Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Friss kapcsolatban szinte nincs is szex. Ez a kapcsolat halott?

Figyelt kérdés
Két hónapja ismertem meg egy férfit. Azóta kétszer feküdtünk le egymással, nem bírom megérteni mi a baj, egyszer már meg kérdeztem de akkor azt mondta fáradt volt és nem bírt volna, meg nem akarja, hogy azt higyjem csak arra kellenék neki mert nem így van . Tudom, hogy tetszem neki nagyon nem hiszem, hogy ez a baj de teljesen kétségbe vagyok esve. Egyébként 7 napból 6ot elég kemény fizikai munkát végez. Amikor együtt tudunk lenni egész nap akkor általában nincs rá lehetőség mert kirándulunk vagy nincs olyan hely. Este meg szinte azonnal elalszik. Az a két alkalom viszont nagyon nagyon jó volt. Tehát a kémia megvan de valami nem jó és nem tudom mi baja. Még egyszer nem szeretnék rá kérdezni mert azt hiszi szex mániás vagyok de aggódom mert minden más téren pont az a férfi akire vártam és nagyon örülök neki, hogy egymásra találtunk. 😏 24L 29f

2019. aug. 13. 08:58
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
0%
Miért lenne halott? Mi egyáltalán nem szeretkeztünk az eksüvőnk előtt, lassan 15 éve vagyunk együtt. Szuper a szex, imádjuk egymást, minden rendben. 😊
2019. aug. 13. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
De mit mondjak neki, hogy beszéljek neki erről, mondjam hogy nekem kevés?
2019. aug. 13. 11:23
 13/19 anonim ***** válasza:
49%
Miért lenne halott? Szerintem csak fáradt sokszor. Nehogy emiatt ott hagyd.
2019. aug. 13. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Milyen gyakran találkoztok?Két hónapja ismered.Lehet csak 6x találkoztatok,abból kettő meg szex volt.Az még nem gáz.Az mondjuk fura,hogy a vízben elvolt,aztán otthon meg semmi,ha már szex ùgyis volt,akkor strand után is lehetett volna.Lehet tényleg csak nem akarja elsietni,vagy előzőleg megkapta,hogy csak dugni akar egyfolytában.

Te se fogsz szexmániásnak tűnni,ha gyakrabban akarod.Kezdeményezz pl. az iyen vizes eset után simán lehetett volna,ha visszautasít,akkor kérdezd meg mi a gond.De azért kidobni nem kellene még.

2019. aug. 13. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
zt írta : Hidd el semmi baj nincs veled annyira élvezek minden pillanatot amit veled tölthetek de tegnap is annyira ki voltam merülve, és nem szeretek fáradtan szexelni.
2019. aug. 13. 12:34
 16/19 anonim ***** válasza:
64%

No akkor most azért nem veti rád magát,mert kimerült,vagy azért mert nem akarja azt a látszatot kelteni,hogy csak a szex érdekli?

Strandolás is kimerìtő volt neki??Persze engem is lefárasztana a strandolás,de azért annyira nem,hogy ne kívánnám meg otthon.Az elvileg egy pihentető nap volt.

Kezdeményezz legközebb.(14)

2019. aug. 13. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
64%
Én lelépnék! A szex mindig a kapcsolat elején a leg tüzesebb. Ha most ilyen akkor mi lesz később?
2019. aug. 14. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
89%
Nézd meg az igazolványát, nem másféllel kezdődik a személyi száma? Lehet mentegetni a pasit, lehet a fáradtságra fogni a szex hiányát, csak éppen ez nem egyéb, mint a probléma szőnyeg alá söprése. 40 éve voltam huszonéves, és akkoriban egy férfi férfi volt. Akkor is, ha a 8 órás műszak után még kirakott két vagonnyi cementet is. 40 éve jött divatba az étolaj is, és azóta folyamatosan csökken a férfiak libidója. Ha nem ürül az epe (márpedig az olajoktól nem ürül) egyebek mellett egy rakás hormonális probléma lép fel. Főleg a pasiknál. Zsírral főzz neki. Ja, de mit is beszélek? Ma nőknek két diplomája van, csak főzni nem tudnak.
2019. aug. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
18-as jól mondod. Viszont ez már a "modern" világ, itt már mindenki jobban tud mindent IS.
2019. aug. 14. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!