Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Menthető még az a kapcsolat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menthető még az a kapcsolat, ahol egy hazugság miatt megrendült a bizalom?

Figyelt kérdés

Hazugságon kaptam a barátnőmet. Nem megcsalásról van szó, igazából nem is olyan nagy dolog, de nem is "ártatlan füllentés".

Az zavar a legjobban, hogy hiába bukott le, váltig állítja a saját igazát. Olyan meggyőző, hogy kezdek kételkedni mindenki másban. De racionálisan nincs más lehetőség, mint hogy ő hazudott.

Soha, máskor nem hazudott még, legalábbis még sosem kellett kételkednem a szavában. Sőt, ő amolyan szókimondó, mindent megbeszélős fajta ember, ami a szívén, az a száján típus.


Kinek mi a tapasztalata, visszaállhat a régi bizalom?

Lehet olyan a kapcsolat, mint ezelőtt?


30F, 24N


2019. aug. 7. 00:09
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem úgy van az, hogy ő így érzi, akkor már jogos. Ezért nem mindegy, hogy mi történt. Nem kell mindemen fennakadni. Ha ő bizonygatja, hogy ártatlan, nem tudom miért kell ellenkezni ennyire, úgyis kiderül, ha nincs igaza, lényegtelen addig amíg nem szakítóoknak akarod felfogni.
2019. aug. 7. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


Kórházba került és azt mondta, hogy látogatási tilalom van, ezért ne is menjek be hozzá. A kórházat felhívtam, hogy meddig tart a látogatási tilalom és ott azt mondták, hogy nincs látogatási tilalom. Ezzel szembesítettem és akkor azt válaszolta, hogy neki az orvosa mondta.

2019. aug. 7. 09:20
 13/16 anonim ***** válasza:
Ez az a nagy gond?
2019. aug. 7. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Szerinted nem az? Hazudott, lebukott és továbbra is a saját igazát mondja. Neked ezzel semmi bajod nem lenne?
2019. aug. 7. 10:24
 15/16 anonim ***** válasza:
Zavarna valamennyire, de nem egy olyan komoly dolog. Lehet, hogy félretájékoztatták.
2019. aug. 7. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Te tényleg ezt tekinted hazugságnak?


Egy kórházban már én is hallottam annak ellenkezőjét mint ami igaz volt, és nekem is egy nővér mondta. Továbbá ennél sokkal több félreértés is lehetett...


Mi az igazi baj? Azt hiszed megcsal? Azt hiszed mást várt magához be látogatóba? Mert ha erről van szó, akkor itt egészen más dologról van szó.


Ha csak arról van szó, hogy félreértett valamit, és ezért úgy hiszi neki van igaza, de egyébként nincs más oka "hazudni", úgy ne legyél már gyerekes.


Ezért mondom hogy az önismeret és ember ismeret alapvető tanulás kéne legyen.



Összegezve:Önmagában csak úgy nem hazudik az ember, csak ha oka van rá. Ha viszont okot érzel mögötte, nem a hazugsággal van a baj. Ha nincs ok mögötte, úgy te vagy baromi gyerekes, mert az ő félreértését hazugságnak akarod mindenáron beetetni magadnak, és akkor a valódi igazság az, hogy te magadnak hazudsz. És keresed az okot, hogy szakíthass vele....


30 évesen, ilyen éretlennek lenni...

2019. aug. 7. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!