nők, majd ez a pasi félrek*r, majd hazaérve terített asztal fogadja, lehazudja a csillagos eget is, aztán este még a párja is szétteszi a lábát neki.


Szóval elgondolkodtató az élet igazságossága... Na igen, hónapok maradtak ki szex nélkül, és én akkor sem mentem félre, ugyanúgy tettem a dolgom.

2019. aug. 4. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
100%
Azért azt vegyük már bele,h akik itt fenyezik magukat ferfiak,nekik vajon mit mondana roluk a parjuk.Lehet panaszkodna erre arra.
2019. aug. 4. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
#31- Ez így lenne normális...,-de 90%-ban nem ilyenek a férjek mint ahogy leírtad. Nézzük fordítva,én például a saját mentalitásomtól vezérelve alartam megfelelni mint feleség,férjem egyke'-tehát eleve meg volt szokva a kényelem így anyósnak is bizonyítottam ...Jobban sütök főzök,szépen felneveltem a gyerekeim,kikészített vasalt ruha várta,úgy vágok hajat mint egy mesterfodrász',isteni tortákat készítek,befőzök,hogy télen is legyen minőségi étel. -Amit csak szeretett volna megtanultam,még az üzemi munkát is a vállalkozásában mert nem volt megbízható embere. Ő volt az első és utolsó férfi intimitamás területén is,"nekem soha nem fájt a fejem",munka után mondig mi újság? De sajnos az évek során ezekkel nem lett több a szemében,-pedig nincs sonka lábam... Mitől lesz egy nő "sárkány"? Hát attól ha frissen haza érve ledobja magát a fotelba a sörrel-(ezzel nincs baj) ...-de a szétdobált zokniktól a kávés csészébe tűrt banánhéjtól,a hosszú sorozat fingástól és a kezemből kivett távirányítótól stb igen. Ezek mellett nem bírsz mindig mosolyogni...-főleg ha megkérted,hogy máshogy legyeszíves... /Nem nem volt mindig ilyen./
2019. aug. 4. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
#Elnézést a hibákért telefonról írok...
2019. aug. 4. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
58%
#32: Miért csak a férfiakat vegyük bele a logikádba? 10-ből 9 nő fényezi magát az oldalon és szidja a férfiakat. Ezzel szemben rengeteg férfi leírja, hogy ők rondák, dagadtak, csórik és egyebek.
2019. aug. 5. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!