Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátom beszólt, leszólt?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom beszólt, leszólt? Túlreagálom?

Figyelt kérdés

Orvosira jár, ez az 5. éve. Én még csak most kezdtem az egyetemet pénzügyi szakon. Én vért izzadok a matekkal és minap megemlítettem ezt neki. Erre leszólta a szakom hogy hozzá képest ez semmiség. Amiben egyet is értek, de érzitek a mondanivalóm...


Szakítsak mert ez később is meglesz?



2018. dec. 17. 06:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
92%

3 évig jártam orvostanhallgatóval. soha nem nézett le, mert bölcsész vagyok.


lehet, hogy a pénzügy nem olyan kvalifikált szak, mint az orvosi, de hogy "semmiség"... kikérném magamnak, aztán keresnék egy normális pasit.

2018. dec. 17. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
72%
Ha lenez es nem tisztel az gaz! Beszelj vele errol hogy merajtad gyakorolja az onbizalmat mert az nem palya!
2018. dec. 17. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Nyilván nem úgy érthette hogy az egy semmiség.

De észrevettem hogy a jogi karon lévőknek is akkora egójuk van. Nem biztos hogy sértésnek szánta, csak alapból nagyobb valakiknek érzik magukat. Ennek ellenére szeret.

2018. dec. 17. 07:09
 4/13 anonim ***** válasza:
65%
Lehet neki is nehéz napja volt, sokat kell tanuljon, stresszes. Ez nem mentség mondjuk, csupán enyhítő körülmény. Tisztázd vele, hogy rosszul esett. Szakítani én nem szakítanék, ez legyen a legdurvább sértés amit kapsz
2018. dec. 17. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
12%

Ő egy tényt mondott, hogy hozzá képest ez egy semmiség, ami igaz. Ahogy az is igaz, hogy egy féléves vizsgához képest az érettségi semmi. Te meg hisztizel és szakítani akarsz. Mondom ezt nőként.

Nehéz lehet veled az élet.

2018. dec. 17. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
36%

"Ennek ellenére szeret."


miket mondana, ha nem szeretne?


egy okos nő vagy, nem hiszem, hogy nem találsz magadnak egy okos pasit.


nem azt mondom, hogy hogy azonnal szakíts vele, de tartsd nyitva a szemed.


egyrészt fog ő még mást is mondani, hogy a saját önbizalmát növelje, másrészt vegyél észre más pasikat is.

2018. dec. 17. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
80%

a volt pasim annyi tanulással (se) bukdácsolta végig az orvosit, amennyivel én a BTK-t végignyomtam.


nem kell túlspilázni az orvosit. ott sem mindenki atomfizikus. az eszesebbje/lustábbja nem hülyül bele a tanulásba.


végigasszisztáltam 3 évet egy orvosis srác mellett.

2018. dec. 17. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
87%
Jaj ugyan mire van nagyra? Oké nehéz az orvosi..de főleg a lexikális tudás miatt. Matekon problémákat kell megoldani, nem seggelni kell. Ha ehhez nincs meg a megfelelő algoritmikus gondolkodásod, akkor nyilván nehéz. Fölösleges összehasonlítani a 2 szakot, mert nagyon különböző. Szerintem az orvosihoz, jogihoz inkább szorgalom és kitartás kell, a pénzügyhöz (matekhoz, infohoz stb) logika. Ennyi erővel te is leszólhatnád az övét.
2018. dec. 17. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
23%
Majd ha egy szeretted hal meg az orvos tudatlansága miatt, akkor add elő ezt az ostoba teóriát.
2018. dec. 17. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
48%

hát én nem örülnék, ha az exem-féle bukdácsolós orvos kezelne.


szerencsére pszichiáter lett, ott nagy kárt nem tud tenni. 5 gyorsító-lassító közül csak eltalálja a jót.


de egy "rossz tanuló" sebész ne vagdaljon.

2018. dec. 17. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!