Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek minden pasi ilyen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek minden pasi ilyen?

Figyelt kérdés

Uóbbi időben gyakran találkozok ezen képek valamelyikével, különféle mémekben, vicces képekben:

[link]

Adódik a kérdés: vajon minden férfi ilyen, vagy akadnak azért kivételek? Másrészt ha az ember lánya belehelyezkedik a másik nem képviselőjének nézőpontjába, akkor észreveheti, hogy ezt a pasí szemére hányni nem olyan, mint amikor a cicát lekorholják, hogy nahát szégyelld magad, már megint lesed a cinkéket, verebeket? Vagy a kutyusnak, mondjuk, hogy szégyelld magad, már megint ugatod a járókelőket, vagy a holdat?



2019. szept. 5. 00:30
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
50%
Akinek ez nem tetszik, az vagy maaradjon egyedül, vagy legyen jobb mindenki másnál.
2019. szept. 5. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
48%
Ezt úgy kérdezed te gyászkeret, mintha ti nők, a partneretek mellett nem néznétek meg más férfiakat. 🤣
2019. szept. 5. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Most végiggondoltam milyen pl.a szűk baráti társaságom (8 fő), de nem ez a jellemző. Velem együtt 9-en vagyunk, amikor elmegyünk valahova és 9 férfiből 1 olyan van, aki valóban ilyen.


30 év körüliek vagyunk mindannyian, ketten házasok vagyunk, 3 embernek van tartós kapcsolata és 1 embernek van friss kapcsolata. Egyikünk sem szokott más nőket stírölni. Nem azért találkozunk, hogy csajozzunk mint a 15 éves kiskamaszok.


Mondom, 1 ilyen ember van a társaságban, de annak aztán tényleg mindegy, csak nőnemű legyen.

2019. szept. 5. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Annak az úrnak, akinek a felesége kezd el beszélni mas nőről, h nézze meg:

Azért mondja, mert a lelkemelyen arra számít, h te azt mondod, h nem szép az a nő és ő ( a feleséged) sokkal jobb nő. Hidd el, sok éves tapasztalat.

2019. szept. 6. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Én nem ilyen vagyok, és nem lennék ilyen, mert 37 évesen egy barátnőm sem volt még az életben, így ha valaki befutna, akkor arra törekednék, hogy megtartsam, nemhogy még kihúzzam ilyen dologgal a gyufát...
2019. szept. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Fantasztikus ahogyan némelyek tudjátok mindenkiről, hogy ilyen. Hát én sem vagyok olyan. Nem mondom, hogy ha előttem van egy jó bőr azt nem látom de mindenképp úgy, hogy a párom ne is vegye észre. Sőt, ha egy jó nőt látok aki hirtelen kikerül a látókörömből és ott a párom akkor azt a nőt "elengedem", nem fordulok utána stb, egyszerűen elkönyvelem, erről most lemaradtam. Bármilyen jó legyen nem fordulnék meg. A párom a legtöbb nő nekem és ez nem duma, ha nem az lenne akkor jobbat akarnék, más nő után futnék. Olyat kell választani aki számodra az igazi és nem kell vaknak lenni de meg fogod állni, hogy forogj más nők után.
2019. szept. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Persze persze, kezeljük a "pasikat" homogén halmazként.Ez olyan, hogy én meg akkor azt mondom, hogy minden nő egy pénzéhes k'rva, mert ismerek ilyeneket, jól mondom? :)
2019. szept. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!