Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit írjak neki, amire tuti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit írjak neki, amire tuti vissza ír ez a pasi?

Figyelt kérdés

Mi az a mondat, amire visszaírnak?

Írtam. Semmi reakció. Küldtem fotót magamról, írta, hogy 1 hónap múlva lesz, most külföldön dolgozik. Írtam erre, 3x is, kérdést is tettem bele, és semmi reakció. Nyilván nem akar. De el akarom érni, hogy akarjon, mert nagyon oda volt értem és én nem törődtem az udvarlásával akkor.

Képet küldjek neki? Vagy van olyan mondat, akit be lehet vetni?


2019. aug. 5. 16:39
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Ha egy magára valamit is adó pasit lekoptatnak az utána nem áll veled újra szóba kedves kérdező. Vagy ha mégis, akkor visszakapsz mindent amit valaha is tettél ellene +teperhetsz érte, hogy visszanyerjed a bizalmát ami női részről ritkán szokott működni.

Nekem is volt hasonló afférom, 28 éves voltam, nagyon szerelmes, igazi édeshármasba csöppentem, sajnos nem engem választott. Eltelt 8 év, nagyban építkezem és egyszer csak megjelenik a nő(közös barát súgott neki), hogy ő bizony váló félben van.

Azt hitte, hogy lehet közös jövőnk, de a kapcsoltunknak már akkor lőttek amikor visszautasított, nem beszélve arról, hogy a másik férfinek szűlt egy gyereket. Évente egyszer véletlenül "összefutunk", pedig nem lakik a környéken.

2019. aug. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
91%

Ez a hajó már elment.

Ne alázd meg magad.

2019. aug. 5. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Vissza írt😅

Jó mérgesen számon kértem, valami régi, apró hülyeségéért.

2019. aug. 5. 18:07
 14/18 anonim ***** válasza:
94%
Szánalmas vagy.
2019. aug. 5. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
93%
Ha egyszer lekoptattad, akkor nem fog komolyan venni. Játszod az agyad és az nem tetszetős
2019. aug. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
93%
mire jó, hogy kikényszerítesz belőle üzeneteket és választ?? attól még nem fogod ám érdekelni
2019. aug. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
93%
és de igen, tök midnegy, mit írsz, ez már kvázi zaklatás
2019. aug. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Jézusom. Ez annyira alja...
2019. aug. 6. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!