Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » "Te sem a szádon keresztül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Te sem a szádon keresztül fostál". Ezt mondta a barátnőmnek a vőlegénye. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Barátnőm mesélte el hogy tegnap este a párja ezzel a mondattal vágott vissza egy nézeteltérésben. A sztori a következö volt: egyéves évfordulójukat ünnepelték Hévízen ahol a barátnöm gyomorrontást kapott és egész nap ment a hasa. Még antibiotikumot is írtak fel neki. Ennek ellenére jól érezte magát csak hazafelé a párja a 4 órás úton alig beszélt hozzá ha felhozott valami témát a válasza:jah, aha volt

Az út vége felé a barátnőm szóvá tette hogy mi a baja,hogy keveset beszél a válasz a klasszikus semmi volt

Barátnőm persze kiakadt szerintem jogosan és azt mondta neki: nekem egész nap ment a hasam mégis beszélgetek veled és próbáltam magam jólérezni erre a pasi válasza volt a fenti mondat. A pasi bocsánatot nem kért utána hiába kérte barátnőm sőt szerinte megérdemelte mert cseszegette azért hogy nem beszélgetett az úton

Mit gondoltok jogos a férfi beszólása? Egyáltalán rendjén van hogy így beszél egy férfi?Mindketten 30asok már és gyereket szeretnének



2019. aug. 5. 15:40
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
65%

Egyre inkább úgy tűnik nekem, hogy a férfi keresett vmi kis hülye semmiséget, amibe beleköthet és legyen vmi oka szakítani a csajjal.

A csajnak azt tanácsolnám, hogy meneküljön.

2019. aug. 5. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
100%

Most komolyan csak én röhögök ezen a beszóláson?


Egyébként istenem, mindenki veszekszik. Ha szakítanak az nem emiatt volt.

2019. aug. 5. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 A kérdező kommentje:
Nem tudom mennyire vicces ez miután szegény nő végig.osta az egész napot. De a legdurvább hogy rosszul esett neki a pasi meg azért sem kért bocsánatot
2019. aug. 5. 17:12
 24/39 anonim ***** válasza:
29%
#20: Művelődj kicsit. Mindig is volt, van és lesz is a lélek. Csak új testet ölt életről-életre.
2019. aug. 5. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
76%
Jó értem én hogy fosott egész nap, de ez akkor is inkább vicces, mint válóok. :D
2019. aug. 5. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
25%
Egyértelmű kérdező hogy a pasi másfelé kacsingat és már nem szeret téged és nem is akar tőled gyereket, már megint csak a nő vagyis te erőlteted a gyerek témát!
2019. aug. 5. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
100%
Nem ismerjük mindkét oldal storyját csak a csaj barátnőjéét. Nem tudhatjuk mi baja volt a pasinak, lehet sokkal komolyabb dolgok gyötörték, mint amit a párja hisz, csak nem akarta az orrára kötni. A nő nyaggatta, mire bunkón reagált. Felnőtt emberek ezt meg tudják egymással beszélni, nekik is meg kéne próbálni, neked meg nem beleszólni, mert csak tovább kavarod a dolgot.
2019. aug. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 A kérdező kommentje:
Magyarul a pasinak lehet valakije? Már nem szereti a barátnőm? Akkor miért vitte el évfordulós pihenésre?
2019. aug. 5. 17:22
 29/39 anonim ***** válasza:
28%
Kérdezd meg a pasidtól és megkapod a választ! De ez egyértelmű halott kapcsolat. Lehet erőlködni, de felesleges! Túl sokat képzelsz bele ebbe az egészbe. Hisztis picha vagy és ez végett is inkább másnál keresi azt amit te nem tudsz nyújtani neki! Láthatóan csak te erőlteted a gyereket, míg ő nem akarja, pont ezért nem tesz érte semmit! Nézz magadba őszintén! Valóban egy ilyen semmilyen kapcsolatba akarsz felelőtlenül gyereket szülni csak azért hogy legyen egy gyereked valakitől??! Gyerek gyárost kerestél vagy egy élhető boldog párkapcsolatot? Mert nem mindegy! Átlátni a szövegeden, egy barátnő aki kívül álló egy bensőséges kapcsolatban, az nem fog tudni ilyen szinten részleteket erről az egész storyról és kapcsolatról.... Kár tagadnod! Ha itt sem vállalod fel magad igaz név nélkül, akkor még is mit vársz ettől az egésztől??? Olyan kamu a storyd a barátnődröl, mint amilyen te magad vagy ! Tegyél egy szívességet és tedd próbára a kapcsolatod, kamuzd azt a pasidnak hogy terhes vagy és meglátod a reakcióját hogy nem fog neki igazán örülni, hanem be fog pánikolni és menekülőre fogja! Ennyi mert nem akar gyereket tőled csak nem veszed tudomásul mert ezt az egészet csak is kizárólag te erőlteted rá! Ennyire fogy az időd???
2019. aug. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 A kérdező kommentje:
Látom a kedves utolsónak elgurult a gyógyszere :)
2019. aug. 5. 17:42
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!