Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megvaltozhat egy ilyen ferfi?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megvaltozhat egy ilyen ferfi? Eleg lecke lehet az, hogy elkoltoztem a gyerekkel?

Figyelt kérdés

2 hete elcuccoltam a gyerekem apjatol.elegem lett a sok hulyesegebol,az allando penzkergetesbol,az utasitasokbol,mindenbol.

A fizetesem egy az egyben le kellett adnom,mikozben o havi szazezreket rakott felre.allandoan megmondta mit csinaljak.ha valamit elfelejtettem minden voltam csak jo nem.hiaba foztem,takaritottam,neki soha nem volt eleg.pedig en is 8 oraban dolgozom,reggel 6 kor elmentem hazulrol es delutan 4 kor ertem haza.sokszor hulla faradtan.

Nem erdekelte,hogy vegig alltam a napot,hogy epp aznap dolgoztam annyit mint o 2 het alatt(fizikailag).

Mindig csak a penz szamitott,o ebben nott fel.

Rossz gyerekkora volt,nevelo apukaval,aki kivetelezett a sajat gyerekevel.o ugyan ugy kivetelezett a sajatjaval.van elozo hazassagbol 2 kiskamaszom,akik marciusban atkoltoztek az apjukhoz.ez volt a legnagyobb huzoero szamomra,hogy ujra nalam legyenek.par het es johetnek is hozzam,csak meg par dolgot vennem kell,hogy nekik is meglegyen mindenuk.

A volt parom viszont latszolag teljesen osszetort,azt mondja megvaltozik,mert rajott,hogy hulye volt,es mennyire hianyzunk neki.hogy mas lesz minden.elmegy egy terapeutahoz,hogy segitsen par dologban amit a gyerekkorabol hozott magaval.ezt a novere tanacsolta neki.

Probalok normalis lenni vele.rendszeresen beviszem a gyerkocot,nem verem a nyalam magasabb gyerektartasert,nem vagyok bunko.de ugy gondolom nem fog megvaltozni.o ilyen,es ilyen is marad.csak most nincs akit iranyitson,akit a hatalma alatt tartson es igazabol ezert akar visszaszerezni.

Rosszul gondolnam?tenyleg eleg lecke lehet,hogy eljottem.o teljesen biztos volt benne,hogy en mindig ott leszek.gondolom a penzemet is ezert kellett leadnom,hogy ne tudjak lepni.

Nem is egyszeru igy,a nullarol kezdeni ujra mindent,de egesz jol boldogulok.meg sajat magam is meglepodtem magamon.

A csaladom mellettem all,nemi segitsegem azert van.

A gyerek is jol elvan velem,nem annyira hianyolja az apjat (3,5 eves).

Mit tennetek a helyemben?

Megis csak a gyerekem apja,de felek,hogy csak duma az egesz.a nagyok se szeretik,en viszont belegebedek a hianyukba.

Jol dontottem a koltozessel,ezt tudom.

Megnyugodtam,vegre a magam ura vagyok,azt csinalok amit akarok.

Ez a drama csak nekem szolhat?megjatsza magat?

Az utolso 1 honapban 2db 300 ezres telefonom torte ossze.az elsot a sajat nevemre vettem,hogy ne tudja elvenni mikor ugy tamad kedve,reszletre fizetem,a masodikat o vette,hogy kiengeszteljen.tudja milyen telefon manias vagyok.

Feltem,hogy a kovetkezo nem a telefonom lesz,hanem en magam.allandoan feltekenykedett,pedig okot nem adtam ra.ellenben o a nagy osszezuhanasban bevallotta,hogy honapok ota beszelget nokkel,egy volt baratnom,aki azert nem beszel velem mert nem hagytam ott novemberben,kavezni jart hozza mikor dolgoztam.szoval o kacsintgatott felre,de engem gyanusitgatott.es meg mennyi mindent tudnek irni....

Nem valtozik egy ember ekkorat,igaz?akarmilyen rosszul erinti ha elhagyjak.


2019. szept. 12. 07:14
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, emlékszem a kérdésedre, örülök, hogy végre léptél. A férjed nem fog változni, ezt ne kajáld be. Építsd az életeteket a gyerekkel, de a férjedhez vissza ne menj. A családod szeret, támogat, se magad, se őket ne hagyd cserben!

30n

2019. szept. 12. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező NE menj vissza hozzá mert ugyanúgy fogja folytatni.


A bántalmazó emberek (mint a férjed) nagyon ragaszkodnak az áldozatukhoz, hisz felette van hatalmuk. Az áldozatuk nélkül nincs akin uralkodhatnak, akinek elvehetik a pénzét, akin leverhetik a dühüket. A bántalmazó kapcsolatok legjellemzőbb dinamikája ami épp nálatok is lejátszódik, vagyis hogy amikor rájön hogy mit veszthet akkor hirtelen megbán es megiger mindent, a világ legkedvesebb embere lesz stb..


El ne hidd. Amikor ujra nyeregben érzi magát, ugyanezt fogja folytatni, sőt még rosszabb is lesz mert lázadni mertél.

2019. szept. 12. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen a normalis valaszokat.

Az elsoknek pedig csak annyit,hogy amig nem eltek ilyenben,nem tudjatok milyen nehez belole szabadulni.olyan nem volt,hogy nem adom oda a penzem,nem azert mert megvert,hanem mert olyan dumat levagott utana,olyan lelki nyomast helyezett ram,hogy ep elmeju ember azt nem birja ki.

Csupan a megerosites hianyzott,hogy jol gondolom,nem fog valtozni.csak igerget fut-fat,hogy vissza kapjon es onnan folytathassa ahol abbahagyta.

Nem all szandekomban visszamenni hozza,csupan a nagy osszetortem,megvaltozom dumaja bizonytalanitott el egy kicsit.

Epp azert mert evekig vele eltem,es ez ido alatt annyira a hatalma ala keritett,hogy sokszor mar tenyleg elhittem,hogy en vagyok a hulye.

Nehez ebbol teljes mertekben kiszallni ilyen rovid ido alatt.gyanitom,ha gyengebb lennek el sem tudtam volna jonni.

Sot,ki sem birtam volna,ha nem olyan a termeszetem amilyen.halas vagyok a csaladomnak,hogy segitettek,hogy penz nelkul is letudjak lepni.

2019. szept. 13. 07:34
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Szeparácós szoronást még sokáig fogsz érezni, de el fog múlni. Közeli hozzátartózómat menekítettünk ki egy ilyen bántalmazott kapcsolatból. Elég volt a lelki támogatás és a folytonos megerősítés, hogy végre meglépte. Ő is a gyerekei ért tette. Ez volt a húzóerő. Ennek immár 3 éve, 2 évig zaklatta még, de amint megvolt a válás, teljesen letiltotta minden felületen. A gyerekei látni sem akarják az apjukat, pedig nincsenek eltíltva. Felnőttek és döntöttek, és sokkal nyugodtabb életét élnek. Elmúlt a félelem, elmúlt a szorongás, elmúlt a terror. Ehhez mindenképpen kell családi támogatás, nem feltétlenül pénzügyi, főleg lelki támogatás kell. De nagyon sok nőnek pénzügyi támogatás is kell, hogy kilépjen egy ilyen bántalmazott kapcsolatból.

Legyél következetes, bízz magadban és Soha ne fogadd vissza!

2019. szept. 13. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
*bocsi a hibákért
2019. szept. 13. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!