Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a pasimmal?

Figyelt kérdés

A páromnak szinte soha nem volt része igazán hosszan tartó kapcsolatban. Nem hűtlen, csupán minden kapcsolata kihűlt, s ahogy tudom, egyikben sem érezte magát teljesnek. Jelenleg azt tapasztalom, hogy -bár született egy kisfiunk- mégsincs itt mindig fejben, sőt szinte több időt tölt az édesanyjánál, mint velünk, ahonnan későn jön haza.

Szeret minket, és biztosan nincs harmadik fél a háttérben, viszont mint mondtam, valamiért sosincs itt teljes egészében, mintha valami trauma vagy bármi nyomná a lelkét, persze semmit nem mond. S mint mondtam, eddigi (kevés) kapcsolata is mind hamar véget ért. Ráadásul én vagyok az első, akivel hajlandó együtt lakni, 37 éves korában jött velem össze, azelőtt mindig az édesanyjánál élt és most is sokat van ott.

Ez a "nem mond el valamit" dolog egy barátnőm esetében oda futott ki, hogy kiderült, meleg a férje. Szerintetek nálam is ez lehet a helyzet, vagy mégis mi történik?! Valaki mondjon valamit. Javaslatot, bármit elfogadok, de ez a kétséges helyzet már kezd nagyon nyomasztó lenni.



2019. aug. 11. 18:57
 1/5 anonim ***** válasza:
85%

Ennyiből inkább anyu fiacskája.

Ezt a meleg dolgot nem is értem miért kell belemagyarázni,ha amùgy nincs erre utaló jel,csak az hogy egyszer valakivel ilyen történt.

2019. aug. 11. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
58%

Aki 37 évesen is az anyjával lakik, és nem is akar másfelé menni, ráadásul még mindig sok időt tölt vele, az a pasi fejben nincs rendben, nem nőtt még fel.


De te is olyan agyalágyult vagy, hiszen hogyan szülhettél egy ilyen embernek gyereket? Szerinted ő maga, aki még szintén gyerek belülről, jó apa lesz?


Javaslat nincs, edd meg, amit főztél.

2019. aug. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!

2-es! Az utóbbi napokban vált ilyenné, előtte minden jel arra mutatott, egymás mellett örök boldogságra és összhangra leltünk.

A korábbi kapcsolataihoz képest velem teljesen más volt. Mondom, az összeköltözés rajtam kívül soha nem volt opció nála, csakis velem akarta.

2019. aug. 11. 22:01
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg inkább te próbáltad úgy magyarázni a jeleket, hogy minden oké.


A pasidnak szakemberre lenne szüksége, mert mentálisan nincs rendben, nem pedig barátnőre.

2019. aug. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
50%
Egy igazi ostoba nő vagy! Mégis mit vártál egy ilyen szerencsétlentől?! Mindez borítékolható volt, de te azért szültél neki... gratulálok!
2019. aug. 12. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!