Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sok embert miért zavar, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok embert miért zavar, ha egy nő úgymond beleül a készbe egy gazdag férfi oldalán, ha az ő életükre ez nincs ráhatással és tőlük nem vett el semmit?

Figyelt kérdés
Nem rólam van szó, de észrevettem és nem értem.
2019. aug. 28. 11:24
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
Vajna Timi mindig is hatalmas troll volt, én imádom, ahogy felpiszkálja az embereket :D
2019. aug. 28. 18:16
 22/27 anonim ***** válasza:

Az, legutóbb azt nyilatkozta, h nem tudja miből fog megélni. :D

bAzz. Direkt csinálja amúgy.

2019. aug. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
39%

"" Az igazi összetartás egy pár között nem ebben mutatkozik meg." mégis 99%-ban a fassza anyagiakról írtál a kommentedben. Nem baj. :D"


Még az írásom elején említettem, hogy a párom egy csodás ember és ha átlagos anyagi körülmények között élne, akkor is nagyon szeretném. :) Úgy gondolom, ebben minden benne van, teljesen felesleges szétbontanom és elregélnem, hogy mennyire gondoskodó, hogy milyen apuka, hogy milyen fantasztikus vele a szex és hasonlók... :)


De igen, ez így van, nem a közös anyagi megerőltetésektől kovácsolódik össze egy pár. Nem attól szeretjük egymást jobban és vagyok én jobb feleség, hogy verejtékes munkával kettecskén hónapok alatt szedjük össze egy mosógép árát vagy 5 évig kuporgatunk, hogy újra tudjuk festetni a házat. A kapcsolat jól működő a tisztelettől, szeretettől és hasonlóktól lesz...

Tudod kik szidnak engem (is)? Nem, nem azok akik ugyan picit átlagosabban élnek, mint mi, de szép harmóniában és hatalmas szerelemben nevelik a gyönyörű gyerekeiket. Nem. Azok, akiknek az életük egy szemétkupac. Élő példa (sok közül): egy olyan nő, aki tényleg 10-12 órákat dolgozik és a férje is, mégis nehezen jönnek ki, de azért a 10-12 órába belefér hogy csak az ne döngesse meg hátul a gyár raktárában a raklapokon, aki nem akarja (és mutogat rám ujjal, amiért tehetős a párom, sőt k.rváz le :D úgy hogy rajta kívül 1 férfi volt az életemben, az előtte lévő 6 éves kapcsolatom és ha nem megyünk külön, bizony nem is lesz soha többet - neki a férje háta mögött napi 2-nél több az adagja, komikus :D).

Egy másik nő, aki az alkoholista férjére keres, aki üti-veri nem csak őt, de a gyerkeiket is, de mégsem hagyja el, pedig még anyagilag ki is jönne, dehát a társfüggőség, a gyerekek meg legyenek lelki nyomorékok, ha addig meg nem halnak egy durvább apai bántalmazás kötvetkeztében, de nyilván inkább rám fordítja az enerigáját, miközben én a férjemmel a legnagyobb nyugalomban és harmóniában nevelem a gyerekünket és az előző házasságából születetteket is.

Azok, akiknek olyan párjuk van, akiknek már van az előző kapcsolatukból és házasságukból gyerekük, ők pedig egyedüli produktumként azt tudják felmutatni, hogy mindennek elmondják az exet és minél gyorsabban szülnek újabb és újabb gyerekeket a kilátástalanságba, hogy megmutassák, nekik is szuperál a méhük :))

Olyan "férfiak", akik elváltak és sajnálják a tőlük külön élő gyereküktől a havi 20-30-40 ezer forintot és inkább még a munkahelyükről is kilépnek, csak ne tudják vonni tőlük (ügyvédi irodában dolgoztam a vállalkozásom előtt, rengeteg ilyen van, több, mint amit ép ésszel fel lehet fogni). Persze a gyerektartáson túl is tesznek a gyerekeikre.

Olyanok, akik végig itták-drogozták-bulizták-b.szták a középiskolás éveket és nem lett belőlük semmi, naná, hogy meg kel dögölni a kemény fizikai munkába nekik... De észhezkapni, változtatni az nem megy. Inkább szidni másokat és szívni a cigit kartonszám.

... ... ... És rengeteg ilyen. :) Ilyen emberek bántanak másokat, olyanokat, akik nekik nem ártottak, csak nagyobb szerencséjük volt.


És egy másik válaszra reagálva: lehet, hogy én a fizetésemet nem létfongosságú dolgokra költöm (bár nem is értek azzal egyet, hogy az lenne az élet, én nem túlélek a földön, hanem élek), de ha az egész fizetésemet arra használnám fel, hogy minél több számlánkat kiegyenlítsem belőle, akkor pedig a férjem venné meg mindazt, amit csak így maganak (vagy a gyereknek vagy neki), tehát tökéletesen mindegy.


Amúgy szoszédasszonyunk (tudjátok, olyan takaros ősasszony, 9 órát dolgozik és magának fizeti a telefonszámlát, nem olyan aranyásó meg kitartott, mint a fajtám) éppen élet-halál harcot vív a férje volt asszonykájával gyerektartás-láthatás-jajjbiztosnemisaférjeméagyerek csatamezőn, alázkodnak, gyötrik egymást pár ezres tételeken és közben lelki nyomorékokat csinálnak magukból és a gyerekeikből is. Holnap meg azt bántják, akinek kicsit jobban összejött... ez sosem fog a "fajtámnak" fájni, a probléma mindig annak fáj, akié. :) Én a férjem volt párjával teljesen normálisan meg tudok beszélni mindent, pedig ő is magamfajta, soha 1 dühös nézés nem volt köztünk, sőt alkalomadtán vigyáz az én gyerekemre is. De nyilván igen, aberrált aranyásók vagyunk, akik csak a p.nájukat tudják felmutatni. Hát hogyne. :) Legyen nektek hitetek szerint! De attól másnak nem lesz rossz. Csak nektek. Puszika! :)

2019. aug. 29. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:
Ezt odavágtad :D
2019. aug. 29. 10:33
 25/27 anonim ***** válasza:
#23 "Puszika" 😂😂 Stílust meg kifinomultságot nem tudtál venni az állítólagos férjed állítólagos pénzén. A kisregényed lényege meg az, hogy minden proli téged irigyel, és te jól szórakozol a nyomorukon. Tényleg boldog és teljes életed lehet. 😱
2019. aug. 29. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

"#23 "Puszika" 😂😂 Stílust meg kifinomultságot nem tudtál venni az állítólagos férjed állítólagos pénzén. A kisregényed lényege meg az, hogy minden proli téged irigyel, és te jól szórakozol a nyomorukon. Tényleg boldog és teljes életed lehet. 😱"


100%-ig lényegtelen, hogy milyennel látod a stílusomat. Nem "minden proli", ezeket prolinak sem mondanám (nem is szoktam használni ezt), inkább az emberiség tumorai, akik a saját párjukat képtelenek tiszteletben tartani és a gyerekeik egészséges testi/lelki fejlődését, biztonságát. Ez már önmagában szörnyű, az pedig hab a tortán, hogy az ilyen lények másokat piszkálnak - teljesen függetlenül attól, hogy engem vagy másokat. A tükör helyett a távcsövet veszi elő, miközben nyakig ér és hullámzik körülöttük a sz.r. Az én napomat pedig nem az teszi ki, hogy velük foglalkozom vagy az ő nyomorukon mulatok - amit maguknak köszönhetnek -, de visszahallom és látom, hogy miben élnek. Persze, hogy kinevetem. :D

A boldogságomat illetően pedig: a véleményed még mindig nem a valóságom, nem is lesz soha. :) Puszika!

2019. aug. 29. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Ha ez kb. ilyen üzleti tranzakció szinten van, tehát mindkét fél tudja, hogy mit ad, és mit kap, és a nő (vagy férfi, mert vannak ám golddigger pasik is) nem osztja az észt pénzügyi-politikai téren azoknak, akik dolgoznak, ill. nem várja el, hogy az állam neki is adjon a dolgozó emberek adóforintjaiból, nekem ezzel nincs gondom.


Akkor van gondom, ha:

- át van b.arintva a gazdagabbik fél, és ki van használva - ezt undorítónak tartom, akkor is, ha nekem nem okoz ez anyagi kárt

- pl. életében nem fizetett adót, és kutyáz azért mást, mert az el meri mondani, hogy nem ért egyet egy adóemeléssel a kormány részéről (konkrétan anyukám meg apukám egyik gazdag barátjának a felesége között történt ez meg... anyukám elmondta neki, hogy kicsit képmutató dolog, hogy úgy piszkálja őt emiatt, hogy életében nem fizetett adót... erre a nő volt megsértődve, hogy hú, de megalázta anyukám :D... vicc)

- picsog, amiért kevés a nyugdíja

- ha esetleg a pasi dobja, akkor elvárja a környezetétől, hogy ők pénzeljék tovább

- villogtatja a vagyonát, úgy beszél róla, mintha ő szerezte volna, piszkál olyanokat, akik keveset fizető munkahelyen dolgoznak, hogy "jobban kellett volna tanulni", "ilyen alja helyen dolgozni", kiröhög másokat, amiért turkálós a ruhájuk és tescós kólát isznak

-

2019. aug. 30. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!