Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudom elengedni?

Figyelt kérdés
Volt egy alakulóban lévő párkapcsolatom egy lánnyal, de abbamaradt kb.két hete mondván nem tudja mit akar. Azóta nem keresem, ő sem keres tudom hogy nincs neki más, de ha mással látnám én úgy érzem abba belehalnék komolyan. És azért érdekes ez mert nem mondom hogy szerelmes lennék, de hosszabb távon 100%-ig biztos vagyok benne hogy az tudnék lenni, mert nálam ez hosszabb idő mire ki tud alakulni, meg ő tényleg egy olyan lány akit el tudnék képzelni magam mellé akár egy életre. Nem értem magamat sem hogy mi ez de beleőrülök már ebbe, folyton rá gondolok. Segítsetek!
2019. szept. 14. 18:47
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
El tudod, csak nem akarod. Tudja mit akar, ez csak egy rossz duma. Egy a lényeg, nem téged. Ő nem szivat, te miért szivatod saját magad?
2019. szept. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!