Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sok embert miért zavar, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok embert miért zavar, ha egy nő úgymond beleül a készbe egy gazdag férfi oldalán, ha az ő életükre ez nincs ráhatással és tőlük nem vett el semmit?

Figyelt kérdés
Nem rólam van szó, de észrevettem és nem értem.
2019. aug. 28. 11:24
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
85%

Az embereket zavarja ez, zavarja az, ha a nő dolgozik, zavarja, ha nem htb, minden zavar.

Nem vagyunk egyformák, és pofázunk mindenért.

Főleg azért, amihez semmi közünk.

Mindenki úgy él, ahogy akar.

Célszerű már mindent titokban tartani, mert erkölcsi továbbképzésben részesül mindenki.

Baj az, hogy nem önmagunkkal foglalkozunk. Lenne ott is mit sepregetni.

2019. aug. 28. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
Mert ezzel másoknak rossz példát mutat.
2019. aug. 28. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
38%

9-nek igaza van.

Én macskát tartok.


Ne legyetek irigyek.

2019. aug. 28. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
21%

Ezen én is gondolkodtam egy darabig, aztán már úgy vagyok vele, hogy nem tényező a mi életünkre senki véleménye. :D

Mert én is hasonlóképp voltam/vagyok. 28 évesen megismertem a férjemet, aki jómódú és nálam 12 évvel idősebb, tényleg kész volt már minden (kétszer, mert egyszer elvált és a házat ott hagyta természetesen a gyerekeinek és az anyukájuknak). Annyi beszólást hallgattam miatta, hogy hihetetlen! :D A férjem egy csodás ember, ha pl. kalaúz lenne, akkor is szeretném, az meg hogy gazdag... nem lényeg, de sok mindent megkönnyít. Dolgozom, de nem vagyok attól kevesebb, hogy a fizetésemet nem számolgatom hónap végén és dobom be a közösbe, hanem csak magamra, a gyerekre és a páromnak szánt meglepetésekre költhetem vagy félretehetem egy részét (ezt is tettem, így már van 2 lakásom, ha elválnánk sem jutnék koldusbotra). Nem ront a kapcsolatunk minőségén, ha pl. elromlik a hűtőszekrény vagy a mosógép, akkor azonnal tudok egy újat rendelni és azt nézem, hogy mit tud és hogy néz ki, nem pedig az ár alapján kalkulálgatok vagy pedig meg kell miatta húznunk a nadrágszíjat, esetleg be sem tudjuk vállani azonnal a megvételét. Mégis mivel minőségibb egy kapcsolat, ha mindez gondot okoz és mindkét fél megtakarításainak beáldozását? Ugyan.

Nekem minden régi barátnőm (barátok maradtak, férfiakat nem zavarta, "érdekes) a kérdésben említett dolog miatt veszett oda és tudom, mert visszahallom, hogy a mai napig pletykálnak rólam, a kedvencem: "tudta, hova kell tennie a p.csáját" :D Azt hiszik, ez sértő, közben elképesztően jól szórakozom rajta, jobban mondva szórakozunk, mert a férjemmel is meg szoktam osztani a vergődésüket. Ahogy ő fogalmazott. Mintha ő nem tudta volna, hova kell tennie a p.csáját (ha már így nevezzük a kapcsolatot és a házasságot), arról meg én nem tehetek, hogy rossz helyre - mert ha jó élete lenne, nem másokén vergődne. :)

De az ilyen ember önmaguk ellenségei, konkrétan ha megnézed, kik verik a földhöz magukat pl. híresebb magyar nők képei alatt (pl. Sarka Kata, Vajna Timi), látszik a fejükön a rosszindulat. Ráncosak, keserűek és borzasztó a kisugárzásuk. Nagyon vicces, hogy azt hiszik, az ő véleményük/nyomorul mások valósága. :D Ők komolyan azt hiszik, hogy attól jobb az ő kis kapcsolatuk, mert számolgatják hó végén a pénzt...? Ugyan, az csak ronthat rajta. Az igazi összetartás egy pár között nem ebben mutatkozik meg.

2019. aug. 28. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
100%

"Ráncosak, keserűek és borzasztó a kisugárzásuk."


Azért mert ők azért dolgoznak napi 8-10-12 órát, hogy el tudják tartani a gyereket, fizetni tudják az albérletet, mellette a kis pénzükből beteg szülők vagy hozzátartozót is gondoznak, nem pedig az a dolguk mint neked hogy a fizetésedet elszórd sminkekre meg a gyereknek a 2000. felesleges játékra

2019. aug. 28. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
65%

Jó kérdés; az ország legúlutáltabb embere Vajna Tímea, aki konkrétan egy senki - nem árt senkinek, nem csinál semmit, csak létezik a saját kis világában.

Ezzel szemben tele a parlament tolvajokkal, akik közvetlenül a mi zsebunkbol lopják ki a pénzt, és valszeg el is ásták a jövőnket, de mégsem hallod hogy annyian firtatnák mészáros lorinc parazitasagat, mint amennyien Vajna Tímea parazitasagat firtatják már majdnem egy évtizede...


Amúgy létező jelenség hogy a férfiak egy részének esze egy az egyben elmegy ha a női nemrol van szó. Valahogy az agy.exe leall. Kb semmiről sincs olyan sok hülye kérdés, mint a nőkről, sokan azt hiszik, hogy ha látnak egy viselkedésformat egy nőtől, az az összes nőre jellemző, ezért rendszeresek az egymást ütő kérdések (Miért k urva az összes nő? Miért prűd az összes nő? Miért nem érdekli a nőket a diploma? Miért csak a diplomasokkal hajlandóak járni a nők? Miért nem akarnak dolgozni a nők? Miért munkamaniasok a nők? Bla Bla Bla)

Azt hiszi ez a férfiréteg, hogy ha lát valamit egy nőtől, az minden más nőre igaz lesz, szóval ha látják azt, amit te most kifejtettél, akkor majd tőle is el fogják várni hogy teljesítsen.

2019. aug. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
64%
Engem nem zavar, de ne várja, hogy jópofizzak vele és tartsam valamire.
2019. aug. 28. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:
"de ne várja, hogy jópofizzak vele és tartsam valamire" - de te se várd el másoktól :D
2019. aug. 28. 15:37
 19/27 anonim ***** válasza:
Hogy miért??? Hosszú választ akartam írni, de olvasd el itt az "érintett" hozzászólását! Abban benne van minden. Mások "nem tényezők", otthon a férjecskéjével nevetgélnek más emberek nehéz életén... Na! Ezért! Mert ilyenek ezek... nagyképűek és lenézőek, cinikusak...
2019. aug. 28. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

" Az igazi összetartás egy pár között nem ebben mutatkozik meg." mégis 99%-ban a fassza anyagiakról írtál a kommentedben. Nem baj. :D


Vajna Timivel pedig az az egy baj, hogy nem tűnt őszintének és emelett tudatosan szította az indulatokat az őt irigylőknek.

Gyémánt nyakláncait mutogatta aranylapokat evett, folyamatosan nyomatta, hogy mekkora a szerelem Endivel, na most nagyon naivnak kell ahhoz lenni, hogy ezt elhiggye valaki. Oké, ő tudta, ha nem ő megy hozzá, akkor egy másik nő megfogja tenni, mert a férjének nem volt senkije, endinek is szüksége volt rá mivel minden nem lehetett egyedül a nevén, így inkább szerintem más jellegű kapcsolat lehetett. Persze a búlvároknak is jól jött a téma, a polgárpukkasztás, az is igaz.

2019. aug. 28. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!