Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Találkoztatok már ilyennel es...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találkoztatok már ilyennel es ha igen hogyan kezeltetek? (Tobb info lent)

Figyelt kérdés

Van egy srac akivel mar tobb mint 1 honapja ismerkedem. 70 km re lakunk egymastol ezert a 4. talalkozasunk alkalmaval egy hetveget toltottunk egyutt. Kovetkezo alkalommal mar 3 napot voltunk egyutt egyhuzamban tehat 2 ejszakat aludtunk egyutt. A srac szerette volna, hogy meg vasarnap este is aludjak vele de en arra hivatkoztam hogy masnap mennem kell munkaba es mivel meg a szuleimmel elek nem szerettem volna magyarazkodni, hogy miert nem megyek meg aznap este sem haza. A szuleim meg nem ismerik a sracot. Kinek kellett volna engednie ebben a temaban, mert a srac nagyon kiakadt ezen hogy en eljottem haza annak ellenere hogy o szerettett volna +1 napot velem toltenj.ugy gondolom amig nem mondjuk ki hogy kapcsolatban vagyunk el lehet nezni ilyen dolgokat nem kell kiakadni vagy valoban nekem kellett volna engedni es nem bemenni munkaba majd szabadnapot kerni a szuleimnek meg magyarazni hogy miert nem alszom otthon aznap ejjel sem.

23L , 23F


2019. aug. 19. 08:42
 1/5 anonim ***** válasza:
86%

"a srac nagyon kiakadt ezen"


Remélem észre vetted, hogy felvillant a piros lámpa. Remélem van elég eszed és már most átgondolod, hogy kell e neked ilyen ember.

2019. aug. 19. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
66%

Ez a fiútól nem egészséges érzelmi reakció.

Mentális problémás a gyerek.

2019. aug. 19. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Diazepam ***** válasza:
67%
Nem azon akadt ki a srác hogy 23 évesen még a szüleidtől félsz?
2019. aug. 19. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Tök mindegy, hogy kimondjatok-e a kapcsolatot vagy sem, nem jogos ilyenen kiakadni. Az embernek lehet kismillió dolga, ha nem tudsz mèg egy napot vele tölteni, akkor nem tudsz, meg kell èrtenie, ès nem játszani a sèrtődött óvodást.

Szóval remèlem megkondult benned a vèszharang, mert a sráccal tuti nem 100-as. Már most korlátoz, manipulál, tèged kiált ki hibásnak, ès mèg el is hiszed, hogy mindent fèlre kellett volna dobnod, mert ő mèg egy napot akart...

Az viszont tènyleg gáz, hogy 23 èvesen ott tartasz, hogy magyarázkodnod kell a szüleidnek. Dolgozó felnőtt ember vagy, azt csinálsz amit akarsz, mèg ha egy fedèl alatt is èlsz velük.

A sráccal meg óvatosan!

2019. aug. 19. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A kapcsolat számít, az emberek s azok érzelmei. Nem hogy minek nevezed meg ezt limitáló szavakkal.

Egy "egy fiúnál voltam/maradok, akivel egy ideje ismerkedek"-et nem ér meg plusz egy éjszaka, akkor gyökér vagy. Ez annyirs triviális, hogy a kérdésbe foglaltad, hogy elsiklok a munkás dolog mellett, amit valszeg csak félreértettél. Kommunikáljatom úgy, mint két 16 éves.

2019. aug. 19. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!