Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagy elvárás, hogy húsz év...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy elvárás, hogy húsz év után is udvaroljon egy kicsit szex előtt?

Figyelt kérdés
Tegnap ezen vesztünk össze és besértődött a férjem. Mondtam neki, egy nő nem úgy működik, hogy gyere és dugjunk. Erre halál komolyan megkérdezte, hogy miért várom el az udvarlást. Mondtam neki, mondjon valami szépet, ami igaz. Erre elhallgatott és konkrétan semmit nem tudott mondani. Annyira szíven ütött, hogy semmi nincs, amit mondani tudna, ami tetszik neki bennem. Annyitól fel kellene izgulnom, hogy megfogja a mellem.
2019. aug. 19. 07:34
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
26%

Utolsó jól mondja.

33/f

2019. aug. 19. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
53%
Te udvarolsz?
2019. aug. 19. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
58%

El lehet várni valamit, de cserébe neked is a kedvére kell tenned. Ha pl. egy második körre is vágyik, akkor az udvarlásért cserébe jàr a második kör.

Viszont nem azért nem mondott semmit, mert nem tudna semmi szépet mondani, hanem ő gondolatban már a harmadik pózban járt veled, és egy csapásra semmivé lett, azért mert (ismét?) elutasítottad.

A lényeget a többiek már leírták.

2019. aug. 19. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
52%
Közel 18 éve vagyunk együtt. Ha valamelyikünk szexet akar, akkor szexuális értelemben, módon közelítünk egymáshoz. Tudom hogy szeret, becsül, tisztel ez a mindennapjaink része. Attól hogy rá erőltetek egy kamu udvarlás, hogy nyugodt lelkiismerettel dugjon meg...?!? 16 évesen gondolkodtam így...
2019. aug. 19. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
59%

#14esnek sok pont jár!

Ez így van szóról szóra.

2019. aug. 19. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
A nőknél többnyire lélekből, érzelemből indul a szexualitás. Jól működő párkapcsolatban ha van kielégítő érzelmi élet (napközben felhív érdeklődni; Milyen a napod? vagy este megcsinálja a fürdővizet, összepakolt mielőtt hazaérsz, spontán átölel.... FIGYEL RÁD!! teljesen szükségtelen mondani hogy: "babám olyan szép a szemed mint 20 éve"
2019. aug. 19. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
54%

Szerintem lenyegtelen h a kerdezo h tette fel a kerdest, a legtobb nonek keves (plane 10x 20x ev utan) a nedvesedeshez ha apu benyul a laba koze. Nevezzuk udvarlasnak, szeptevesnek, pettingnek, egyszeruen nem indul be a masik fantaziaja es ezzel egyutt a vagy h szexeljenek. Sot, ha rosszkedvu a no emiatt, meg inkabb nem vagyik az egyuttletre. Mindket felnek fel kell fognia, el kell fogadnia h a szex kolcsonos oromszerzes amihez az erekcio edeskeves.

Es johet itt a masik fel h akkor ha anyunak faj a feje ne csodalkozzon ha apu mashol kopogtat...

A szexualis kommunikacio hianya ehhez az ordogi spiralhoz vezet.

Ha nincs petting->nincs szex

Ha nincs boldog no->nincs boldog ffi

Ha a ffi felremegy->meg boldogtalanabb lesz a no -> plane nincs szex.

2019. aug. 19. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!