Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férfi nagyon sokat csalódott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfi nagyon sokat csalódott már nőkben, hogy bizonyítsak, hogy ne általánosítson?

Figyelt kérdés
Meg ismertem egy férfit 2 hónapja ismerkedünk, azóta nyilván a kapcsolat inkább a járásra hasonlít. Nagyon kedves, figyelmes, érzem rajta, hogy törődik velem. Viszont tudom, hogy mind a 3 előző párja megcsalta és feladta a kapcsolatot és mondta is, hogy nagyon sok rosszat kapott és nem olyan egyszerű neki a hit. Nem fektet annyit bele a kapcsolatba, mint talán kellene. Minden szabadidejét szinte velem tölti, de mellette rengeteget van úton és dolgozik. Én becsülöm ezt a férfit, szerintem nagyon tisztességes, dolgos minden benne van ami számomra szükséges. Szeretnék neki bizonyítani de hogyan?

2019. aug. 5. 11:21
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Lehet pont ő a megcsaló fél és így manipulál. Hallottam már ilyet. Picit járj utána, hogy biztos ő volt az akit megcsaltak vagy lehet pont fordítva történt? Sajnáltatja magát. Légy résen, nem így indul normális kapcsolat.
2019. aug. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
0%

"Nem így indul egy normális kapcsolat..."

meg

"Ne légy szolgalelkű!"


Ezek aztán a nagy tanácsok HÖLGYEIM ! :D -.-


Oké hogy megismerik egymást és majd kiderül miújság van meg hogy ő csalta e meg az előzőt,elég megismerni szerintem hogy ez kiderüljön, már ha ezt így kiderülhet...érdekes feltételezések...

és mi van ha nem játszmázik hanem egyszerűen ilyen és kész...Nektek csajok az a baj ha vki nem őszinte aztán meg ha már túl őszinte az is baj...úgy tűnik...ezekből a mondatokból....


Ez is:


"Sehogy. A nem fektet semmit bele a kapcsolatba kombinálva azzal, hogy azt állítja sokat csalódott, rettentő kényelmes helyzetet teremt neki. Semmit nem kell tennie, mégis te pedálozol.

Mások bűneiért nem neked kell bizonyítani. Manipulál. Nem tűnik fel?"


Ez sem biztos egyáltalán...nevetségesek ezek a feltételezések...oké hogy vannak gyökerek...de ez hamar kiderül akkor meg már mindegy hogy most taktikázott e vagy sem...akkor vége és kész...de azért rögtön ezeket feltételezni amiket kiemeltem... :D vicces de inkább elszomorító hogy mi van veletek...

2019. aug. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
#12: felnőtt férfi ne legyen már olyan nyamnyila, hogy mások hibája miatt nyavajog és a jelenlegi partneren vezeti le. Nem egészséges hozzáállás es nekem ez nem kéne. A férfiak már kenyesebbek, mint a nők. Azon sem csodalkoznek, ha holnaptól menstrualnanak.
2019. aug. 5. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Eszedbe ne jusson bizonygatni semmit. Add magad, ès kèsz. Vagy bízik benned, ès rájön, hogy benned lehet is, vagy nincs èrtelme az egèsznek.

Ez egy nagyon undorító dolog, hogy az új párunkon töltjük le a korábbi csalódásaink, problèmáink. Már ha egyáltalán igaz, ès nem csak jó kis manipuláló szöveg, hogy ösztönözzön arra, amire kèszülsz is.

Nagyon egyoldalú lesz így a kapcsolat, ha te pedálozol ezerrel nála "hitèpítès" címèn. Ès igen csúfosra szokták ezek fordulni. Szóval ne tedd.

2019. aug. 5. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Ja ès az ilyen sztorik hallatán mindig szólaljon fel benned a vèszharang. Persze, mindhárom előző kapcsolatában rútul elvannak vele...

Termèszetesen vannak ilyen esetek, de ha valaki 3-szor is egymás után ilyenbe kerül, az mindenkèpp furcsa, ott valami más gond van már. Legfőkèppen az, hogy nem is igaz, vagy erősen elhallgat rèszleteket, esetleg elferdít.

Ès tènyleg vigyázni kell az ilyenekkel, mert pont ők szokták ezzel magyarázni a beteges fèltèkenysègüket.

Az elejèn persze nagyon tökèletesnek láttatják magukat,(mint ahogy most te is annak látod) aztán jön a "fekete leves".


Szóval egyenlőre legyenek fenntartásaid vele. Úgy èrtem ne akarj a kelletènèl jobban megfelelni neki, meg bizonygatni.

2019. aug. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
31%

Csak az idovel lehet, rengeteg idovel. Nincs trukk, praktika, csak ha telnek az evek (igen, evek) es te vagy a legkedvesebb, legmegbizhatobb baratnoje valaha. Es persze adsz a latszatra is. Nem eleg, ha tenyleg nem csalod meg, a gyanu arnyeka sem vetodhet rad. Ez bizonyos korlatozasokkal es aldozatokkal is jar.

Szoval a dolog inkabb kitartast es turelmet igenyel, mint nehany nagyon latvanyos cselekedetet.

2019. aug. 5. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!