Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok a párkapcsolati...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok a párkapcsolati féltékenységről? Szerintetek ez a szerelem velejárója vagy inkább "kóros állapot"?

Figyelt kérdés
Én úgy gondolom, hogy ha az ember szeret valakit, akkor bizonyos helyzetekben elkerülhetetlen a féltékenység, hiszen szinte a génjeinkbe van ez kódolva. Ha valaki nem féltékeny, nem is jelent neki már semmit a társa, nem?
2019. aug. 28. 22:49
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
65%
Ha szeretünk valakit,egy kis féltékenység mindig van.A baj ott kezdődik amikor már ez betegessé fajúl.
2019. aug. 29. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
75%

Nekem örökké fura lesz, amikor egy negatív dolgot automatikus velejárónak titulálnak egy pozitív dologhoz.

Ennyire nem ismerni a világot...

2019. aug. 29. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Ismerem. De egy életre kigyógyultam anno belőle. Viszont nagy szerencse kell olyan társat találni, akivel hasonlóak lehetünk. Például nem dől össze a világ, ha néhanapján előfordul, hogy valamelyikünk – együtt, v. külön – eddig nem ismert élményekre vágyik, miért ne? Szerencsém volt Vele, pl. másnap megbeszéltük. S ha kinyújtottam a kezem, már ott volt az Övé. Majd 20 éven át szinte töretlenül haladtunk, fel sem merült, hogy valamelyikünk külön útra menne. Ez nem a lobogó szerelem, már inkább a másik megbecsülése, feltétlen szeretete, és a legnagyobb kincs: a bizalom!

A féltékenységre tehát lehet gyógyszer: a bizalom. Igaz?

2019. szept. 9. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!