Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hazudott a parom, megbocsajtha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hazudott a parom, megbocsajthato ez a tett?

Figyelt kérdés
En elegge feltekeny tipus vagyok.hisztik stb ha vmi exes dolgot latok.Par hete kuldott a parom egy kepet,es kerdeztem tole hogy ezt mikor csinalta.mondta hogy par nappal ezelott,nekem keszitette.majd a napokban kiderult hogy a kep majdnem 2eve keszult .erre azt a valaszt kaptam hogy lelekben o mar tudta hogy letezem es nekem keszult 2evvel ezelott.eloszor nagyon bantott a dolog hogy nem mondott igazat,aztan rajottem hogy valoszinuleg azert nem mondta meg mert akkor hiszti es balhe lett volna belole..mindennek fenyeben megbocsajthato egy ilyen hazugsag ?
2019. aug. 5. 12:32
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Most te komolyan azon vagy kiakadva hogy régen kikkel meg kiknek csinált képet magáról? Könyörgöm hány éves vagy? A pasim régi képeit megnéztem. És? Az exem régi képeit és közös képeit is néztem. És? Ezen mit kell hisztizni?
2019. aug. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Nem az esett rosszul hogy kivel vagy kinek keszitett kepet.hanem h mikor rakerdeztem nem mondott igazat.de ertem h miert csinalta..
2019. aug. 5. 16:19
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
A kutya amikor ehes, mindig odajon es oszinten kimutatja az ehsegerzetet. Ha te ezert parszor belerugsz, es utanna tobbet nem mutatja ki neked, akkor min csodalkozol?
2019. aug. 5. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha igazat mondott volna, hisztiztél volna? Ha minden hülyeségen felhúzod magad, nem fog neked elmondani semmit, mert abból csak a balhé van.

Egyáltalán azt sem értem, hogy minek kell egy új kapcsolat miatt minden képet kitörölni, ami az ex van, vagy ami hozzá köthető.

2019. aug. 5. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Azert torli ki a kepeket mert nem akarja h nekem valami rosszul essen esetleg.en nem kertem h torolje oket.ezt magatol tette meg.valoszinuleg azert mert forditva neki is rosszul esne ha az en telefonomba ilyesmiket latna
2019. aug. 5. 17:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!