Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » "Te sem a szádon keresztül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Te sem a szádon keresztül fostál". Ezt mondta a barátnőmnek a vőlegénye. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Barátnőm mesélte el hogy tegnap este a párja ezzel a mondattal vágott vissza egy nézeteltérésben. A sztori a következö volt: egyéves évfordulójukat ünnepelték Hévízen ahol a barátnöm gyomorrontást kapott és egész nap ment a hasa. Még antibiotikumot is írtak fel neki. Ennek ellenére jól érezte magát csak hazafelé a párja a 4 órás úton alig beszélt hozzá ha felhozott valami témát a válasza:jah, aha volt

Az út vége felé a barátnőm szóvá tette hogy mi a baja,hogy keveset beszél a válasz a klasszikus semmi volt

Barátnőm persze kiakadt szerintem jogosan és azt mondta neki: nekem egész nap ment a hasam mégis beszélgetek veled és próbáltam magam jólérezni erre a pasi válasza volt a fenti mondat. A pasi bocsánatot nem kért utána hiába kérte barátnőm sőt szerinte megérdemelte mert cseszegette azért hogy nem beszélgetett az úton

Mit gondoltok jogos a férfi beszólása? Egyáltalán rendjén van hogy így beszél egy férfi?Mindketten 30asok már és gyereket szeretnének



2019. aug. 5. 15:40
1 2 3 4
 11/39 A kérdező kommentje:
A beszólást szerintem pasikám arra értette hogy a barátnőm mondta neki hogy ő egész nap hasmenéssel küzdött mégis eröt vett magán és beszélgetett vele dicsérte hogy milyen jól érezte magát visszafelé ezt meg nemkapta meg. Erre mivel a gyökér nem tudott mást mondani mert valahol igaza volt a nőnek ezt a röffenést engedte el. Ez szerintem egy értelmetlen visszavágás volt semmi több.
2019. aug. 5. 16:42
 12/39 anonim ***** válasza:
90%

Kérdező, wihar az éjjeliedényben... képzeld, nálunk se a spanyol udvari etikett dívik, meg is hülyülnénk tőle... szóval, ha ritkán sikerül összekapnunk valamin, simán leordítjuk a másik fejét... aztán pár óra múltán röhögünk az egészen...

A srác valószínűleg szimplán ki volt akadva azon, hogy nem úgy sikerült az évforduló, ahogy tervezte...

Amelyik kapcsolat ezen tönkremegy, az jobb is, ha tönkremegy... mert az tutin, 100% biztosan nem bírna ki egy terhességet-szülést-csecsemőt

2019. aug. 5. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
96%
A baba azért nem jön, mert nem akar ilyen helyre születni.
2019. aug. 5. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 A kérdező kommentje:

Lehet igazad van utolsó. Ma barátnőm nem is akart elmenni a nőgyógyászhoz mert este elvonult a másik szobába aludni a pasi meg nem ment se utána se nem kért bocsánatot. Erre reggel a pasi azt mondta neki ha nem megy el a nőgyógyászhoz szakít vele és többet a gyerek dologba nem hajlandó tenni

Eddig se csinált semmit de ma elvitte volna a barátnőm a dokihoz

2019. aug. 5. 16:52
 15/39 anonim ***** válasza:
99%
"A vicc hogy másnap mentek volna nőgyógyászhoz az miatt hogy nem akar jönni a baba. Tehát akarta a barátnőm, kinézte a dokit időpontot kért stb.." - Kérdező, egyébként a barátnőd 100-as??? Mert hogy 1 éven belül eljegyzés, az még elmegy... de könyörgöm, meddőségi vizsgálat minimum 1 év sikertelen próbálkozás után indokolt... vagy ezek az első randi óta gyereket akartak egymástól?
2019. aug. 5. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
84%
Mondom, jobb, ha ilyen ostoba férfinak nem szül babát. Nem véletlenül nem sikerül.
2019. aug. 5. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 A kérdező kommentje:
35 év felett vannak mindketten és egy éve élnek együtt. Előtte is jártak. Szerintem egy általános kivizsgálás indokolt lenne nem meddőségire mentek volna
2019. aug. 5. 16:56
 18/39 anonim ***** válasza:
88%

Megdöbbenve olvastam a válaszokat, miszerint semmi kivetnivaló nincs abban, amit a pasi mondott. A leírás alapján a férfi arrogánsan, lekezelőn viselkedett a nővel, azért, mert a nő megbetegedett és nem úgy sikerült a hétvége, mint tervezték. Nonszensz, teljesen óvodás ez a viselkedés. Továbbá azt is megkérdőjelezi, hogy a nőnek ez rosszul eshetett. Barom ez a pali.


Amúgy a matek nem jön ki nekem sehogy ebben a kapcsolatban. 1 éve vannak együtt, már megvolt az eljegyzés és máris jöhet a baba? Hova a francba sietnek? A nőgyógyászok amúgy mind azt mondják, hogy 1 éves próbálkozás normálisnak számít...ezek szerint a kapcsolatuk elejétől kezdve össze akarják hozni a babát??

2019. aug. 5. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 A kérdező kommentje:
Szerintem is az a legdurvább hogy még meg is mondta hogy nem hajlandó bocsánatot kérni mert a barátnőm cseszegette és ő gondolkozzon el azon miért hozta ezt ki belőle. De barátnőm tényleg rosszul van nem egyha hasmenése van jelenleg is és lehet fáradtabb nyűgösebb volt de könyörgöm empátia semmi? És még a pasi szakit ha nem mennek el a dokihoz?
2019. aug. 5. 17:01
 20/39 anonim ***** válasza:
34%
Hogy tud egy nem létező lény akarattal rendelkezni?
2019. aug. 5. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!