Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom megkért, hogy ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom megkért, hogy ne aludjak vele esténkként. Mit tegyek, ha nekem ez rosszulesik?

Figyelt kérdés

Egy hónap telt el, amióta az ő kérésére hozzá költöztem.


A kapcsolatunk 4 és fél hónappal ezelőtt kezdődött.


Szóval ilyen rövid ideje lakok cssak nála, 4 hete, és szeretné, ha nem együtt töltenénk az éjszakát. Ő marad a hálóban, nekem a nappaliban kell aludnom a lenyitható kanspén, ami tulajdonképpen a konyhával egyben van, mert amerikai stílusú nappali.



Azzal indokolta, hogy szüksége van egyedüllétre, legalább éjszaka.



Rákérdeztem, a korábbi barátnőitől is kért-e ilyet, azt mondta, hogy nem.


Jól érzem, hogy olyan, mintha a terhére lennék, vagy ilyesmi?



2019. aug. 22. 23:40
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
9%

#7


Nekem pl. az alvás fontos, a legfontosabb dolgok egyike, jó alvás nélkül egyre rosszindulatúbb leszek, egy idő után hallucinálok, szóval muszáj figyelnem rá.


És aludni csak akkor jó együtt, ha azonosak az alvási szokások.

2019. aug. 22. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
21%
Akkor lehet, hogy nem veszed észre magad.
2019. aug. 22. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim válasza:
43%
Szerintem elég egyértelmű a helyzet. Nem szeret. Különben miért akarna távol tudni téged? :D De ezt neked kell éreznéd, hogyan bánik veled, stb. De ott már problémák vannak, ha nem alszanak együtt a párok. Biztos nem tetszik neki az illatod, vagy ilyesmi:D
2019. aug. 23. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
91%
Ezt a csávót sürgősen ki kell dobni. Egyrészt nem szeret, csak használ, másrészt egy tahó, mi az, hogy kizavarja a nőt a kanapéra aludni? És te ezt miért hagyod? Én férfi vagyok, de ez férfi szemmel is iszonyat megalázó.
2019. aug. 23. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 A kérdező kommentje:

# 11 de ne a saját sztoridat erőltesd rá az én kérdésemre.


ő nem te vagy, és a mi alvási szokásaink nem különböztek, amíg együtt aludtunk, és azóta sem.


én nem horkolok, nem vagyok alvajáró, nem mászok rá álmomban, semmi ilyen nem volt... ugyanakkor feküstünk, ugyanakkor kelünk, mert ugyanazzal a busszal megyünk dolgozni, a bioritmusunk és alvási szokásaink nem eltérőek.

2019. aug. 23. 00:04
 16/36 anonim ***** válasza:
6%

#14


Mondjuk ez igaz, vennie kellene egy másik ágyat. De minden nap ezt kéri az baj, de néha belefér, szerintem, mondom, főleg ha reggel félötkor kell kelni. Olyankor nem nagyon fér bele semmi baki.

2019. aug. 23. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 A kérdező kommentje:
# 13 ő kérte, hogy költözzek hozzá, és az első hónap, amíg együtt háltunk, szép volt, nem érzékeltem semmi negatívat.
2019. aug. 23. 00:05
 18/36 anonim ***** válasza:
87%

Együtt aludni valakivel elég intim dolog. Ilyet csak azok csinálnak akik szeretik a másikat és bíznak benne. Jogosan esik rosszul, főleg, hogy eddig nem volt ez gond. Szerintem ez azt szimbolizálja, hogy érzelmileg nagyon távol érzi magát tőled, vagy távolabb akar kerülni valami miatt.

A helyedben nem hagynám ezt annyiban, mindenképp leültetném ezt megbeszélni. Két dologra tudnék gondolni ilyen esetben. Az egyik, hogy szakítást akar kiprovokálni, megvárja míg magadtól megunod ezt a méltatlan bánásmódot. A másik, hogy van valakije vagy ismerkedik valakivel ezért ilyen távolságtartó. Ha ezek közül egyik sem, akkor nem tudom milyen értelmes magyarázatot lehet találni erre.

2019. aug. 23. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
6%
Vagy ratelepszel. Költözz el és kiderül h megy e utannad keres e
2019. aug. 23. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
18%

Mi lenne, ha rákérdeznél, hogy mi zavarja? Valami biztosan...

Az én barátnőm szinte minden este beszél álmában. De csak beszél, ordít! Szinte sosem tudok mellette normálisan aludni. (Persze, ha már felébresztett és ezért fordulok egyet, akkor azonnal jön a hiszti, hogy miattam nem tud elaludni!)


Az ágy 80%-át elfoglalja.

Néha eljövök tőle éjszaka, mert tudom, hogy nem fogom kipihenni magam. Vagy reggel látom, hogy kiment a másik szobába aludni, mert mellettem nem tudott.

2019. aug. 23. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!