Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férfi nagyon sokat csalódott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfi nagyon sokat csalódott már nőkben, hogy bizonyítsak, hogy ne általánosítson?

Figyelt kérdés
Meg ismertem egy férfit 2 hónapja ismerkedünk, azóta nyilván a kapcsolat inkább a járásra hasonlít. Nagyon kedves, figyelmes, érzem rajta, hogy törődik velem. Viszont tudom, hogy mind a 3 előző párja megcsalta és feladta a kapcsolatot és mondta is, hogy nagyon sok rosszat kapott és nem olyan egyszerű neki a hit. Nem fektet annyit bele a kapcsolatba, mint talán kellene. Minden szabadidejét szinte velem tölti, de mellette rengeteget van úton és dolgozik. Én becsülöm ezt a férfit, szerintem nagyon tisztességes, dolgos minden benne van ami számomra szükséges. Szeretnék neki bizonyítani de hogyan?

2019. aug. 5. 11:21
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. Majd idővel rájön.
2019. aug. 5. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. Ha engem más rossz tapasztalatok alapján ítélnek meg, pedig nem vagyok olyan, elhajtom az illetőt és ott le is zárom az ismerkedést.
2019. aug. 5. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Nem ítél el, csak tudom, hogy fél. És nem akarom, hogy féljen. Ő 29 egyébként én 24 L
2019. aug. 5. 11:27
 4/16 anonim ***** válasza:
95%
Ne titkolózzál fölöslegesen és legyél őszinte.
2019. aug. 5. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
93%

Sehogy. A nem fektet semmit bele a kapcsolatba kombinálva azzal, hogy azt állítja sokat csalódott, rettentő kényelmes helyzetet teremt neki. Semmit nem kell tennie, mégis te pedálozol.

Mások bűneiért nem neked kell bizonyítani. Manipulál. Nem tűnik fel?

2019. aug. 5. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
95%

Én is nehezen viselem, ha más hűtlensége miatt bennem nem bíznának. Ha te ezt bírod, akkor idővel, majd 70 évesen utólag rájön a temetéseden, hogy na, benned érdemes volt bíznia. Amúgy meg soha nem fog.

Én mondjuk biztos szemtől szembe megmondanám neki, hogy engem is bántottak, nekem is voltak rossz tapasztalataim, de őt mégsem az exeim hibái miatt büntetem, úgyhogy ha nem tud bízni, nem érdekel, de ne éreztesse, mert én nem tehetek a Julcsi, meg a Kati meg a Timi erkölcseiről.

2019. aug. 5. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Ramos ökle ***** válasza:
100%

Jól mondja az 5-ös. Nekem is volt rossz tapasztalatom, de sosem kötöttem az új kapcsolat orrára. Ha valami bajom van, elmondom, de neki mi köze az eddigi rossz tapasztalathoz? Úgy értem, nem ő csinálta.

Neked nem kell bizonyítanod. Ha te jobbnak érzed magad, akkor add magadat, majd észreveszi, h ez neki megfelel vagy nem. Bár szerintem itt neked lehetnek majd problémáid, de legyünk optimisták.

2019. aug. 5. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkit érnek csalódások, de nem kell a múlt miatt siránkozni. Én kimondottan utálom az ilyen embereket. Főleg neked aztán semmi közöd az ő korábbi életéhez, ne az alapján ítéljen meg.
2019. aug. 5. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
86%
Ne hagyd, hogy szórakozzon veled ez a pasi! Mitől vagy benne biztos, hogy nem adja elő ugyanezt a műsort még 3 másik nőnek veled párhuzamosan?
2019. aug. 5. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Miért kéne neked bizonyítanod bármit is?

Miért kéne egy el nem kezdődött kapcsolatban bizonyítani?

Hogyan lehet így indítani egy kapcsolatot?


Ne legyél szolgalelkű!

2019. aug. 5. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!