Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan jussak ezen túl?

Figyelt kérdés

Randiztam 1,5 hónapig egy sraccal. Igazából ebből egy hónap járás volt. Vitt mindenhova, rózsát hozott, mondta szeretlek, hianyzol, irogatott mindig, becézett. Soha nem voltam ilyen boldog az előtte levő 6 eves kapcsolatomban. Neki is volt egy 7 eves kapcsolata előttem, ahol csúnyán atvertek (megcsalas stb). A srác konkrétan oda volt értem, állandóan bokolt stb... egy hónapba megy ez a “játék”, hogy o megijedt és fél a kapcsolattól, egyedül biztonságosabb és úgy nem bántja senki. Mert akkora mely sebet kapott hogy nem mer jobban belevágni. És erez irántam valamit de o maga sem érti ezt az egészet.... és hogy úgy néz ki nem megy neki a kapcdolat (?)

Ezt egyébként én írtam ki korábban: https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parka..

Ott részletesebben van minden.

Azóta már párszor talalkoztunk (ezt atbeszelni) és végig olelgetett meg puszik, kb el nem engedett.

Én az elején annyira féltem ettől, mert én is csalódtam már, de aztán bele szerettem... és nagyon hiányzik.

Aludni nem alszom, ha el is alszom felriadok 5-6x, már frontint szedek... nagyon megvisel.

A heten kezdem a pszichológust.

Jelenleg 4 napja nem beszeltunk, azzal vált el hogy “majd beszélünk és hogy neki nem egyszerű bízni a nokben”.


A lannyal tavaly szeptemberben szakitottak.

O nem tudja mennyi idő mire helyre all stb...


Ebbe bele örülök, de nem tudom elengedni... annyi jot adott...


Szerintetek lehet folytatása a dolognak?

Illetve, hogy engedjem el? :(


27F

24N


2019. szept. 2. 18:50
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Hülyeséget beszél szerintem. Nem lépett túl. Ő azt állítja, hogy nem bízik a nőkben, amit én nem nagyon hiszek, mert benned pl megbízhatna, és a te esetedben pont ezzel nem lenne gond... de ő erre hivatkozik, ami nagyon lebukós érv.


Ez az ölelés, aztán "nem tudom" inkább azt sugallja, hogy érzelmileg nagyon ingatag. Szerintem még a múltban él.


Rosszkor kerültél képbe. Azt kellene megtudni, hogy vajon önként is kezdeményezett volna akkor, ha nincsenek múltbeli sérelmei, vagy pedig tovább akart lépni az agónia miatt is, de as veled való ismerkedésben döbben rá, hogy ő még "foglalt" belül érzelmileg.

2019. szept. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a valaszt!

Szerintem sem lépett tul teljesen. Azt mondta megakarta próbálni a boldogsagot és boldog is volt velem, de vissza esett ugyanoda és nem megy neki ez a kapcsolat, mert egy noben sem bízik és nem tudja mennyi idő neki feldolgozni ezt a sebet, amit a 7 évből kapott.

Igazából én most nem szeretnek rá írni, majd ha akar keres.

Csak én ebbe kb bele pusztolok...

2019. szept. 2. 19:56
 3/8 A kérdező kommentje:

Illetve igen, szerintem is nagyon ingatag.

De mi az hogy rosszkor kerültem képbe?

Akkor lehet, hogy később lehet folytatása?

2019. szept. 2. 19:57
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Elhiszem. :(


Jobb lett volna, ha meggyászolja. Mert így az ő szeretethiánya, érzelmi törése árnyékot vet minden ismerkedésre. Olyan, mintha egy hullát cipelne magával. Folyton ott a hasonlítgatás, és nem is annyira a bizalom a kérdés, hanem hogy meg tud-e más nőt szeretni. Én magamon ezt tapasztaltam, átmentem ilyenen, nagyon nehéz helyzet.

2019. szept. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Igen, pontosan így van vele ő is!

De ha ezen egyszer túl jut, szerintetek keres újra?

Vagy ennek már lőttek?

Nagyon jól megvoltunk, boldogok voltunk. De ő még nem all keszen...

Azt mondja, nem akarja, hogy varjak rá mert kitudja mennyi idő és ígérni sem akar semmit..

Te egyébként hogy jutottál azon túl?

2019. szept. 2. 20:05
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nincs túl rajta, én is így viselkedtem, amikor még az exem gyászoltam. Hagyd egyelőre, próbáld meg vinni az életes. Megmenteni nem tudod, ki kell ebből egyedül keveresjen. Nem bíztatlak rá, hogy várj rá, meg reménykedj, merr lehet nem te leszel, aki mellett megint meg tud állapodni, ezt te sem érdemled, hogy gyógykapcsolat legyél csak.

30n

2019. szept. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen, gondoltam nincs túl rajta. Próbálom magam lekötni és tovább lepni. Aztán majd lesz, ahogy lennie kell.
2019. szept. 2. 22:28
 8/8 anonim ***** válasza:
2 tükör. Ez egy nagyon nagyon jó kapcsolat lesz. Várd ki, ennél nagyobb élményben még sose volt részed.
2019. szept. 3. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!