Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom szülinapi ajándéka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom szülinapi ajándéka nekem: 5 napra lelép a haverjával nyaralni külföldre. Hogy érzékeltessem már ennél jobban, hogy mérges vagyok rá emiatt?

Figyelt kérdés

Most augusztus 20.-án lesz a szülinapom, az ő szülinapján kikértem 5 nap szabadságot, hogy elmehessük Olaszországba, készítettem neki egy kézzel rajzolt albumot a közös kalandjainkról, ő erre meg direkt rászervez az én szülinapomra csak saját magának más programot, haverjával mennek 5 napra nyaralgatni Svájcba. Én annyit kértem volna, hogy aznap csak ne menjünk sehova, tartsunk végre a sok munka között egy pihenőnapot együtt, úgy hogy 19.-én már bent alszik és 20.án nem kéne korán kelni, aztán csinálnánk itthoni programot. Ők 20.-án este érnek haza végül is, nem érti mit vagyok kiakadva, hiszen azt az esti maradék 3-4 órát még együtt tudjuk tölteni a napból.. nem így képzeltem el. Tudja, hogy mérges vagyok, tudja, hogy fáj nekem, de nem mondta vissza csak azért sem, még annyit sem, hogy csak az utolsó napot hagynák ki, hogy ne egyedül kelljen szülinapoznom már. Mit tehetek még? Hogy magyarázzam már el neki, hogy ez milyen rosszul esik? Mások azt mondják, hogy bosszuljam meg az ő következő szülinapján ugyanezzel, de ezt nyilván nem akarom, nem vagyok bosszúcentrikus. (Én 22 vagyok, ő 28, most lesz 2 éve, hogy együtt vagyunk.)

Tanács? :( Vagy bármi jó szó? Szomorú vagyok csak igazából :/



2019. aug. 14. 18:25
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
34%

te választottál ilyen pasit, nem értem mit csodálkozol

hiába pontozol le, edd meg amit főztél

2019. aug. 14. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
14%
Kérdező! Nem csak szülinap alkalmaval kell együtt lennetek! Írtad hogy hívott motorozni, oda sem mentél vele a munkád miatt. Most írod, hogy ide sem tudtál volna a munkad miatt menni. Magadba is nézz kicsit... állj a sarkadra és ülj le vele dumálni, hátha még menthető
2019. aug. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
83%
Ide unatkozo egyetemistak irnak, akik nem ismerik a munka vilagat vagy mi a retek? Nem az anyukajatol nem keredzkedik el a kerdezo.
2019. aug. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 A kérdező kommentje:

ez a lepontozás olyan hülyeség már... -.- nem pontoztam én itt soha senkit, meg most sem tettem, független a válasz minőségétől. de miért erről beszélünk már?

az a kérdés, hogy milyen módszerrel magyarázod el valakinek, hogy amit csinál az fáj a másiknak? mindig azt mondja kifogásnak, hogy ő ilyen és kész. csak próbálnám megtanítani a helyes viselkedésre egyes területeken, mint ahogy ő is tanít mindig engem a helyes viselkedésre más dolgokban, amiben meg én vagyok buta

2019. aug. 14. 20:25
 25/36 anonim ***** válasza:
83%
28 évest tanítani?? Felesleges.
2019. aug. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 A kérdező kommentje:

ez a "ne menj akkor meg dolgozni" ez akkora badarság! egyedül élek és saját albérletet tartok el. szerinted nincs szabadnapom? amikor van akkor azt nem a párommal töltöm? itt most az a baj, hogy ha az egyik fél valamit elront a másik kárára, akkor azt mennyire fogja fel.

aki irreleváns dolgokat ír ide, az hagyja már el ezt az odlalt kérlek.

2019. aug. 14. 20:27
 27/36 anonim ***** válasza:
83%
Mondjuk én ilyen hozzáállás mellett egy percet se gondolkodnek az 1#-es által javasolt zárcserén...
2019. aug. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
76%
Aterzem a helyzeted. A parom ugyanezt csinalta az en szuletesnapomkor csak o fesztivalra ment volna. Az volt a valasza hogy nem erti mi a bajom hiszen delutan, este fele haza er akkor meg tudunk unnepelni. Mondtam neki hogy nem vagyok hajlando a szuletesnapomat egyedul tolteni azert mert o bulizni akar menni a haverjaival elotte nap este es csak masnap este er haza... nagy veszekedes, aztan kozoltem vele hogy menjen nyugodtan de akkor itt vege van. Nem ment el. De tudom hogy elment volna, es nem azert hogy engem megbantson de ot forditott esetben ez nem zavarta volna. Igy nem tudta aterezni hogy ez engem miert zavar es esik rosszul. Valoszinuleg nalatok is ez a helyzet. Mindenki mashogy reagal dolgokra, mast erez bantonak.
2019. aug. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
100%
2 éve együtt vagytok, nem laktok együtt, egyedül tartod fenn az albérletet. Én aláírom hogy kemény dolog amit csinálsz, nekem családom van, dolgozok mellette.Nem értem hogy ugyan mi az akadálya hogy együtt lakjatok, segítsen fenntartani a lakást, és tudjatok minél többet együtt lenni. Én úgy látom, hogy ez a fiú nem szeret téged eléggé. Ha segítene, nem kellene annyit dolgoznod, több szabadidőd lenne, és együtt mehetnétek nyaralni is. Nem vagy eléggé határozott! A helyedben most írnék neki egy smst hogy szarul esett amit művelt, es szakítanék vele. Ha szeret pedálozni fog, ha nem, akkor eltűnik a ködben.
2019. aug. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim válasza:
100%

Nem veszekednék, nem cirkuszolnék, nem kiabálnék. Egyszerűen csak szakítanék...

Menjen, ahová akar.


Dobd ki ezt a pasit! Nem tisztel téged. 22 évesen még bárkit találhatsz.

2019. aug. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!