Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Idővel minden nő elviselhetetl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idővel minden nő elviselhetetlen lesz?

Figyelt kérdés

Baxxátok meg, mostanság nem egy párbeszédet csípek el strandon, vendéglátóhelyen, boltban stb. ahol a feleségek, barátnők, bicskanyitogató módon, mintha érzelmileg kasztrálni akarná, beszél a férfival. Régóta nincs senkim, de belegondoltam, ha engem irányítgazni akarna embertelen módon egy nő, elkuldeném a 3,14csába. Hihetetlen.


Kort, nemet is.


2019. aug. 3. 22:54
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:

Mert a férfi és a nő is mást akar. A férfi a szex lehetősége miatt csinál h*lyét magából, a nő ezt tudja és sok esetben ki is használja. A férfiak biológiai kódja sokkal erősebb mint a nőké. Majd a szex miatt bevállal mindent, csak el ne veszítse a párját. A nők ilyenkor elveszítik magát a férfit, de kapnak helyette egy szolgát. Ez szexuálisan már nem vonzó, de amúgy kényelmes, mert lehet terhelni mindennel. A férfi szexuális élet zuhanó repülésben lesz, a nő kényelme meg emelkedő ívet ír le. Majd jön a kritikus pont, amikor már az egyiknek sem kényelmes, vagy legalább az egyik fél kikacsint a kapcsolatból.


Fordítva is hasonlóan működik a dolog, csak ott a férfi csinál cselédet a nőből. Ennek az az oka, hogy a nő külsőleg megváltozott, már nem vonzó. Viszont mint házi szolga kiváló. Ilyenkor a pasi beregisztrálja magát az összes társkeresőre, és bepróbálkozik mindenkinél. Kényelmes a dolog, mert hát a legrosszabb esetben is otthon megdughatja a párját, és még ételt is tesz elé.


A harmadik dolog meg az, hogy egy hosszú kapcsolat az tényleg próbára teszi a jellemet! Itt most nem a 2-3 éves kapcsolatokról beszélek, hanem a 15+ évesekről. Ebben a huszonévesek nem igazán kompetensek tapasztalatok hiányában.

2019. aug. 4. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
#21- Ez akkora h@l.yeség. Annyi nő van mint ègen a csillag,párom lassan 50-é de minden újjára kaphatna nőt pedig nem is egy szépségkirály'. Ha durciznák meg szexelvonással stb fenyegetném a munkahelyèn kereshetne 3-másikat...De ez a legtöbb pasira igaz.
2019. aug. 4. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
:# 21 A közèpső bekezdés viszont totál így van .
2019. aug. 4. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
#22: Ja, a legtöbb pasira annyira igaz, hogy naponta szidják itt őket, hogy folyamatosan panaszkodnak.
2019. aug. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:

Szerintem meg az van h a kezdeti szakaszban mindenki a jó arcát mutatja.Amikor a csaj rájön h a pasinak mib3n kéne valtoztatni h jo legyen a kapcsolat,akkor szóvá teszi,először normalisan,amikor a pasi semmibe veszi a nő rossz érzéseit ezzel kapcsolatban,akkor meg a nőt szidja. Végén a nő megunja és félre megy,akkor meg az lesz a szr szemét.


Ferfiak nem építik a kapcsolatot,csak elvannak benne,sajnos főleg a szex érdekli őket,amelyik meg nem ilyen azn3m rendelkezik spontenitassal ötletekkel izgalmassá tegyen egy kapcsolatot. Halálosan kiszamithato.Sajnos ez van.

2019. aug. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:

Hagyjuk már! Ja, elhiszem, de azért az 50-es nők között már erősen nagyítóval kell keresni a csinos hölgyeket. Meg aztán elég sok férfit ismerek, akik mondhatni elég jó körülmények között élnek, nem elhízottak, adnak magukra és egy sem tud összehozni magának szexre nőt, még véletlenül sem. Igen, házasok. Szóval ne gyere már ezzel a szex terem minden bokor alatti dumával. Azért azt megjegyezném, hogy a férfiaknak is van ám igénye, a sonkalábú, hordótestű nőket az igényesebbek kihagyják. Ha ilyenekre gondoltál, akkor elhiszem hogy találnának szexre nőt.


Ha már elkalandoznék elméletben, akkor egy negyvenes női szerető legyen 48-56kg, olyan 160-170cm magas, vékony, formás lábakkal, aránylag szép arccal, igényes megjelenéssel. A belső értékeit tekintve iskolázott, értelmes, és kulturált viselkedéssel. Gondolom, hogy az ilyen nőkből is Dunát lehet rekeszteni.

Ha már annyira a szeretőnél járunk, akkor az a minimum, hogy legalább annyira nézzen ki jól mint a feleségem. Valahogy a kívül-belül trampli nők még fiatalabb koromba sem hoztak lázba, nem hogy még 40 felett.


Szerintem ezt a kérdést nem azonos magasságokból szemléljük. Még valami: " a moslékkal is lehet tüzet oltani" elv magát a használóját minősíti.

2019. aug. 4. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
#25: A gonosz férfiak semmit sem tesznek a kapcsolatért, bezzeg a csodálatos nők... Omájgád. Ti ezt tényleg komolyan gondoljátok?
2019. aug. 4. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:

25-ös. Mások nevében nem tudok nyilatkozni, de én sokkal fontosabbnak tartottam mindig is azt, hogy az aktuális párom igényeit kielégítsem, de nem úgy hogy hülyét csináltam magamból. Egyszerűen csak odafigyeltem rá. Ha belegondolok, férfi létemre én voltam a kapcsolataim gerince, a vállamon volt minden. Én szerveztem, voltam a kivitelező. Ha energiát és áldozatot kellett hozni, az is én voltam. Nem kényszerből, hanem azért, mert engem tűzbe hozott az egész. Imádtam udvarolni, vagy valami saját kútfőből vett meglepetéssel előrukkolni. Sosem a pénz volt a lényeg, hanem hogy kreatív legyek.

Szex. Én annak a híve vagyok, hogy a másikra kell odafigyelni. Ekkor érvényesülhet a kölcsönösség. A kikényszerített vagy az önző cselekedetek, hozzáállások taszítanak. Én először meg akartam ismerni a másikat, ez volt az udvarlási szakasz, mert enélkül nem voltam hajlandó a testiségre. Maga az udvarlás is egy szuper dolog, mondhatni az esszenciája a kapcsolatnak. A testiség már csak az "i"-re a pont. Ha azt látom akkor főzök vagy bedobom a szennyest a mosógépbe. Ha kell kitakarítok, bevásárolok. Foglalkozok a gyerekkel, vagy elhívom a feleségem egy vacsorára valami kreatív módon. Két munkahelyen dolgozom, emellett építkezem. Szóval az időm és az energiám korlátozott.


Ezt csak azért írom le, hogy lásd, a férfiakat sem kell egy kalap alá venni. Persze nálunk sem fenékig tejfel az élet, de ha kell, felemelem a szavam. Ha én hibázok, akkor beismerem. Szerintem ez máshogy nem is működhet.

2019. aug. 4. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
25os vagyok.Te ritka vagy mint a fehér holló.1000ből egy. Nagy atlag minimum szintet sem éri el emberileg.
2019. aug. 4. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 Barnabas333 ***** válasza:
26esnek ment a Pacsi. Nálunk a gyerek is hozzám ragaszkodik biztos azért nem, mert az anyja olyan sokat csinál az életben. Főleg csak a telefonját nyomkodja. De biztos én is kivétel férfi vagyok. 42f
2019. aug. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!