Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek olyan esetben,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek olyan esetben, ha a csajotok messengerében véletlen ilyeneket olvasnátok?

Figyelt kérdés

A beszélgetésben

csajotok: cs

barátnője: b

xy pedig az exe.


b: Pasikkal mivan, xy-nal, együtt vagytok mèg?


cs: hát igazából, jól el voltunk, mentünk ide, oda, volt szex is... ő volt a nagy szerelem.


Cs: beprobálkozott más srác is, de nem jön be úgyhogy lekoptattam.

Amúgy egyedül vagyok, és jól érzem magam.



Ez egy nemrégi beszélgetésből van, néhány hónapos, akkor már kb 1 éve együtt voltunk, volt néhány vitánk, meg egy két mosolyszünetünk.


Mit tennétek ilyen esetben?



2019. aug. 4. 09:18
1 2 3 4
 21/33 A kérdező kommentje:
De ezt a szemembe soha nem mondta, pontosabban 1x miután kiderült hogy mi volt, mármint akkor is ködösítve
2019. aug. 6. 11:29
 22/33 anonim ***** válasza:
90%
Nem mondta. Azt hiszed, ő tudja? Éppoly tapasztalatlan, mint te vagy. Éppúgy nincs viszonyítási alapja, mint neked. Ő azt hiszi, hogy ez, amit érez, ez már szerelem. Fogalma sincs arról, hogy mással esetleg sokkal erősebben élheti át az egészet. Hisz nem illünk ssze mindenkivel egyformán, nem tudunk mindenkiben egyforma erős érzelmeket kiváltani. Mint ahogy ránk sincs mindenki egyforma hatással. Szval ne várd el tőle, hogy majd a szemedbe mondja.
2019. aug. 7. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
Az én szememben egy puhapö cs vagy. Én már rég kirúgtam volna. Csak addig van veled míg talál egy jobbat, vagy akiről azt hiszi hogy jobb nálad.
2019. nov. 15. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 Zsoltmester ***** válasza:
100%

Én azt gondolom hogy még mindig az exét szereti.

A lányok simán együtt vannak valakivel úgy,hogy mást szeretnek közben azzal, ha akit szeretnek nem jön össze. Egyértelmű, hogy letagadott téged.

2019. nov. 15. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:

Szerintem csak te hiszed azt hogy ö a csajod, meg jàrtok.

Meg lett ez beszèlve?

A baratnöje is azt hiszi h egyedülàllo


Vagy joval korabbi lehet az üzenet mint par honapos

2019. nov. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 A kérdező kommentje:
Ez pár hónapos üzenet volt. Azóta kiderültek a dolgok, például, hogy mindenki előtt letagadta, hogy velem van, megcsalt, stb.
2019. nov. 22. 19:25
 27/33 anonim ***** válasza:
Mondd azt, hogy már szakítottál vele?
2019. nov. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 A kérdező kommentje:
Szakítottunk...azóta összejött az exével :D...
2019. nov. 30. 12:14
 29/33 anonim ***** válasza:

Nem az a tény, hogy nem te vagy az a srác aki lekoptatva lett, hanem az a tény amit írtál: Khm, míg te lelkileg küzdöttél addig ő kamatyolt az exxel és az ex lekoptatta mert nem kellett neki ergo talomba tartott.


Hidd el többet érsz ennél.

Vagy el tudod viselni hogy a csajod úgy fekszik le melléd minden nap, hogy az exét képzeli oda?

2019. dec. 1. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:

Most olvastam hidd el találsz olyat aki téged szeret. De megalázó lett volna hogy miközben te szeretted volna a csaj az exét gondolja, miközben neked mondja hogy gyere de közbe magába azt mondja gondolom.


Nem veszítettél semmit hidd el csak megkímélted magad a lelki nehézségektől.

2019. dec. 1. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!