Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek minden pasi ilyen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek minden pasi ilyen?

Figyelt kérdés

Uóbbi időben gyakran találkozok ezen képek valamelyikével, különféle mémekben, vicces képekben:

[link]

Adódik a kérdés: vajon minden férfi ilyen, vagy akadnak azért kivételek? Másrészt ha az ember lánya belehelyezkedik a másik nem képviselőjének nézőpontjába, akkor észreveheti, hogy ezt a pasí szemére hányni nem olyan, mint amikor a cicát lekorholják, hogy nahát szégyelld magad, már megint lesed a cinkéket, verebeket? Vagy a kutyusnak, mondjuk, hogy szégyelld magad, már megint ugatod a járókelőket, vagy a holdat?



2019. szept. 5. 00:30
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
56%
Nem nem mind, én nem szoktam sítölni a csajokat. Ha van párom akkor meg főleg nem.
2019. szept. 5. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
69%

1, Nem minden pasi ilyen. Nagyjából ugyanannyi nő lép félre, mint férfi.

2, Sok ember csak megnéz másokat, de nem akar tőlük semmit.

3, Egy értelmes társ nem akad ki azért, ha megnéz valaki mást. Az más kérdés, hogy a többség egy ovis egóján rekedt és minden sérti az önérzetét.

2019. szept. 5. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
33%

Ááá nem mind. DE IGEN. Aki azt írja hogy nem az hazudik.

Az hogy megnézi az nem gond. Csak ne jegyezze meg, mert abból van gond. :D Én tudom..

Nekem a feleségem mondja hogy nézd már milyen jó segge van vagy pl mekkora melle te jó ég. És persze ha kéri megnézem. Csak hát nem szabad mondani hogy de megmásznám azt a dombot mert jön a nyakleves finom pipihússal :D:D:D.

De a nők is megnézik szóval.

Igen minden ember ilyen, nem csak férfi..

2019. szept. 5. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
83%

Az hogy kapcsolatban van nem jelenti, hogy nem nézhetsz más ellenkező nemű személyekre. Szerintem teljesen normális ha megnézel valakit normál keretek között, nem túl feltűnően és eldöntöd hogy néz ki. Hosszútávú párkapcsolatban vagyok és én meg a párom is meg szoktuk nézni azokat a személyeket, akik jóképűek/ csinosak, de szexuális késztetést nem érzünk irántuk.

21/L

2019. szept. 5. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
77%

Igen, viszont ha utcán célzottan megfigyeled, diszkrétebben, kicsit de a nők is ugyan ezt teszik.

Mondjuk azt nem értem, mi a gond vele? Azért vagyok a párommal, mert iránta vannak érzéseim, minden más csak látvány ott pillanatnyilag és feledve. Ennyi erővel, egy festményt, egy épületet, stb sem nézhetnék meg mert jaj.

2019. szept. 5. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
77%

Bírom, mikor a helyemben is döntenek ismeretlen emberek.

Nem, nem csinálom se sunyiban, se nyíltan. Nem, nem hazudok.

Van olyan férfi is, aki nem ekkora f...szparaszt, kevés ugyan, de van.


Ezenkívül. A kérdező szerintem egyértelmű volt, hogy mit ért megnézés alatt, linkelt képet is róla. Aki szerint ez normális, bármely nem részéről, az idióta.

Idióta, mert nem tud különbséget tenni a bunkóság és a jó modor között. Értelmes ember nem fordul utána senkinek, mert nem a majmok között nevelkedett. Ha ti igen, az sajnálatos.

2019. szept. 5. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Persze.


Az egész világon..


Csak 1 fajta pasi létezik, mind egyforma, mind ugyanúgy néz ki, mind ugyanúgy gondolkodik, mind ugyanazt akarja.


És szintén csak egy fajta nő létezik.

2019. szept. 5. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
94%
Én heteroszexuális nő vagyok, de ha meglátok egy gyönyörű nőt, én is megnézem. Természetesen nem gondolok közben arra, hogy de jó lenne lehúzni a bugyit róla, mert fúúj... de akkor is megnézem, mert vonzza a tekintetet. Amikor valaki mélyen kivágott ruhát vesz fel a hatalmas melleire és még tűsarkú is van rajta, akkor is oda nézek, főleg, mert pont szemmagasságban van. Ezek után nem tudom elvárni a férfiaktól, hogy őket hidegen hagyja. Csak annyit kérek, hogy ha velem van legyen diszkrét, de ezt a férjemnek nem kell mondani. Néha én is megjegyzem neki, ha meglátok egy számomra tökéletes nőt, hogy "Kapja be, hogy lehet ilyen csinos?", de én nem sértődök meg, ha azt, mondja, hogy egyetért, mert legalább őszinte. A szép férfiakat is nézegetem, csak mert szépek, de nem mennék el velük egy körre.
2019. szept. 5. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Nekem eddig kb 2 párom volt csak akik nem estek egy masik nötöl hasra nem keresték a masik tekintetét, nem àllnak le a bnöimbek bokolni, meg stb

Birom azt is amikor etteremben a felszolgalocsaj a tema, nyaralasnal a kövi heten mar faceismeröse a recepcios, strandon is arra kivancsi masik nö hova ül le meg kivel. Mintha en vmi mellékes haver lennék csak es nem is velem van valahol agyilag.

De az mellett a 2 srac mellett amikor masoktol "felhivast kaptak keringöre"es lazán figyelmen kivül hagytàk, szoval mellettük ereztem csak igazinak a MI kaocsolatunkat


Engem alapvetöen a paromon kivül mas ember mint ffi abszolut nem erdekel. En szerelmesen mindig azt erzem a legjobbal vagyok. Hiaba allna elém egy izomagy, vagy laza csavo, vagy okos üzletember, vagy barki, nem tudnék hanyatt esni töle

2019. szept. 5. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Férfiként modom, hogy igen! Hűséget még ugyan többen tudunk fogadni, de vakságot???

(Na jó, a lánykérésnél azért még én sem nézném meg azt a dekoltázst... az már tényleg durva 😃) Meg persze nem kidülledt szemekkel való bámulásról van szó, hanem csak kis végigmérésről.


És nekem sincs bajom vele, ha párom megnéz pasikat. Csinálja is, mint minden nő. Ők sem fogadnak vakságot. De gondolom te a földet bámulid végig, nehogy egy pillanatra is eléd kerüljön egy vonzó ember... 👼

2019. szept. 5. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!