Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan akadt ki ennyire?

Figyelt kérdés

Van egy férfi, akivel úgymond távkapcsolatban vagyok, de soha nem mondtuk ki formálisan. És van egy netes

haverom, akivel nagyon jóban vagyok, és elég közel lakik hozzám, most megkérdezte, hogy akarok-e vele

találkozni. Mondtam, hogy persze miért ne, bár annyira nem akartam mert szerintem ő többet akar a barátságnál,

hirtelen viszont nem tudtam mást mondani. aztán beszéltem erről a 'barátomnak, mire ő megnézte a beszélgetést, és teljesen kiakadt, hogy ő nem játszik ilyesmit, és hogy miért félek nemet mondani, stb. azt mondta, hogy nem akarja tovább folytatni ezt. Végül megbeszéltük, de ez a beszélgetés előzte meg: (angolról fordítottam át, mert ő külföldi, ezért hangzik furán)


a(ő): már 9800-szor elmondtam, hogy ilyenkor rögtön

mondj nemet.

b(én): annyira sajnálom

a: mégis ezt csinálod.

el sem akarom magyarázni, pontosan tudod, hogy mit

csinálsz.

b: de nem akartam tőle semmit, főleg nem élőben.

kérlek ne menj el, te vagy a mindenem.

a: nevetséges vagy. jobb, ha most békén hagysz.

b: kérlek

a: komolyan mondtam, ne írj.

undorító, amit csinálsz.

b: nem akarlak elveszíteni, te vagy a legjobb dolog az

életemben.

annyira sajnálom hogy elbsztam, de ha tényleg akartam

volna tőle valamit, akkor nem mondtam volna el neked.

a: ne írj most többet. minél többet beszélsz, annál

inkább lenézlek.

b: csak ne hagyj itt, szívesebben lennék halott.


erre felhívott, és megbeszéltük, végül bocsánatot kért mert azt mondta, hogy túlreagálta, és elhiszi,

hogy nem akartam a haveromtól semmit. de még mindig bűntudatom van, meg nem akartam ennyire dramatikusan

reagálni, mondjuk most már mindegy.

Én 23/L ő 34/F.



2019. aug. 14. 16:26
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Hát mindkettőtöknél baj van. Mi az, hogy nem mehetsz ki egy ismerőssel, baráttal? Bár az is igaz, hogy egy "netes" haver az nem igazán haver, olyannal ismerkedni megy az ember és hát minek akar egy kapcsolatban levő nő neten ismerkedni? Na de azért ilyenért kimondani, hogy többé nem akarlak látni elég gyerekes. Viszont amit Te leműveltél az sem semmi. Meghalni, alázkodni a semmiért?

Mert ugye nem történt semmi, mondtál valamit amit nem gondoltál komolyan sem, elmondtad. Ezt pár szóval lezártam volna, mármint megbeszéltem volna. Nulla haraggal, zsarolással. Nem igazán volt mit megbeszélni esetleg annyit, hogy ha őt zavarja az ismerkedésed és Te le tudsz róla mondani akkor többé nem teszed, legközelebb okosabban válaszolsz az efféle meghívásokra. Ennyi.

2019. aug. 14. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Igen, jogos. Mint valami hulye liba a Gossip girlbol. Hatarozatlan vagy, sodrodsz, pontosan atlatod a helyzetet, de megis kimagyarazod, nem vagy tekintettel masok erzeseire. Konkretan mindket sracot hulyited, es az eredmenyen nem valtoztat, hogy valaki ezt szamitasbol vagy butasagbol teszi.

Ezekbe a shakespeari dramai kozhelyekbe, hogy inkabb lennek halott meg belefajdult a fejem.

Nem lehet teged komolyan venni.

2019. aug. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

"már 9800-szor elmondtam, hogy ilyenkor rögtön mondj nemet."


Itt kellett vna azonnal tiltani :D

2019. aug. 15. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!