Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek olyan esetben,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek olyan esetben, ha a csajotok messengerében véletlen ilyeneket olvasnátok?

Figyelt kérdés

A beszélgetésben

csajotok: cs

barátnője: b

xy pedig az exe.


b: Pasikkal mivan, xy-nal, együtt vagytok mèg?


cs: hát igazából, jól el voltunk, mentünk ide, oda, volt szex is... ő volt a nagy szerelem.


Cs: beprobálkozott más srác is, de nem jön be úgyhogy lekoptattam.

Amúgy egyedül vagyok, és jól érzem magam.



Ez egy nemrégi beszélgetésből van, néhány hónapos, akkor már kb 1 éve együtt voltunk, volt néhány vitánk, meg egy két mosolyszünetünk.


Mit tennétek ilyen esetben?



2019. aug. 4. 09:18
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:
Nem jó barátnők, igazából az exének a baráti társaságát képezi a csaj
2019. aug. 4. 10:27
 12/33 anonim ***** válasza:
0%

Akkor valószínű csak azért volt az egész.

A csajod így próbált meg "védeni" téged (meg magát) a másik csajtól. Az exéről meg gondolom azért nem mert rosszat mondani, mert tudta hogy a csaj jóba van vele, és úgyis bevédené.

2019. aug. 4. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
93%

Én értem, hogy a csajod közelebb van a 30-hoz,de attól még éretlen. Az exét szerette, te veled sose volt rózsás a kapcsolat (gondolom te is azért olvastál bele, mert érzed, hogy valami nem stimmel - nem ítéllek el érte).

De mit akarsz ettől a kapcsolattól? Te vagy a B megoldás, a szamár a ló helyett.

Szerintem légy felnőtt és legyem annyi önbecsülésed, hogy ezek után kilépsz.


30n

2019. aug. 4. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 A kérdező kommentje:

Igazából sosem olvasom a beszélgetéseit, előttem már nem is ír a telefonján, hogy ne lássam kivel mit beszél.

A lényeg, hogy teljesen ártatlan módon belekukkantottam mit sem sejtve. Ilyenre abszolúte nem számítottam...

2019. aug. 4. 10:58
 15/33 anonim ***** válasza:
100%
A csajod nem tekint rád párjaként. Hagy a fenébe ilyennel felesleges kínlódni. Ki tudja egy év alatt hányszor ment az exhez dugni egy jót
2019. aug. 4. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
100%

Ez halott ügy akarhogyan is nézem.. Engedd el, nem szeret csak van valaki, akihez minden nap visszamehet, mert Te visszafogadod. Ha szeretne hónapokat kibírna nélküled és a mosolyszünetben nem más karjába rohan (pláne nem az exe karjaiba), hanem elgondolkodik rajta mit rontott el....

22/N

2019. aug. 4. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 A kérdező kommentje:

Igen, sajnos sokszor hangoztatja, hogy nincs senkije.

Nem tudom, hogy szeret-e.

2019. aug. 4. 12:13
 18/33 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeretne nem mondaná azt hogy nincs senkije
2019. aug. 4. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 A kérdező kommentje:
Értem...
2019. aug. 4. 13:34
 20/33 anonim ***** válasza:
90%
Valóban nem szeret, de ez nem az ő bűne. Te nem tudod a szerelem olyan fokát elérni nála, amilyet szeretnél. Te vagy kevés neki. Erről nem biztos, hogy tehetsz, lehet, hogy simán csak nem illetek össze.
2019. aug. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!