Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom megkért, hogy ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom megkért, hogy ne aludjak vele esténkként. Mit tegyek, ha nekem ez rosszulesik?

Figyelt kérdés

Egy hónap telt el, amióta az ő kérésére hozzá költöztem.


A kapcsolatunk 4 és fél hónappal ezelőtt kezdődött.


Szóval ilyen rövid ideje lakok cssak nála, 4 hete, és szeretné, ha nem együtt töltenénk az éjszakát. Ő marad a hálóban, nekem a nappaliban kell aludnom a lenyitható kanspén, ami tulajdonképpen a konyhával egyben van, mert amerikai stílusú nappali.



Azzal indokolta, hogy szüksége van egyedüllétre, legalább éjszaka.



Rákérdeztem, a korábbi barátnőitől is kért-e ilyet, azt mondta, hogy nem.


Jól érzem, hogy olyan, mintha a terhére lennék, vagy ilyesmi?



2019. aug. 22. 23:40
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
13%

2,5 éve élünk együtt. Én csakis világosban, filmre tudok aludni. nem félhomály, világos és megy klíma! 2 hálónk van, külön alszunk. Amúgy meg kb 2x szexeltünk a hálóban, annál izgalmasabb a szexuális életünk, minthogy hálóban szexeljünk, mint a nyugdíjasok. Annyit beszéljetek meg, hogy aludjon néha ő a kanapén és te a hálóban és probléma megoldva. Én sem szeretek mással aludni, egyedül jó. Napi 2 szex a minimum nálunk, minden tökéletes, de nem alszunk együtt.


N.

2019. aug. 23. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 A kérdező kommentje:

20-as, ne haragudj, de még hányszor mondjam el, hogy nem beszélek, nem járok, nem horkolok álmomban?! ezt a vonalat engedjétek már el, unom olvasni is, már megmondtam, hogy nem ez a helyzet.


sem a tesóm, sem az exeem, sem a mostani párom nem mondta, hogy bármi ilyet művelnék.


ha meg úgy érzi, rátelepszem, miért erőltette az összeköltözést?

amúgy nem lógok rajta, melózok, háztartást viszek, barátnőimmel talizok, sportolok, önálló lény vagyok.

2019. aug. 23. 03:06
 23/36 A kérdező kommentje:

21, te is próbálj szöveget értelmezni, mielőtt válaszolsz.


leírtam, hogy az alvási szokásainkban nincs különbség, és korábban állítása szerint senkitől nem kérte, h. menjen másik szobába aludni.


azt is leírtam, hogy az egydüllét nem azt jelenti esetében, h. csak egyedül tud aludni, hanem magányra vágyik.


jesszus, az értelmező olvasás itt sok embernek nem erőssége!

2019. aug. 23. 03:09
 24/36 anonim ***** válasza:
90%
Nézd, onnan is látszik, hogy nem sokat érsz neki, hogy képes kirakni a konyhába aludni, míg ő a szobában alszik egy kényelmes ágyon. Írta itt egy pasi, hogy ez férfiszemmel is gáz. Ez konkrétan emberi szemmel gáz. Egy férfi nem rakja ki a konyhába a szerelmét, hogy ő jól tudjon pihenni. Ez nekem nagyon megalázó lenne és mennék onnan és tőle.
2019. aug. 23. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
92%
Jesszus, ez nagyon beteg. Mert ha a kapcsolat elején kiderül, hogy csak akkor tud aludni, ha egyedül van, az még oké. Én pl nem tudok aludni úgy, hogy nincs mellettem fal és nincs 100% sötét a szobában. Mindenkinek vannak hóbortjai, de ezeket az elején lebeszéljük. Nagyon visszataszítónak és megalázónak tartom ezt a barátod részéről, főleg úgy, hogy érdemi magyarázatot nem tud rá adni. Költözz haza, majd akkor lesz ideje egyedül lenni és tud majd gondolkodni.
2019. aug. 23. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
92%

Az a kérdés, hogy ez az állapot hosszú távon neked mennyire elfogadható.

Én így nem laknék együtt senkivel, hogy nap közben se legyünk együtt, mert egyedül akar lenni, este se legyünk együtt, és életvitel szerűen lakjak a kanapén, hogy ne legyek útban.

Nekem ez elég megalázó lenne így. Ha nem érzi magát jól velem, akkor felesleges kínlódni. Én szakítanék és elköltöznék.

De te azt teszel, ami szerinted jó.

2019. aug. 23. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
20%

"A nők nem szeretik a bunkó pasikat"

Áááá, nem... :D

2019. aug. 23. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
75%

Hallod 47%-os te egy beteg pitsa vagy. Senki nem kíváncsi itt rád, ezt már több kérdésnél adott "válaszaid" után is leírtuk. Undorító vagy. Senkit nem érdekel a szexuális életed, itt se kérdezte senki. És azt sem, hogy össze-vissza csalod a pasikádat mindenféle rühes pöccsel. Ami valószínűleg amúgy sem igaz, mert ki akarna téged, de őszintén? Egy ilyen semmirekellő primitív nőt?


Kérdező, ne is törődj ezekkel a fogyatékos barmokkal. Ha egy férfi tette volna fel ugyanezt a kérdést, amit te, már rögtön mindenféle ri...nc kva lett volna a nő, aki nem alszik a pasijával. Látod, itt is te, a nő vagy hibás.

Szerintem sem szeret már téged. Olyan nincs, hogy hirtelen már nem akarja, hogy vele aludj, de eddig nem volt baja. Meg eddig egyik barátnőjétől sem kért ilyet.

A kérdés inkább az, hogy te mit kezdesz a helyzettel?

2019. aug. 23. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg rájött, hogy mégsem volt olyan jó ötled odahívni téged, gondolom rájött, hogy nem szeret. De mivel ő hívott oda, elég gáz lenne ha most csak úgy elküldene, ezért próbálkozik ilyen aljas dolgokkal! A helyedben egy nap amikor nincs otthon, szépen összecsomagolnék, és hazaköltöznék a szüleimhez!
2019. aug. 23. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
45%

Valami oka pedig van. Lehet kerülgetni a kérdést és védeni magad, hogy te senkit sem zavarz éjszaka, mert született Hamupipőke vagy, de ezzel nem jutsz közelebb a megoldáshoz.


Volt olyan barátnőm, akit képtelen voltam megcsókolni, ha aznap felment a szüleihez, mert bagószagú volt a haja. Valaki nehezen mondja mondha az a barátnőjének, hogy annyira büdös vagy, hogy nem bírom elviselni...


Ez csak egy, de lehet még számtalan hasonló ok.


So lány szeret összebújva vagy minimum egymást érintve aludni. Engem zavar, hogy egy apró mozdulattal is felébreszteném. Ne érjen hozzám, aludni akarok!

2019. aug. 23. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!