Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítsunk vagy tartsuk meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítsunk vagy tartsuk meg a szünetet?

Figyelt kérdés

Barátommal nagyon sokat veszekedtünk a féltékenységen.

Mivel, eleinte zavart, hogy sok nőt like-ol, amit kértem hogy vegyen vissza, de nem tett.

Majd rá fél évre, láttam véletlenül, hogy több nővel is flörtöl. Nagy nehezen újra kezdtük, majd eltelt egy idő és most ott tartunk, hogy múltkor belenéztem a telefonjába és ugyan úgy folytatta.

Ő azzal magyarázta, hogy szórakozott stb. .. és még neki van elege, hogy folyton féltékeny voltam ezekre.

Most viszont szüntet kér, mert nem tudja hogy mit akar tőlem.

Teljesen nem érzem igazságosnak, mikor én annyi mindent elnéztem neki.

Mit gondoltok erről?



2019. aug. 21. 14:18
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Szakítas vele, még te legyél a szemét, mert kiderült, hogy kikacsintgat? Még mit nem :'D

Szivassa a jó édesanyját, ne téged.

30n

2019. aug. 21. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Ő pont az a fajta f.. szkalap, aki jobbra-balra jópofizik más nőknek, téged csak szexre tart, mert ugye biztos lyuk. Aztán még neki áll feljebb. Ilyen féreggel ne foglalkozz!
2019. aug. 21. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!