Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti ezért szakítanátok?

Figyelt kérdés

Nagyon mérges vagyok a páromra. (én vagyok a nő)

Tegnap este közös programunk volt, mikor kitett a lakasomnal mondta hogy fel ora mulva jön, es indulhatunk. En nagyon kapkodtam, zuhanyoztam, borotválkoztam, hajat mostam, hajat száritottam, sminkeltem, feloltoztem, mindezt 35 perc alatt!!! Amikor kimentem a kocsihoz akkor mondtam hogy "dejo csak 5 percet késtem" erre egyből a fejemhez vágta hogy "hát ennyi idő alatt mindenki elkészül".

Csajok... Ti 35 perc alatt megtudtok csinálni ennyi mindent, nyugodt tempóban, de őszintén? A hajam amúgy kb derékig ér, tehat nem 2 perc megszaritani.

Amugy nem azért vagyok merges mert hisztis pi*a vagyok, hanem azert mert minden péntek este elmegyunk együtt bevasarolni, és én kb 45-50 percet várok arra, hogy ő lezuhanyozzon és átöltözzön.... Annyira felidegesitett ez a beszólása..... :D



2019. aug. 24. 19:21
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
70%
Ezért nem szakítanék, bár a beszólása valóban tré volt.
2019. aug. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Ő egy bunkó, te meg egy hisztigép. Összeilletek, nehogy szakíts.
2019. aug. 24. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Nem szakitanek de értem hogy mi a problémád.

Nekem ez kb. 1 órás procedúra.

2019. aug. 25. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Valami más gond lesz a háttérben, ha emiatt szakítani akarsz.
2019. aug. 27. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!