Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális ha egy lány és egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Unicum16 kérdése:

Normális ha egy lány és egy fiú úgy sétál, hogy fogják egymás kezét, de közben csak barátok?

Figyelt kérdés
Én nem tudom, de szerintem ez nem normális, de a lány(akivel együtt vagyok) azt mondja, hogy ez tök normális.. Én ezen mindig felhúzom magam ezért kérdezem meg itt, hogy ez tényleg normális-e?

2019. aug. 18. 11:39
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha a normákat nézzük, nem nevezhető normálisnak.


De elviekben nézve, ha így érzik jól magukat, akkor nem raknám kérdőjel mögé, hadd legyen. Emiatt nem is nevezném bolondnak őket.

2019. aug. 18. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
73%

Szóval, a nőd más pasinak fogja a kezét sétálás közben, aki állítólag a haveri barátja...


NEM! EZ NEM NORMÁLIS!


most veled jár, vagy a haverjával???!! Döntse el!


De itt szerintem inkább az van, hogy veled is kavar és a másikkal is kavar a leány, és még a tetejébe még hülyének is néz téged, hogy ezzel azt állítja neked hogy ez normális!


Te meg úgyis elnézed neki, mert egy balek vagy és hagyod!


Mikor megláttad, már akkor dobni kellett volna a kis ribizlit! Ha annyira kell neki két fax akkor hajrá!


Dobd ki, nem ér ennyit! Találsz ennél különb lányt, aki csak veled lesz és nem kell osztozkodni rajta senkivel sem!

2019. aug. 18. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Ekkora marhaságot, amit ide képesek vagytok leírni !

Miért ne foghatná a kezét séta közben ????

Nekem is volt is olyan barátom (lány) akivel sétáltunk kézenfogva. Semmi probléma nem adódik belőle. Most is igen gyakran előfordul régi lány barátaimmal, hogy megyünk kézenfogva, vagy átkaroljuk, átöleljük egymást és úgy sétálunk. Sem az Ő férjük, sem az én feleségem nem csinál ebből balhét. Csak barátok vagyunk és azok is maradunk. Pont azért sétálunk így, egy vadidegennel nem tenném meg. Értelmes emberek tudják ezt a helyén kezelni.

2019. okt. 17. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!