Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom szülinapi ajándéka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom szülinapi ajándéka nekem: 5 napra lelép a haverjával nyaralni külföldre. Hogy érzékeltessem már ennél jobban, hogy mérges vagyok rá emiatt?

Figyelt kérdés

Most augusztus 20.-án lesz a szülinapom, az ő szülinapján kikértem 5 nap szabadságot, hogy elmehessük Olaszországba, készítettem neki egy kézzel rajzolt albumot a közös kalandjainkról, ő erre meg direkt rászervez az én szülinapomra csak saját magának más programot, haverjával mennek 5 napra nyaralgatni Svájcba. Én annyit kértem volna, hogy aznap csak ne menjünk sehova, tartsunk végre a sok munka között egy pihenőnapot együtt, úgy hogy 19.-én már bent alszik és 20.án nem kéne korán kelni, aztán csinálnánk itthoni programot. Ők 20.-án este érnek haza végül is, nem érti mit vagyok kiakadva, hiszen azt az esti maradék 3-4 órát még együtt tudjuk tölteni a napból.. nem így képzeltem el. Tudja, hogy mérges vagyok, tudja, hogy fáj nekem, de nem mondta vissza csak azért sem, még annyit sem, hogy csak az utolsó napot hagynák ki, hogy ne egyedül kelljen szülinapoznom már. Mit tehetek még? Hogy magyarázzam már el neki, hogy ez milyen rosszul esik? Mások azt mondják, hogy bosszuljam meg az ő következő szülinapján ugyanezzel, de ezt nyilván nem akarom, nem vagyok bosszúcentrikus. (Én 22 vagyok, ő 28, most lesz 2 éve, hogy együtt vagyunk.)

Tanács? :( Vagy bármi jó szó? Szomorú vagyok csak igazából :/



2019. aug. 14. 18:25
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
81%

Hát nálam is szakírók ez már. Nem azèrt, mert a szülinapodon van más programja, hanem úgy összessègèben. Èrzelmi intelligenciája egy nagy 0, ès hadd ne kelljen már állandóan èrzèkeltessem, hogy mennyire tapintatlan, meg fájó a viselkedèse.

De ha belegondolok, már pusztán a szülinap miatt is gáz. De az övère hogy kèszültèl, neki meg eszèbe se jutott viszonozni, különben nem szervezett volna baráti programot. Már ez is sokat elmond róla. Egy ilyen ember mellett milyen jövő vár? Mèg csak 2 ève vagytok együtt, de már tojik az èrzèseidre magas ívben. Mondjuk megteheti, mert te úgy is rohansz utána mint a pincsikutya...ahelyett, hogy ba...nád ki mint a hasmenèses macskát. Lehet akkor vègre komolyan venné, ès elgondolkozni. Ha szeret mèg helyre is lehetne hozni. Így csak szenvedni fogsz mellette, mert folyamatosan lesznek ilyen húzásnak.

2019. aug. 14. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
95%
Annak tudsz elmagyarazni dolgokat, aki torodik veled, akit erdekelsz te es a mondanivalod. A parod nem ilyen. Szarik a fejedre, siman megalaz, nem tisztel, csak neked meg nincs annyi meltosagod es onbecsulesed, hogy elmenj onnan, ahol nem ertekelnek. Ne legyel ilyen. Ha elmennel, a faszid lehet eszre se venne, csak annyit, hogy nyavogas nelkul felszabadult tobb ideje idegen csajokat furikazni meg haverral nyaralgatni.
2019. aug. 15. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
100%
Hát ne haragudj, de a motoros sztori után én is azt mondom,hogy add ki az útját. Ez nem lesz jobb. 35N
2019. aug. 15. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
100%
Boldog Születésnapot Kérdező!:) Mi lett a pasiddal?
2019. aug. 20. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 A kérdező kommentje:

köszi :) az lett hogy külön nyaraltunk szülinapomon. elmentem egy 4 napos Egri túrára csak azért is és egy nappal tovább maradtam, mint ahogy ő azt tudta. Ez fájt neki és emiatt megértette, hogy mi az üzenetem. Értem jött az én nyaralásom után és hazafele 3 órán keresztül nagyon alaposan átbeszéltünk mindent az autóban erről az egészről.

Új szabályok oda-vissza, pár kompromisszum és kárpótlásul választhattam egy helyet, ahova szeptemberben/októberben elvisz egy hétvégére pótszülinapozni :)

Most rendeződve van az ügy. Megígérte, hogy többet nem csinál ilyet.


(aki meg azt írta kommentnek, hogy miért nem vagyunk összeköltözve, az nyilván nem tudhatja, hogy az egész vállalkozásához szükséges műhely és raktár neki abban a faluban van ahol lakik, és nyilván nem fogja felkapni azokat az épületeket ás áthozni az én városomba, én meg nem fogom felmondani a biztos munkahelyeimet, hogy elköltözzek egy faluba, ahol nincs munkalehetőség éppen, de ez egyáltalán nem tartozik a sztorihoz, és nyilván nem ez volt a kérdés, és még gond sincs belőle + ez nem egy végleges állapot, de 2 éves kapcsolat alatt az ember még nem adja fel a saját hivatását, csak hogy másik lakásban feküdhessen le aludni, ha így is mindig meg tudjuk oldani, hogy vagy én aludjak őnála, vagy fordítva)

2019. szept. 11. 09:06
 36/36 anonim ***** válasza:
Mi lett a vége?
2022. febr. 22. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!